2020-02-24   05:22:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-yngre 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

41_S
Gren 41, 50m Ryggsim Po 13 
 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:29.33 år 2005 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  32.44   
380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  33.43   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  33.72   
Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  34.37   
181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  34.47   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  35.23   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  35.38   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  35.92   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  36.20   
10  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  36.30   
11  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  36.47   
12  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  36.83   
13  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  37.27   
14  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  25 m  37.39   
15  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SK  AO2304  25 m  37.80   
16  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  38.11   
17  314  Meurling William  2004  S 77  AG9704  25 m  38.24   
18  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  38.29   
19  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  38.34   
20  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  38.61   
21  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  38.63   
22  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  38.81   
23  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  38.97   
24  389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  39.13   
25  160  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  39.16   
26  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  39.25   
27  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  39.35   
28  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SK  AS2704  25 m  39.44   
29  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  40.18   
30  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  40.31   
31  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  40.65   
32  379  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  40.70   
33  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  41.18   
34  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  41.52   
35  435  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  41.67   
36  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  41.68   
37  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  41.91   
38  173  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  42.04   
39  269  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  42.15   
40  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  42.22   
41  98  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  42.48   
42  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  42.48   
43  118  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  43.05   
44  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  43.54   
45  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  44.14   
46  410  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  44.76   
47  359  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  46.18   
48  311  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  48.62   
49  318  Thäng Gustaf  2004  S 77  AM3504  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 februari 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner