2019-06-17   13:21:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tatti-uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 4X50m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
273  Kemus Junnut  2004  KemUS    25 m  2:43.75  2:43.75   
350  Kempy Naiset R2 1  2004  KemPy    25 m  2:48.19  2:48.19   
245  Kemtu Naiset [2004]  2004  KemTU    25 m  2:56.78  2:56.78   
212  Viesu Tytöt 1  2004  ViesU    25 m       
349  Kempy Naiset R1  2004  KemPy    25 m       
351  Kempy Naiset R2 2  2005  KemPy    25 m       
383  Hahe Tytöt [2004]  2004  HAHE    25 m       
13 - 14 v 
309  Oulo Tytöt  2002  OuLo    25 m  2:19.33  2:19.33   
386  Hahe Tytöt 3 [2002]  2002  HAHE    25 m  2:32.36  2:32.36   
352  Kempy Naiset R2 3  2003  KemPy    25 m  3:02.60  3:02.60   
384  Hahe Tytöt 1 [2002]  2002  HAHE    25 m       
385  Hahe Tytöt 2 [2002]  2002  HAHE    25 m       
401  Roius Kilpurit  2002  RoiUS    25 m       
402  Roius Naiset [2002]  2002  RoiUS    25 m       
15 - 99 v 
353  Kempy Naiset Tt  1999  KemPy    25 m  2:07.79  2:07.79   
276  Kemus N1  2000  KemUS    25 m  2:12.05  2:12.05   
307  Oulo Naiset  1990  OuLo    25 m  2:18.15  2:18.15   
382  Hahe Naiset  1990  HAHE    25 m  2:36.22  2:36.22   
213  Viesu Tytöt 2  2000  ViesU    25 m  3:07.08  3:07.08   
405  Kemtu Naiset 2  2000  KemTU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
2_S
Laji 2, 4X50m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
308  Oulo Pojat  2003  OuLo    25 m  2:31.12  2:31.12   
274  Kemus Junnut  2003  KemUS    25 m  2:47.50  2:47.50   
246  Kemtu Pojat [2003]  2003  KemTU    25 m       
347  Kempy Miehet R2  2004  KemPy    25 m       
381  Hahe Miehet [2003]  2003  HAHE    25 m       
14 - 15 v 
277  Kemus Teinit  2001  KemUS    25 m  2:18.41  2:18.41   
348  Kempy Miehet Tt  2001  KemPy    25 m  2:22.69  2:22.69   
16 - 99 v 
275  Kemus M1  1990  KemUS    25 m  1:52.63  1:52.63   
243  Kemtu Miehet 1  2000  KemTU    25 m  2:02.01  2:02.01   
244  Kemtu Miehet 2  1995  KemTU    25 m  2:24.82  2:24.82   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
3_S
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
396  Kortesalmi Anna  2006  RoiUS  06A003  50 m  37.84  36.84   
204  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  25 m  41.79  41.79   
267  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m  43.90  43.90   
337  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  50 m  46.61  45.61   
319  Hakola Elli  2006  KemPy  06A435  50 m  48.70  47.70   
208  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m  50.55  50.55   
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m  51.31  51.31   
340  Sarajärvi Janette  2006  KemPy  06A439  50 m  1:00.72  59.72   
251  Kauppinen Aino  2006  KemUS  06A658  25 m       
10  345  Utriainen Ella  2007  KemPy  07A283  25 m       
11 - 12 v 
321  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  30.63  29.63   
305  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  33.15  33.15   
217  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  25 m  33.91  33.91   
226  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  25 m  34.06  34.06   
327  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  25 m  34.80  34.80   
339  Piisilä Julia  2004  KemPy  04A867  25 m  35.35  35.35   
335  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  36.33  36.33   
325  Kaarre Lotta  2005  KemPy  05A721  25 m  37.00  37.00   
346  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  37.24  37.24   
10  359  Hyvönen Elli  2004  HAHE  04A693  25 m  37.61  37.61   
11  328  Koponen Henna  2004  KemPy  04B014  50 m  38.63  37.63   
12  343  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  50 m  38.95  37.95   
13  258  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  25 m  39.31  39.31   
14  379  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  25 m  39.67  39.67   
15  375  Ollonen Minja  2004  HAHE  04B053  25 m  40.57  40.57   
16  266  Siponmaa Neta  2005  KemUS  05A875  25 m  41.18  41.18   
17  326  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  25 m  41.26  41.26   
18  394  Kivijärvi Emilia  2004  RoiUS  04A673  50 m  42.84  41.84   
19  354  Eskola Lilli  2005  HAHE  05A794  25 m  43.71  43.71   
20  220  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  25 m  44.57  44.57   
21  229  Kangas Sofia  2005  KemTU  05A944  25 m       
22  390  Jylkkä Emilia  2005  RoiUS  05A428  25 m       
13 - 99 v 
222  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  28.09  28.09   
398  Niskanen Jenni  1999  RoiUS  99A851  50 m  29.60  28.60   
206  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  28.80  28.80   
264  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m  28.81  28.81   
300  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  50 m  30.55  29.55   
218  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  50 m  30.58  29.58   
289  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  30.99  29.99   
315  Elorinne Iina  2002  KemPy  02A605  25 m  31.09  31.09   
301  Poutiainen Nita  2003  OuLo  03A041  50 m  32.18  31.18   
10  388  Juntunen Karita  1999  RoiUS  99B273  50 m  32.25  31.25   
11  242  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  31.31  31.31   
12  399  Ruotsalainen Kristiina  2001  RoiUS  01A721  50 m  32.33  31.33   
13  374  Nurmela Jessi  2002  HAHE  02A878  25 m  32.27  32.27   
14  392  Ketola Almiina  2001  RoiUS  01A447  50 m  33.98  32.98   
15  333  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  25 m  33.49  33.49   
16  404  Ventelä Vanessa  2002  KemTU  02A449  25 m  35.45  35.45   
17  234  Malinen Tinja-riina  2003  KemTU  03B239  25 m       
18  376  Pakanen Lotta  2001  HAHE  01B284  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
4_S
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
342  Schroderus Julius  2006  KemPy  06A155  25 m  34.38  34.38   
338  Pesälä Kalle  2006  KemPy  06A178  25 m  35.81  35.81   
393  Ketola Eliel  2005  RoiUS  05A516  50 m  39.73  38.73   
284  Huuki Eetu  2006  OuLo  06A364  50 m  40.83  39.83   
332  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  50 m  40.86  39.86   
224  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m  41.13  41.13   
306  Tapio Paavo  2005  OuLo  05A177  25 m  41.81  41.81   
283  Huuki Atte  2005  OuLo  05A652  50 m  42.99  41.99   
231  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  42.83  42.83   
10  238  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m  43.55  43.55   
11  227  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  25 m       
12  369  Manninen Jesse  2005  HAHE  05A857  25 m       
13  391  Jylkkä Otso  2006  RoiUS  06A163  25 m       
12 - 13 v 
370  Mutanen Roope  2003  HAHE  03B055  50 m  31.46  30.46   
316  Haipus Arttu  2004  KemPy  04A723  50 m  33.22  32.22   
252  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  33.88  32.88   
281  Em Nikolai  2004  OuLo  04A424  50 m  35.31  34.31   
317  Haipus Eetu  2004  KemPy  04A718  50 m  35.64  34.64   
225  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  50 m  36.95  35.95   
215  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  50 m  37.09  36.09   
355  Hannuksela Jere  2004  HAHE  04A877  50 m  37.90  36.90   
320  Heikkilä Jere  2004  KemPy  04B056  25 m  38.16  38.16   
10  292  Kotila Otso  2004  OuLo  04A434  25 m  41.83  41.83   
14 - 99 v 
336  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  28.21  27.21   
323  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  29.51  29.51   
265  Siltari Tapio  1963  KemUS  63A059  50 m  31.14  30.14   
287  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  25 m  30.28  30.28   
403  Luokkala Otto  2001  KemTU  01A072  25 m  34.31  34.31   
387  Angelva Aleksanteri  2001  RoiUS  01A173  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
5_S
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
310  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  2:42.79  2:37.79   
280  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  2:54.59  2:49.59   
371  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  50 m  2:58.86  2:53.86   
270  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  50 m  3:02.53  2:57.53   
247  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m  3:21.46  3:21.46   
362  Kanste Anniina  2004  HAHE  04A594  25 m  3:25.97  3:25.97   
256  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  50 m  3:48.57  3:43.57   
268  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  25 m       
13 - 14 v 
293  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  2:36.08  2:36.08   
296  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  2:49.62  2:44.62   
253  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  2:53.95  2:48.95   
311  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  2:56.58  2:56.58   
221  Anttila Iida-elisi  2002  KemTU  02B030  25 m  3:57.43  3:57.43   
15 - 99 v 
324  Juntunen Ida-Maria  1999  KemPy  99A061  50 m  2:37.24  2:32.24   
282  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  50 m  2:40.28  2:35.28   
222  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  2:36.22  2:36.22   
363  Katajamäki Anni  2000  HAHE  00A897  25 m  2:41.42  2:41.42   
216  Meriläinen Viveca  2001  KemjK  01A746  50 m  2:59.33  2:54.33   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
6_S
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
313  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  2:47.22  2:47.22   
257  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  2:54.20  2:54.20   
279  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  50 m  3:01.53  2:56.53   
303  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  25 m  2:58.49  2:58.49   
329  Korhonen Eemeli  2003  KemPy  03A319  50 m  3:18.17  3:13.17   
261  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  50 m  3:35.96  3:30.96   
262  Saukkonen Miko  2006  KemUS  06A342  25 m       
302  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  25 m       
14 - 15 v 
312  Kuitunen Julius  2002  OU  02A043  50 m  2:31.24  2:26.24   
232  Leskelä Jani  2001  KemTU  01A480  25 m  2:38.44  2:38.44   
260  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  50 m  2:48.51  2:43.51   
263  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  50 m  3:07.03  3:02.03   
269  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m       
16 - 99 v 
361  Kanste Aleksi  1998  HAHE  98A409  25 m  2:25.58  2:25.58   
237  Pirneskoski Arttu  2000  KemTU  00A675  25 m  2:41.79  2:41.79   
248  Hartikainen Teemu  1993  KemUS  93A541  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
7_S
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
322  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  50 m  1:04.00  1:02.00   
314  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  1:04.46  1:04.46   
271  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  1:07.18  1:07.18   
301  Poutiainen Nita  2003  OuLo  03A041  25 m  1:08.83  1:08.83   
218  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  50 m  1:11.03  1:09.03   
305  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  1:10.97  1:10.97   
259  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m  1:11.14  1:11.14   
217  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  50 m  1:15.07  1:13.07   
295  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  50 m  1:16.22  1:14.22   
10  406  Rajaniemi Liina  2003  RoiUS  03A942  25 m  1:16.21  1:16.21   
11  364  Keisu Siiri  2003  HAHE  03A311  50 m  1:19.49  1:17.49   
12  298  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  25 m  1:17.82  1:17.82   
13  400  Tapio Aada  2003  RoiUS  03A930  25 m  1:19.25  1:19.25   
14  407  Vedenjuoksu Lotta  2003  RoiUS  03A935  25 m  1:20.61  1:20.61   
15  290  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  1:21.81  1:21.81   
16  356  Hirvasoja Aada  2005  HAHE  05A577  25 m  1:23.27  1:23.27   
17  373  Nurmela Jatta  2004  HAHE  04A556  25 m  1:23.44  1:23.44   
18  328  Koponen Henna  2004  KemPy  04B014  50 m  1:27.02  1:25.02   
19  235  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  1:25.44  1:25.44   
20  228  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  1:27.32  1:27.32   
21  408  Teppo Unna  2003  RoiUS  03B050  25 m  1:27.74  1:27.74   
22  239  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  1:28.52  1:28.52   
23  240  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  1:29.05  1:29.05   
24  365  Keränen Reetta  2006  HAHE  06A296  25 m  1:29.36  1:29.36   
25  358  Holappa Sanni  2003  HAHE  03B196  25 m  1:29.76  1:29.76   
26  331  Korva Linnea  2006  KemPy  06A443  50 m  1:32.01  1:30.01   
27  204  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  1:34.07  1:32.07   
28  372  Nuottila Anni  2003  HAHE  03B179  25 m  1:32.42  1:32.42   
29  330  Korva Erika  2004  KemPy  04B054  25 m  1:32.46  1:32.46   
30  203  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  1:35.66  1:35.66   
31  207  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  1:38.12  1:38.12   
32  209  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  25 m  1:38.17  1:38.17   
33  220  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  50 m  1:43.15  1:41.15   
34  357  Hirvasoja Eevi Josefiina  2007  HAHE  07A244  25 m  1:42.94  1:42.94   
35  367  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m  1:45.39  1:45.39   
36  267  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m  1:48.55  1:48.55   
37  211  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m       
38  234  Malinen Tinja-riina  2003  KemTU  03B239  25 m       
39  266  Siponmaa Neta  2005  KemUS  05A875  25 m       
40  341  Saranen Pinja  2005  KemPy  05A933  25 m       
41  359  Hyvönen Elli  2004  HAHE  04A693  25 m       
42  380  Siponen Siiri  2005  HAHE  05A785  25 m       
43  390  Jylkkä Emilia  2005  RoiUS  05A428  25 m       
15 - 99 v 
318  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  50 m  1:02.43  1:00.43   
206  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  50 m  1:03.40  1:01.40   
398  Niskanen Jenni  1999  RoiUS  99A851  25 m  1:04.51  1:04.51   
299  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  50 m  1:06.79  1:04.79   
205  Nikula Emma  1998  ViesU  98A916  50 m  1:07.66  1:05.66   
289  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  1:08.02  1:06.02   
388  Juntunen Karita  1999  RoiUS  99B273  50 m  1:11.12  1:09.12   
249  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  50 m  1:11.42  1:09.42   
399  Ruotsalainen Kristiina  2001  RoiUS  01A721  50 m  1:11.81  1:09.81   
10  392  Ketola Almiina  2001  RoiUS  01A447  25 m  1:13.21  1:13.21   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
8_S
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 v ja nuoremmat 
223  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  56.29  56.29   
236  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  50 m  1:01.29  59.29   
304  Saarela Lauri  2003  OuLo  03A056  50 m  1:09.87  1:07.87   
378  Saarinen Jeremia  2002  HAHE  02B105  25 m  1:09.97  1:09.97   
344  Sipilä Leevi  2003  KemPy  03A733  25 m  1:15.26  1:15.26   
377  Raunama Severi  2001  HAHE  01B251  25 m  1:16.57  1:16.57   
403  Luokkala Otto  2001  KemTU  01A072  25 m  1:18.36  1:18.36   
288  Kauppila Elmeri  2004  OuLo  04A668  50 m  1:21.97  1:19.97   
297  Mikkonen Elias  2005  OuLo  05A583  50 m  1:22.85  1:20.85   
10  395  Kortesalmi Alex  2004  RoiUS  04A187  50 m  1:23.00  1:21.00   
11  368  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  25 m  1:24.61  1:24.61   
12  215  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  25 m  1:29.42  1:29.42   
13  393  Ketola Eliel  2005  RoiUS  05A516  50 m  1:31.58  1:29.58   
14  210  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  25 m  1:36.64  1:36.64   
15  369  Manninen Jesse  2005  HAHE  05A857  25 m       
16  391  Jylkkä Otso  2006  RoiUS  06A163  25 m       
16 - 99 v 
294  Lampela Petri  1996  OuLo  96A585  25 m  55.27  55.27   
241  Viinamäki Kimmo  1995  KemTU  95A036  50 m  1:07.65  1:05.65   
265  Siltari Tapio  1963  KemUS  63A059  25 m  1:07.10  1:07.10   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
9_S
Laji 9, 25m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
8 v ja nuoremmat 
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
10_S
Laji 10, 25m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
9 v ja nuoremmat 
250  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  25 m  17.40  17.40   
231  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  18.53  18.53   
285  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  25 m  19.47  19.47   
214  Kelloniemi Eliel  2007  KemjK  07A361  25 m       
219  Sulasalmi Anton  2007  KemjK  07A310  25 m       
227  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  25 m       
291  Kotila Ahti  2008  OuLo  08A158  25 m       
409  Frant Arttu  2008  KemTU  08A180  25 m       
410  Hammari Juho  2010  LV  10A008  25 m      JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
11_S
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
270  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  50 m  40.74  39.74   
235  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  50 m  44.44  43.44   
228  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  45.17  45.17   
203  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  47.95  47.95   
207  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  48.30  48.30   
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m  49.66  49.66   
337  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  25 m  53.18  53.18   
204  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  54.69  53.69   
208  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m  58.87  58.87   
10  340  Sarajärvi Janette  2006  KemPy  06A439  50 m  1:00.58  59.58   
11  251  Kauppinen Aino  2006  KemUS  06A658  25 m       
12  345  Utriainen Ella  2007  KemPy  07A283  25 m       
13  366  Kimpimäki Iita  2007  HAHE  07A392  25 m       
11 - 12 v 
362  Kanste Anniina  2004  HAHE  04A594  25 m  38.64  38.64   
226  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  25 m  41.09  41.09   
389  Juutilainen Emilia  2004  RoiUS  04A789  50 m  42.59  41.59   
239  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  41.76  41.76   
268  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  50 m  46.39  45.39   
258  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  25 m  49.03  49.03   
211  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m  49.73  49.73   
240  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  49.91  49.91   
229  Kangas Sofia  2005  KemTU  05A944  25 m       
10  310  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m       
13 - 14 v 
311  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  36.34  36.34   
374  Nurmela Jessi  2002  HAHE  02A878  50 m  38.38  37.38   
298  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  25 m  39.72  39.72   
404  Ventelä Vanessa  2002  KemTU  02A449  25 m  41.70  41.70   
209  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  25 m  52.65  52.65   
221  Anttila Iida-elisi  2002  KemTU  02B030  25 m  52.67  52.67   
242  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m       
15 - 99 v 
334  Luokkanen Saana  1999  KemPy  99A029  50 m  33.02  32.02   
222  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  50 m  33.26  32.26   
264  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m  32.81  32.81   
300  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  50 m  34.60  33.60   
397  Niskala Ada  2000  RoiUS  00A421  50 m  35.87  34.87   
216  Meriläinen Viveca  2001  KemjK  01A746  50 m  38.85  37.85   
399  Ruotsalainen Kristiina  2001  RoiUS  01A721  50 m  39.34  38.34   
376  Pakanen Lotta  2001  HAHE  01B284  25 m  42.10  42.10   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
12_S
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
306  Tapio Paavo  2005  OuLo  05A177  25 m  47.13  47.13   
250  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  25 m  47.68  47.68   
210  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  25 m  49.00  49.00   
231  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  50.79  50.79   
224  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m  51.08  51.08   
238  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m  55.05  55.05   
12 - 13 v 
313  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  39.85  39.85   
252  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  25 m  40.78  40.78   
225  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  43.50  43.50   
355  Hannuksela Jere  2004  HAHE  04A877  25 m  46.20  46.20   
14 - 15 v 
232  Leskelä Jani  2001  KemTU  01A480  50 m  34.97  33.97   
260  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  50 m  37.13  36.13   
230  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  25 m  36.38  36.38   
287  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  50 m  37.43  36.43   
233  Malinen Tatu-taneli  2002  KemTU  02B207  50 m  39.80  38.80   
278  Annunen Joona  2002  OuLo  02B240  25 m       
387  Angelva Aleksanteri  2001  RoiUS  01A173  25 m       
16 - 99 v 
272  Ylikärppä Riku  1998  KemUS  98A041  25 m  28.76  28.76   
255  Leppälä Tomi  1994  KemUS  94A570  25 m  30.73  30.73   
361  Kanste Aleksi  1998  HAHE  98A409  50 m  31.80  30.80   
254  Leppälä Santeri  1998  KemUS  98A465  50 m  31.94  30.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
13_S
Laji 13, 400m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
310  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  4:56.06  4:48.06   
280  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  5:24.45  5:16.45   
256  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  25 m  6:32.20  6:32.20   
13 - 14 v 
315  Elorinne Iina  2002  KemPy  02A605  25 m  5:15.60  5:15.60   
400  Tapio Aada  2003  RoiUS  03A930  25 m  6:09.15  6:09.15   
15 - 99 v 
318  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  50 m  4:46.98  4:38.98   
206  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  4:56.62  4:56.62   
249  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  50 m  5:33.10  5:25.10   
216  Meriläinen Viveca  2001  KemjK  01A746  25 m  5:34.08  5:34.08   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
14_S
Laji 14, 400m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
304  Saarela Lauri  2003  OuLo  03A056  50 m  5:26.29  5:18.29   
344  Sipilä Leevi  2003  KemPy  03A733  25 m  5:50.77  5:50.77   
329  Korhonen Eemeli  2003  KemPy  03A319  50 m  6:12.47  6:04.47   
215  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  50 m  7:18.32  7:10.32   
14 - 15 v 
323  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  50 m  4:42.10  4:34.10   
223  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  4:43.78  4:43.78   
16 - 99 v 
237  Pirneskoski Arttu  2000  KemTU  00A675  25 m       
248  Hartikainen Teemu  1993  KemUS  93A541  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
15_S
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
290  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  48.33  48.33   
235  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  48.44  48.44   
228  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  51.67  50.17   
203  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  52.37  52.37   
367  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m  53.70  53.70   
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m  54.88  54.88   
207  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  56.39  56.39   
286  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  58.06  58.06   
331  Korva Linnea  2006  KemPy  06A443  25 m  59.78  59.78   
10  204  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  25 m  1:02.17  1:02.17   
11  267  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m  1:02.52  1:02.52   
12  208  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m  1:02.60  1:02.60   
13  337  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  50 m  1:04.12  1:02.62   
14  357  Hirvasoja Eevi Josefiina  2007  HAHE  07A244  25 m  1:06.39  1:06.39   
15  340  Sarajärvi Janette  2006  KemPy  06A439  25 m  1:17.83  1:17.83   
16  251  Kauppinen Aino  2006  KemUS  06A658  25 m       
17  345  Utriainen Ella  2007  KemPy  07A283  25 m       
18  366  Kimpimäki Iita  2007  HAHE  07A392  25 m       
11 - 12 v 
217  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  50 m  41.25  39.75   
371  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  25 m  39.77  39.77   
226  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  25 m  44.37  44.37   
373  Nurmela Jatta  2004  HAHE  04A556  25 m  45.41  45.41   
394  Kivijärvi Emilia  2004  RoiUS  04A673  50 m  47.74  46.24   
379  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  25 m  51.01  51.01   
240  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  52.03  52.03   
220  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  50 m  53.86  52.36   
239  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  54.96  54.96   
10  211  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m  1:05.06  1:05.06   
11  229  Kangas Sofia  2005  KemTU  05A944  25 m       
12  341  Saranen Pinja  2005  KemPy  05A933  25 m       
13 - 14 v 
322  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  50 m  36.76  35.26   
314  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  37.35  35.85   
253  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  38.10  36.60   
271  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  41.50  41.50   
218  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  25 m  42.54  42.54   
360  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  25 m  44.81  44.81   
295  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  25 m  47.27  47.27   
358  Holappa Sanni  2003  HAHE  03B196  25 m  47.93  47.93   
404  Ventelä Vanessa  2002  KemTU  02A449  25 m  52.24  52.24   
10  298  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  25 m  53.50  53.50   
11  209  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  25 m  55.19  55.19   
12  234  Malinen Tinja-riina  2003  KemTU  03B239  25 m       
13  242  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m       
14  372  Nuottila Anni  2003  HAHE  03B179  25 m       
15 - 99 v 
282  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  25 m  35.83  35.83   
222  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  37.70  37.70   
299  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  25 m  39.42  39.42   
289  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  41.23  39.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
16_S
Laji 16, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
302  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  25 m  41.34  41.34   
368  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  25 m  47.02  47.02   
261  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  50 m  50.72  49.22   
306  Tapio Paavo  2005  OuLo  05A177  50 m  55.10  53.60   
210  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  25 m  53.61  53.61   
262  Saukkonen Miko  2006  KemUS  06A342  25 m  57.78  57.78   
250  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  50 m  59.53  58.03   
285  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  50 m  1:00.42  58.92   
238  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m  59.02  59.02   
10  224  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m  1:00.59  1:00.59   
11  227  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  25 m       
12 - 13 v 
313  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  38.09  38.09   
252  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  43.03  41.53   
225  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  1:02.37  1:02.37   
14 - 15 v 
336  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  33.92  32.42   
230  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  50 m  37.98  36.48   
232  Leskelä Jani  2001  KemTU  01A480  50 m  38.71  37.21   
263  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  25 m  38.09  38.09   
269  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m  39.47  39.47   
378  Saarinen Jeremia  2002  HAHE  02B105  25 m  41.07  41.07   
403  Luokkala Otto  2001  KemTU  01A072  25 m  43.91  43.91   
233  Malinen Tatu-taneli  2002  KemTU  02B207  25 m  47.59  47.59   
387  Angelva Aleksanteri  2001  RoiUS  01A173  25 m       
16 - 99 v 
254  Leppälä Santeri  1998  KemUS  98A465  50 m  33.23  31.73   
255  Leppälä Tomi  1994  KemUS  94A570  25 m  32.63  32.63   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
17_S
Laji 17, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
203  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  50 m  1:49.78  1:47.78   
365  Keränen Reetta  2006  HAHE  06A296  25 m  1:54.05  1:54.05   
204  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  25 m  2:00.72  2:00.72   
208  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m  2:07.28  2:07.28   
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m       
207  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m       
396  Kortesalmi Anna  2006  RoiUS  06A003  25 m       
11 - 12 v 
310  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  1:14.63  1:12.63   
321  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  1:15.57  1:13.57   
362  Kanste Anniina  2004  HAHE  04A594  25 m  1:26.45  1:26.45   
389  Juutilainen Emilia  2004  RoiUS  04A789  50 m  1:36.16  1:34.16   
356  Hirvasoja Aada  2005  HAHE  05A577  25 m  1:37.28  1:37.28   
211  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m       
266  Siponmaa Neta  2005  KemUS  05A875  25 m       
13 - 14 v 
293  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  1:13.95  1:13.95   
301  Poutiainen Nita  2003  OuLo  03A041  25 m  1:16.93  1:16.93   
311  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  1:18.93  1:18.93   
209  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  25 m  1:56.11  1:56.11   
234  Malinen Tinja-riina  2003  KemTU  03B239  25 m       
333  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  25 m       
15 - 99 v 
334  Luokkanen Saana  1999  KemPy  99A029  50 m  1:10.10  1:08.10   
205  Nikula Emma  1998  ViesU  98A916  25 m  1:13.85  1:13.85   
300  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  25 m  1:13.89  1:13.89   
216  Meriläinen Viveca  2001  KemjK  01A746  50 m  1:23.50  1:21.50   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
18_S
Laji 18, 100m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
210  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  25 m  1:48.44  1:48.44   
12 - 13 v 
257  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  1:17.08  1:17.08   
279  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  25 m  1:19.20  1:19.20   
303  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  25 m  1:25.61  1:25.61   
14 - 15 v 
236  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  25 m  1:16.44  1:16.44   
233  Malinen Tatu-taneli  2002  KemTU  02B207  25 m  1:25.38  1:25.38   
16 - 99 v 
272  Ylikärppä Riku  1998  KemUS  98A041  25 m  1:03.19  1:03.19   
361  Kanste Aleksi  1998  HAHE  98A409  25 m  1:05.58  1:05.58   
241  Viinamäki Kimmo  1995  KemTU  95A036  50 m  1:14.20  1:12.20   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
19_S
Laji 19, 25m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
8 v ja nuoremmat 
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
20_S
Laji 20, 25m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
9 v ja nuoremmat 
231  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  23.23  23.23   
285  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  25 m  27.42  27.42   
214  Kelloniemi Eliel  2007  KemjK  07A361  25 m       
219  Sulasalmi Anton  2007  KemjK  07A310  25 m       
227  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  25 m       
409  Frant Arttu  2008  KemTU  08A180  25 m       
410  Hammari Juho  2010  LV  10A008  25 m      JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
21_S
Laji 21, 100m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
270  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  25 m  1:29.64  1:29.64   
235  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  1:35.48  1:35.48   
290  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  1:35.59  1:35.59   
286  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  1:36.46  1:36.46   
256  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  25 m  1:42.99  1:42.99   
228  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  1:45.36  1:45.36   
207  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  1:48.80  1:48.80   
203  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m       
319  Hakola Elli  2006  KemPy  06A435  25 m       
10  365  Keränen Reetta  2006  HAHE  06A296  25 m       
11 - 12 v 
217  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  25 m  1:26.90  1:26.90   
362  Kanste Anniina  2004  HAHE  04A594  25 m  1:28.29  1:28.29   
339  Piisilä Julia  2004  KemPy  04A867  25 m  1:29.30  1:29.30   
268  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  25 m  1:29.57  1:29.57   
373  Nurmela Jatta  2004  HAHE  04A556  25 m  1:29.90  1:29.90   
226  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  25 m  1:30.16  1:30.16   
335  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  1:30.97  1:30.97   
247  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m  1:31.45  1:31.45   
327  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  25 m  1:31.87  1:31.87   
10  343  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  25 m  1:33.04  1:33.04   
11  346  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  1:33.35  1:33.35   
12  325  Kaarre Lotta  2005  KemPy  05A721  25 m  1:35.46  1:35.46   
13  239  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  1:41.11  1:41.11   
14  240  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  1:43.77  1:43.77   
15  326  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  25 m  1:44.62  1:44.62   
16  211  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m  1:53.13  1:53.13   
17  220  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  25 m  1:56.54  1:56.54   
18  258  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  25 m       
19  330  Korva Erika  2004  KemPy  04B054  25 m       
20  354  Eskola Lilli  2005  HAHE  05A794  25 m       
21  379  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  25 m       
13 - 14 v 
218  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  25 m  1:17.63  1:17.63   
271  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  1:17.75  1:17.75   
374  Nurmela Jessi  2002  HAHE  02A878  25 m  1:22.40  1:22.40   
253  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  25 m  1:23.76  1:23.76   
406  Rajaniemi Liina  2003  RoiUS  03A942  25 m  1:27.09  1:27.09   
360  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  25 m  1:27.54  1:27.54   
259  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m  1:27.71  1:27.71   
407  Vedenjuoksu Lotta  2003  RoiUS  03A935  25 m  1:33.20  1:33.20   
400  Tapio Aada  2003  RoiUS  03A930  25 m  1:33.25  1:33.25   
10  404  Ventelä Vanessa  2002  KemTU  02A449  25 m  1:34.07  1:34.07   
11  221  Anttila Iida-elisi  2002  KemTU  02B030  25 m  1:52.10  1:52.10   
12  364  Keisu Siiri  2003  HAHE  03A311  25 m       
13  408  Teppo Unna  2003  RoiUS  03B050  25 m       
15 - 99 v 
222  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  1:10.89  1:10.89   
282  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  25 m  1:13.04  1:13.04   
324  Juntunen Ida-Maria  1999  KemPy  99A061  25 m  1:13.87  1:13.87   
264  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m  1:16.13  1:16.13   
289  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  25 m  1:18.44  1:18.44   
299  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  25 m  1:20.57  1:20.57   
249  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  25 m  1:21.35  1:21.35   
399  Ruotsalainen Kristiina  2001  RoiUS  01A721  25 m  1:26.19  1:26.19   
376  Pakanen Lotta  2001  HAHE  01B284  25 m  1:31.40  1:31.40   
10  205  Nikula Emma  1998  ViesU  98A916  25 m       
11  363  Katajamäki Anni  2000  HAHE  00A897  25 m       
12  392  Ketola Almiina  2001  RoiUS  01A447  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
22_S
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
338  Pesälä Kalle  2006  KemPy  06A178  25 m  1:33.72  1:33.72   
342  Schroderus Julius  2006  KemPy  06A155  25 m  1:33.84  1:33.84   
332  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  25 m  1:41.33  1:41.33   
262  Saukkonen Miko  2006  KemUS  06A342  25 m  1:42.38  1:42.38   
250  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  25 m  1:46.20  1:46.20   
306  Tapio Paavo  2005  OuLo  05A177  25 m  1:47.17  1:47.17   
224  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m       
238  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m       
297  Mikkonen Elias  2005  OuLo  05A583  25 m       
12 - 13 v 
313  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  1:18.28  1:18.28   
304  Saarela Lauri  2003  OuLo  03A056  25 m  1:22.18  1:22.18   
370  Mutanen Roope  2003  HAHE  03B055  25 m  1:22.65  1:22.65   
252  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  25 m  1:26.47  1:26.47   
225  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  1:27.16  1:27.16   
316  Haipus Arttu  2004  KemPy  04A723  25 m  1:28.15  1:28.15   
317  Haipus Eetu  2004  KemPy  04A718  25 m  1:31.76  1:31.76   
281  Em Nikolai  2004  OuLo  04A424  25 m  1:32.25  1:32.25   
320  Heikkilä Jere  2004  KemPy  04B056  25 m  1:36.25  1:36.25   
10  395  Kortesalmi Alex  2004  RoiUS  04A187  25 m  1:47.20  1:47.20   
11  215  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  25 m       
12  257  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m       
13  292  Kotila Otso  2004  OuLo  04A434  25 m       
14 - 15 v 
236  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  25 m  1:13.43  1:13.43   
287  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  25 m  1:22.24  1:22.24   
377  Raunama Severi  2001  HAHE  01B251  25 m  1:24.01  1:24.01   
278  Annunen Joona  2002  OuLo  02B240  25 m  1:24.34  1:24.34   
230  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  25 m       
269  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m       
387  Angelva Aleksanteri  2001  RoiUS  01A173  25 m       
16 - 99 v 
254  Leppälä Santeri  1998  KemUS  98A465  25 m  1:03.87  1:03.87   
265  Siltari Tapio  1963  KemUS  63A059  25 m  1:17.39  1:17.39   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
23_S
Laji 23, 200m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
293  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  2:55.19  2:49.19  JÄL 
296  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  3:04.00  2:58.00   
15 - 99 v 
206  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  50 m  2:55.15  2:49.15   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
24_S
Laji 24, 200m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 v ja nuoremmat 
312  Kuitunen Julius  2002  OU  02A043  50 m  2:40.68  2:34.68   
336  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  2:42.41  2:36.41   
230  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  25 m  2:51.16  2:51.16   
263  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  25 m  3:05.68  3:05.68   
260  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  25 m       
16 - 99 v 
237  Pirneskoski Arttu  2000  KemTU  00A675  25 m  3:06.63  3:06.63   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
25_S
Laji 25, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
396  Kortesalmi Anna  2006  RoiUS  06A003  50 m  40.23  39.23   
235  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  50 m  42.72  41.72   
290  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  42.56  42.56   
286  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  44.35  44.35   
228  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  47.83  46.83   
357  Hirvasoja Eevi Josefiina  2007  HAHE  07A244  25 m       
367  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m       
11 - 12 v 
371  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  50 m  35.71  34.71   
226  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  50 m  39.20  38.20   
373  Nurmela Jatta  2004  HAHE  04A556  50 m  40.17  39.17   
247  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m  39.95  39.95   
394  Kivijärvi Emilia  2004  RoiUS  04A673  25 m  42.08  42.08   
217  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  50 m  43.76  42.76   
240  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  44.22  44.22   
220  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  25 m  1:00.36  1:00.36   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
26_S
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
302  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  50 m  37.75  36.75   
261  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  50 m  42.72  41.72   
368  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  50 m  53.85  52.85   
224  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m       
238  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m       
12 - 13 v 
279  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  50 m  35.38  34.38   
304  Saarela Lauri  2003  OuLo  03A056  50 m  36.48  35.48   
303  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  25 m  38.82  38.82   
225  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  50 m  40.95  39.95   
281  Em Nikolai  2004  OuLo  04A424  25 m  42.95  42.95   
252  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  25 m  45.61  45.61   
395  Kortesalmi Alex  2004  RoiUS  04A187  50 m  49.97  48.97   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
27_S
Laji 27, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
203  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  1:59.11  1:59.11   
256  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  50 m  2:04.72  2:01.72   
202  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  25 m  2:02.63  2:02.63   
331  Korva Linnea  2006  KemPy  06A443  25 m  2:06.94  2:06.94   
207  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  2:08.09  2:08.09   
319  Hakola Elli  2006  KemPy  06A435  25 m  2:18.87  2:18.87   
208  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m       
251  Kauppinen Aino  2006  KemUS  06A658  25 m       
267  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m       
11 - 12 v 
371  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  25 m  1:26.89  1:26.89   
310  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  1:30.36  1:27.36   
389  Juutilainen Emilia  2004  RoiUS  04A789  50 m  1:43.61  1:40.61   
339  Piisilä Julia  2004  KemPy  04A867  25 m  1:40.94  1:40.94   
356  Hirvasoja Aada  2005  HAHE  05A577  25 m  1:44.93  1:44.93   
330  Korva Erika  2004  KemPy  04B054  25 m  1:46.60  1:46.60   
305  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  1:51.85  1:51.85   
379  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  25 m  1:52.95  1:52.95   
211  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  25 m       
10  229  Kangas Sofia  2005  KemTU  05A944  25 m       
11  258  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  25 m       
12  341  Saranen Pinja  2005  KemPy  05A933  25 m       
13  354  Eskola Lilli  2005  HAHE  05A794  25 m       
14  359  Hyvönen Elli  2004  HAHE  04A693  25 m       
15  375  Ollonen Minja  2004  HAHE  04B053  25 m       
16  380  Siponen Siiri  2005  HAHE  05A785  25 m       
13 - 14 v 
293  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  1:21.29  1:18.29   
311  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  1:32.70  1:32.70   
333  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  25 m  1:32.95  1:32.95   
360  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  25 m  1:34.48  1:34.48   
406  Rajaniemi Liina  2003  RoiUS  03A942  25 m  1:37.92  1:37.92   
400  Tapio Aada  2003  RoiUS  03A930  50 m  1:42.77  1:39.77   
221  Anttila Iida-elisi  2002  KemTU  02B030  50 m  1:55.06  1:52.06   
408  Teppo Unna  2003  RoiUS  03B050  25 m  1:56.64  1:53.64   
209  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  25 m  2:02.99  2:02.99   
10  234  Malinen Tinja-riina  2003  KemTU  03B239  25 m       
11  358  Holappa Sanni  2003  HAHE  03B196  25 m       
15 - 99 v 
282  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  50 m  1:20.45  1:17.45   
222  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  1:19.95  1:19.95   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
28_S
Laji 28, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
302  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  50 m  1:35.32  1:32.32   
297  Mikkonen Elias  2005  OuLo  05A583  25 m  1:51.64  1:51.64   
250  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  25 m  2:02.77  2:02.77   
210  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  25 m       
262  Saukkonen Miko  2006  KemUS  06A342  25 m       
12 - 13 v 
313  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  1:25.88  1:25.88   
303  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  25 m  1:32.08  1:32.08   
252  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  25 m  1:33.29  1:33.29   
14 - 15 v 
223  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  1:13.47  1:10.47   
230  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  50 m  1:22.86  1:19.86   
232  Leskelä Jani  2001  KemTU  01A480  50 m  1:22.88  1:19.88   
236  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  50 m  1:27.01  1:24.01   
323  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  1:24.85  1:24.85   
378  Saarinen Jeremia  2002  HAHE  02B105  50 m  1:36.19  1:33.19   
278  Annunen Joona  2002  OuLo  02B240  25 m  1:35.82  1:35.82   
403  Luokkala Otto  2001  KemTU  01A072  25 m  1:37.53  1:37.53   
233  Malinen Tatu-taneli  2002  KemTU  02B207  25 m  1:41.93  1:41.93   
16 - 99 v 
254  Leppälä Santeri  1998  KemUS  98A465  50 m  1:13.44  1:10.44   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
29_S
Laji 29, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
271  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  2:25.24  2:25.24   
321  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  25 m  2:30.44  2:30.44   
242  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  2:35.01  2:35.01   
217  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  50 m  2:51.30  2:47.30   
346  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  3:00.38  3:00.38   
407  Vedenjuoksu Lotta  2003  RoiUS  03A935  25 m  3:00.44  3:00.44   
327  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  25 m  3:04.08  3:04.08   
335  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  3:05.58  3:05.58   
268  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  25 m  3:08.16  3:08.16   
10  240  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  3:10.37  3:10.37   
11  235  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  3:13.22  3:13.22   
12  325  Kaarre Lotta  2005  KemPy  05A721  25 m  3:13.43  3:13.43   
13  328  Koponen Henna  2004  KemPy  04B014  25 m  3:13.81  3:13.81   
14  228  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  3:27.03  3:23.03   
15  239  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  3:23.30  3:23.30   
16  326  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  25 m  3:23.51  3:23.51   
17  220  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  25 m       
18  259  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m       
19  343  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  25 m       
15 - 99 v 
216  Meriläinen Viveca  2001  KemjK  01A746  25 m  2:36.11  2:36.11   
264  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m       
398  Niskanen Jenni  1999  RoiUS  99A851  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
30_S
Laji 30, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 v ja nuoremmat 
257  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  2:27.42  2:27.42   
260  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  50 m  2:31.44  2:27.44   
263  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  25 m  2:34.74  2:34.74   
316  Haipus Arttu  2004  KemPy  04A723  25 m  2:38.01  2:38.01   
269  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  50 m  2:47.10  2:43.10   
279  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  50 m  2:57.42  2:53.42   
342  Schroderus Julius  2006  KemPy  06A155  25 m  2:55.24  2:55.24   
338  Pesälä Kalle  2006  KemPy  06A178  25 m  3:06.84  3:06.84   
320  Heikkilä Jere  2004  KemPy  04B056  25 m  3:09.34  3:09.34   
10  215  Kelloniemi Onni  2004  KemjK  04A997  50 m  3:18.11  3:14.11   
11  261  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  25 m  3:40.96  3:40.96   
12  224  Frant Aapo  2005  KemTU  05A642  25 m       
13  238  Talus Olli  2005  KemTU  05A360  25 m       
14  332  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  25 m       
16 - 99 v 
241  Viinamäki Kimmo  1995  KemTU  95A036  25 m  2:25.02  2:25.02   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
31_S
Laji 31, 100m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
218  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  25 m  1:12.55  1:12.55   
322  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:12.89  1:12.89   
314  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  1:14.09  1:14.09   
311  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  1:18.74  1:18.74   
296  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  25 m  1:26.49  1:26.49   
270  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  25 m  1:27.32  1:27.32   
315  Elorinne Iina  2002  KemPy  02A605  25 m  1:27.38  1:27.38   
253  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  1:32.00  1:30.00   
295  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  50 m  1:38.12  1:36.12   
10  247  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m       
15 - 99 v 
334  Luokkanen Saana  1999  KemPy  99A029  50 m  1:10.54  1:08.54   
318  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  50 m  1:12.01  1:10.01   
324  Juntunen Ida-Maria  1999  KemPy  99A061  50 m  1:12.14  1:10.14   
363  Katajamäki Anni  2000  HAHE  00A897  50 m  1:13.13  1:11.13   
249  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  50 m  1:19.26  1:17.26   
397  Niskala Ada  2000  RoiUS  00A421  25 m  1:17.70  1:17.70   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 
32_S
Laji 32, 100m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 v ja nuoremmat 
223  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  1:04.54  1:02.54   
312  Kuitunen Julius  2002  OU  02A043  50 m  1:11.40  1:09.40   
236  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  25 m  1:14.60  1:14.60   
344  Sipilä Leevi  2003  KemPy  03A733  25 m  1:32.62  1:32.62   
355  Hannuksela Jere  2004  HAHE  04A877  25 m  1:35.17  1:35.17   
329  Korhonen Eemeli  2003  KemPy  03A319  25 m  1:39.23  1:39.23   
16 - 99 v 
272  Ylikärppä Riku  1998  KemUS  98A041  50 m  1:02.11  1:00.11   
237  Pirneskoski Arttu  2000  KemTU  00A675  50 m  1:03.71  1:01.71   
248  Hartikainen Teemu  1993  KemUS  93A541  25 m       
294  Lampela Petri  1996  OuLo  96A585  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  16:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner