Program for Concordia Forsikring Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 24, 200m Rygsvmning Damer |
Mie . Nielsen, 2.08.56, Aalborg, 2013 |
Lbssponsor: Shell, Havnen |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
rg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:44.35 | |
2 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 3:21.16 | ||
3 | 632 | Hgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:35.95 | |
4 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m |
rg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjr | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 2:38.76 | |
2 | 64 | yen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 2:48.35 | ||
3 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:48.50 | |
4 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 2:51.01 | |
5 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 2:53.56 | |
6 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:56.72 | |
7 | 51 | Svarstad Eline Sfting | 2004 | Elverum | 25 m | 3:01.91 | ||
8 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:28.77 | |
9 | 671 | Sbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:30.55 | ||
10 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:35.00 |
rg. 2003-2003 |
1 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:27.09 | |
2 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:37.61 | |
3 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:46.50 | |
4 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:48.48 | |
5 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:54.89 | |
6 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 2:56.62 | ||
7 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 3:02.85 | ||
8 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 3:05.12 | |
9 | 636 | Farag Sara | 2003 | SNDERBORG | 0356AT | 25 m | 3:12.98 | |
10 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:19.57 |
rg. 2002-2002 |
1 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:24.71 | |
2 | 612 | Srensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:25.43 | |
3 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:28.14 | |
4 | 389 | Djrup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:32.82 | |
5 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:35.66 | |
6 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:35.90 | |
7 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:36.08 | |
8 | 672 | strm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:37.90 | ||
9 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.10 | |
10 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:42.51 | |
11 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:42.64 | ||
12 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 2:59.21 | |
13 | 307 | Pederse Frederikke Mller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m |
rg. 2000-2001 |
1 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:20.63 | |
2 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SR | 25 m | 2:24.95 | ||
3 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:30.22 | |
4 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:30.44 | |
5 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:31.25 | |
6 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:34.19 | ||
7 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:35.20 | |
8 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 2:40.62 | |
9 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:40.72 | |
10 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:42.97 | |
11 | 130 | Lundahl Nanna Bgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 2:43.87 | |
12 | 102 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:48.88 | |
13 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 2:49.07 | ||
14 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vgsbygd | 25 m | 3:09.00 | ||
15 | 163 | Almvig Anne | 2001 | RHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 3:14.69 | |
16 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m |
rg. 0-1999 |
1 | 446 | Srensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:14.56 | |
2 | 23 | Tronstad Tuva | 1998 | Vgsbygd | 25 m | 2:19.50 | ||
3 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:26.64 | |
4 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:28.46 | |
5 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:29.02 | ||
6 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SR | 25 m | 2:36.23 | ||
7 | 42 | Alms Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 2:44.99 | ||
8 | 161 | Jen Thora Elise Frgemann | 1998 | RHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 2:58.02 | |
9 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 3:10.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |