2018-06-21   02:42:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

ÅSK Games

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 N, T-15 4 x 50 m skuv Suorafinaali Diacor Osallistujaluettelo Erälista
2 M, P-16 4 x 50 m skuv Suorafinaali Turun Hylly- & Trukkitalo Osallistujaluettelo Erälista
3 Erityisryhmä N 50 m vu Suorafinaali Turku Energia   Erälista
4 Erityisryhmä M 50 m vu Suorafinaali Crawford AssaAbloy Osallistujaluettelo Erälista
5 N, T-15, T-12 100 m sku Suorafinaali DHL Osallistujaluettelo Erälista
6 M, P-16, P-13 100 m sku Suorafinaali Makerspoint Osallistujaluettelo Erälista
7 N, T-15, T-10 50 m ru Suorafinaali Turun Vapaavarasto Osallistujaluettelo Erälista
8 M, P-16, P-11 50 m ru Suorafinaali Belindos Oy Osallistujaluettelo Erälista
9 N, T-15, T-12 100 m pu Suorafinaali Danske Bank Oyj Osallistujaluettelo Erälista
10 M, P-16, P-13 100 m pu Suorafinaali Ortomat Herpola Osallistujaluettelo Erälista
11 N, T-15, T-10 50 m su Suorafinaali Schenker Oy Osallistujaluettelo Erälista
12 M, P-16, P-11 50 m su Suorafinaali ProFashion Oy Gant Osallistujaluettelo Erälista
13 Masters N 50 m vu Suorafinaali Belindos Oy Osallistujaluettelo Erälista
14 Masters M 50 m vu Suorafinaali Best-Hall Oy   Erälista
15 N, T-15, T-12 100 m vu Suorafinaali Marli Osallistujaluettelo Erälista
16 M, P-16, P-13 100 m vu Suorafinaali ProFashion Oy Boomerang Osallistujaluettelo Erälista
17 N, T-15, T-10 50 m pu Suorafinaali Actavis Oy Osallistujaluettelo Erälista
18 M, P-16, P-11 50 m pu Suorafinaali Turun Mestaripalvi Osallistujaluettelo Erälista
19 N, T-15, T-12 100 m ru Suorafinaali Turun Satama Oy Osallistujaluettelo Erälista
20 M, P-16, P-13 100 m ru Suorafinaali Muovitech Finland Osallistujaluettelo Erälista
21 N, T-15, T-10 50 m vu Suorafinaali Ursuk Osallistujaluettelo Erälista
22 M, P-16, P-11 50 m vu Suorafinaali Rosten Osallistujaluettelo Erälista
23 N, T-15, T-12 100 m su Suorafinaali Turku Energia Osallistujaluettelo Erälista
24 M, P-16, P-13 100 m su Suorafinaali Best-Hall Oy Osallistujaluettelo Erälista
25 Masters N 100 m sku Suorafinaali Marli   Erälista
26 Masters M 100 m sku Suorafinaali X-copy Osallistujaluettelo Erälista
27 N 20 x 50 m vuv Suorafinaali Vitaepro Osallistujaluettelo Erälista
28 M 20 x 50 m vuv Suorafinaali Fintermos Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner