2020-02-24   07:39:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-yngre 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

36_S
Gren 36, 100m Bröstsim FL 13 
 
NR; Linnéa Englund 2003 Karlstad SS 01:11.60 2016 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  1:12.61   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:14.87   
370  Barrios Olivia  2004  SÖDERTÖRN  AR9204  25 m  1:17.03   
483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:21.20   
224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:22.90   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:23.54   
34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:23.94   
279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:24.40   
420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:24.43   
10  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:25.05   
11  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:25.24   
12  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:25.92   
13  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:25.97   
14  107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:27.03   
15  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:27.69   
16  186  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:28.01   
17  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:28.27   
18  245  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:28.40   
19  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:28.44   
20  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:29.26   
21  16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:29.38   
22  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  1:29.66   
23  422  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:29.83   
24  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:30.97   
25  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:31.20   
26  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:31.23   
27  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  1:31.35   
28  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:31.68   
29  467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  1:32.06   
30  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:32.92   
31  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:33.00   
32  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  1:33.70   
33  39  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  1:33.90  RES 
34  421  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  1:33.99  RES 
35  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:34.34  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 februari 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner