Program för Julklappsdoppet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Julklappsdoppet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
13:53 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Medley Flickor B |
Försök (10) |
2015: Zafira Vaamonde 2001 Spårvägen Simförening 1.12.25 |
2014: Elin Swerlander 2001 Turebergs SK 1.09.26 |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
657 |
1 |
Tilda Selling |
2003 |
BX4203 |
SS04 |
|
25m |
|
607 |
2 |
Deborah Araya |
2002 |
BU9802 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
643 |
3 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
25m |
|
385 |
4 |
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
BO9803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
201 |
5 |
Jennifer Brodin |
2003 |
BH6603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
172 |
6 |
Jocelyn Sepp |
2002 |
BW3402 |
SKURU IK |
|
25m |
|
641 |
7 |
Maja Berngrim |
2003 |
BR5403 |
SS04 |
|
25m |
|
586 |
8 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
402 |
1 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:55.37 |
179 |
2 |
Malin Wahlén |
2003 |
BK8803 |
SKURU IK |
|
25m |
1:37.69 |
156 |
3 |
Matilda Lesse |
2002 |
BQ3602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:36.22 |
416 |
4 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:34.21 |
512 |
5 |
Clara Peuckert |
2003 |
BQ3403 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.49 |
227 |
6 |
Johanna Granhällen |
2002 |
BO5202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:36.37 |
164 |
7 |
Olivia Nyberg Borgelin |
2003 |
BT5603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:44.00 |
614 |
8 |
Amna Hojlas |
2002 |
BS2602 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:31.97 |
56 |
2 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:30.89 |
629 |
3 |
Elsa Marsten |
2002 |
AJ2602 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:30.48 |
427 |
4 |
Kajsa Iwarsson |
2003 |
BA9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:30.13 |
521 |
5 |
Esther Svensson |
2003 |
AJ3203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.18 |
178 |
6 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.70 |
53 |
7 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:31.10 |
269 |
8 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
472 |
1 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.87 |
431 |
2 |
Olivia Larsered |
2003 |
BT9803 |
TUREBERG |
|
25m |
1:28.05 |
369 |
3 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
1:26.75 |
391 |
4 |
Alice Jönsson |
2003 |
BN5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.00 |
356 |
5 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:26.23 |
424 |
6 |
Emilia Hjortzberg |
2002 |
BW8402 |
TUREBERG |
|
25m |
1:27.76 |
266 |
7 |
Linda Lövqvist |
2003 |
BK5403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.28 |
66 |
8 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:30.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
428 |
1 |
Yasmine Jezzini |
2003 |
BI2403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:25.15 |
400 |
2 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:24.57 |
450 |
3 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:23.75 |
297 |
4 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.34 |
241 |
5 |
Sofia Holmberg |
2002 |
AU1202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.51 |
460 |
6 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:24.39 |
560 |
7 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.64 |
119 |
8 |
Astrid Palmborg |
2003 |
BH0803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:25.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
463 |
1 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:22.65 |
301 |
2 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.07 |
555 |
3 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.67 |
527 |
4 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.22 |
65 |
5 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:21.59 |
536 |
6 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.77 |
106 |
7 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:22.19 |
489 |
8 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
371 |
1 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:20.25 |
372 |
2 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:20.11 |
439 |
3 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:19.61 |
422 |
4 |
Cornelia Ericsson |
2003 |
AT0603 |
TUREBERG |
|
25m |
1:19.23 |
502 |
5 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.46 |
264 |
6 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.81 |
373 |
7 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:20.25 |
458 |
8 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:21.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
430 |
1 |
Felicia Larsered |
2003 |
AW2803 |
TUREBERG |
|
25m |
1:18.12 |
84 |
2 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:17.02 |
86 |
3 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:16.38 |
351 |
4 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
1:13.42 |
537 |
5 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:15.41 |
343 |
6 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
1:16.89 |
367 |
7 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:17.18 |
397 |
8 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:19.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:17.72 |
435 |
2 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:17.01 |
569 |
3 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:16.26 |
80 |
4 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:12.92 |
363 |
5 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
1:14.69 |
181 |
6 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:16.69 |
685 |
7 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.14 |
265 |
8 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:17.52 |
455 |
2 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.98 |
326 |
3 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:15.88 |
145 |
4 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.55 |
268 |
5 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.86 |
249 |
6 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.40 |
426 |
7 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:17.08 |
338 |
8 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
1:18.79 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
13:53 |
|