Program for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 28, 100m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
rg. 2007-2017 |
1 | 405 | Nttermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:47.11 | |
2 | 409 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:59.77 | |
3 | 162 | Thomassen Astrid O. | 2007 | PINGVINEN | 0796AK | 25 m | 2:04.28 | |
4 | 237 | Kornum Clara | 2007 | SHESTEN | 25 m | 2:14.69 |
rg. 2005-2006 |
1 | 402 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 1:16.78 | |
2 | 403 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:19.83 | |
3 | 49 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:22.09 | |
4 | 65 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 50 m | 1:24.56 | |
5 | 135 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 1:24.95 | |
6 | 136 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:25.88 | |
7 | 46 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:27.48 | |
8 | 59 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:27.83 | |
9 | 138 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 1:29.31 | |
10 | 146 | Momme Hannah Vix | 2005 | PINGVINEN | 0502AS | 25 m | 1:30.53 | |
11 | 50 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 0506AQ | 25 m | 1:31.19 | |
12 | 378 | Toft Sofie Maarbjerg | 2006 | AARS | 0632AM | 25 m | 1:31.43 | |
13 | 62 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 50 m | 1:34.58 | |
14 | 25 | Thirup Matilde | 2005 | NEJST | 0536AL | 25 m | 1:39.10 | |
15 | 23 | Nrgaard Clara Berendt | 2005 | NEJST | 0558AR | 25 m | 1:39.80 | |
16 | 137 | Bgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:40.38 | |
17 | 147 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | PINGVINEN | 0678AL | 25 m | 1:42.19 | |
18 | 408 | Jrgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:43.99 | |
19 | 431 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:44.36 | |
20 | 145 | Albk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 1:45.48 | |
21 | 230 | Mejdahl Stine | 2005 | SHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:45.89 | |
22 | 148 | Tram Selma | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:47.82 | ||
23 | 160 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:49.98 | ||
24 | 244 | Jensen Ida | 2006 | FR. HAVN | 0682AQ | 25 m | 1:50.56 | |
25 | 158 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 25 m | 1:50.73 | ||
26 | 161 | Sundvall Silje Juul | 2005 | PINGVINEN | 0556AV | 25 m | 1:52.52 | |
27 | 245 | Kokholm Sara | 2005 | FR. HAVN | 0574AS | 25 m | 1:57.17 | |
28 | 341 | Markussen Christina | 2005 | RASK | 25 m | |||
29 | 351 | Andreasen Karla Peters | 2005 | AARS | 25 m | |||
30 | 433 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m |
rg. 2003-2004 |
1 | 117 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:07.92 | |
2 | 53 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:08.86 | |
3 | 66 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:11.14 | |
4 | 324 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 0372BE | 25 m | 1:12.50 | |
5 | 394 | Kjrsgaard Lrke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:13.52 | |
6 | 423 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:14.62 | |
7 | 126 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | PINGVINEN | 0338AO | 25 m | 1:15.82 | |
8 | 331 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:16.60 | |
9 | 391 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:18.08 | |
10 | 7 | Julius Mathilde | 2003 | SNEDSTED | 0374AX | 25 m | 1:18.20 | |
11 | 376 | Srensen Linea | 2004 | AARS | 0474AI | 25 m | 1:18.51 | |
12 | 424 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:19.35 | |
13 | 295 | Heg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:20.24 | |
14 | 395 | Jrgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:23.55 | |
15 | 8 | Lyndrup Agnes | 2004 | SNEDSTED | 0406AU | 25 m | 1:23.80 | |
16 | 212 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SHESTEN | 0456AW | 25 m | 1:26.96 | |
17 | 220 | Brix Sarah | 2004 | SHESTEN | 0498AW | 25 m | 1:27.21 | |
18 | 10 | Thomsen Amanda | 2004 | SNEDSTED | 0446AX | 25 m | 1:29.50 | |
19 | 219 | Christensen Josephine | 2004 | SHESTEN | 0462AX | 25 m | 1:29.78 | |
20 | 392 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 1:33.64 | |
21 | 55 | Srensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:38.24 | |
22 | 64 | Mhlenberg Sofie Se | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 1:39.25 | |
23 | 339 | Anderson Katrine | 2003 | RASK | 0348BC | 25 m | 1:43.43 | |
24 | 462 | Johannesen Emma Kjr | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:45.70 | |
25 | 458 | Mathiassen Ea | 2003 | SINDAL | 25 m | 1:55.00 |
rg. 2001-2002 |
1 | 382 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:04.20 | |
2 | 304 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:04.55 | |
3 | 383 | Kjrsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:04.62 | |
4 | 68 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:05.34 | |
5 | 243 | Hole Mary | 2001 | FR. HAVN | 25 m | 1:05.80 | ||
6 | 417 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:06.36 | |
7 | 60 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:09.13 | |
8 | 415 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:11.86 | |
9 | 354 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:13.61 | |
10 | 129 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:14.44 | |
11 | 205 | Burholt Nadia | 2002 | SHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:14.89 | |
12 | 393 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:16.76 | |
13 | 6 | Hove Louise | 2002 | SNEDSTED | 0246BA | 25 m | 1:17.80 | |
14 | 5 | Horsbll Sofie | 2002 | SNEDSTED | 0266BA | 25 m | 1:19.50 | |
15 | 343 | Severinsen Johanne | 2001 | RASK | 0128AU | 25 m | 1:19.64 | |
16 | 21 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | NEJST | 0152BD | 25 m | 1:21.77 | |
17 | 157 | Hkansson Charlotte | 2002 | PINGVINEN | 0236BC | 25 m | 1:23.62 | |
18 | 227 | Aastrup Sofie | 2002 | SHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:30.40 | |
19 | 215 | Pedersen Karen | 2002 | SHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:30.53 | |
20 | 229 | Winther Signe Mller | 2002 | SHESTEN | 0222BE | 25 m | 1:30.71 | |
21 | 342 | Pedersen Kathrine | 2002 | RASK | 25 m | 1:31.02 | ||
22 | 228 | Prior Cecilie | 2002 | SHESTEN | 02224A | 25 m | 1:34.95 | |
23 | 425 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 1:51.56 | |
24 | 340 | Bech Victoria | 2002 | RASK | 25 m |
rg. 1993-2000 |
1 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 59.80 | |
2 | 367 | Nielsen Anne G. | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:00.10 | |
3 | 327 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:01.80 | |
4 | 321 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 9726AE | 25 m | 1:04.08 | |
5 | 114 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 1:08.64 | |
6 | 296 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:09.27 | |
7 | 322 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 1:09.29 | |
8 | 291 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:09.83 | |
9 | 372 | Nielsen Sarah D. | 1999 | AARS | 9948BC | 25 m | 1:12.78 | |
10 | 207 | Steen Emma | 2000 | SHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:13.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 29 december 2016 |
Licens til Aabybro Idrtsforening | Udskriftstidspunkt | 11:21 |