2020-02-24   06:42:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-yngre 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

53_S
Gren 53, 100m Bröstsim Po 13 
 
NR; Johan Rydahl 2001 KarlstadsS 01:10.43 år 2014 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:15.63   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:15.77   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:15.92   
414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:19.62   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:20.25   
493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SK  AO2304  25 m  1:21.14   
207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:22.07   
457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:22.66   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:23.47   
10  291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:24.10   
11  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:24.86   
12  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:25.34   
13  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:25.52   
14  102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  1:25.95   
15  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:26.23   
16  149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:26.39   
17  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  1:26.53   
18  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  1:27.35   
19  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SK  AS2704  25 m  1:27.96   
20  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  1:28.97   
21  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:28.99   
22  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:31.11   
23  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:31.34   
24  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:34.20   
25  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  1:34.27   
26  311  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  1:35.24   
27  425  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:35.34   
28  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  1:35.47   
29  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:35.83   
30  181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:36.07   
31  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  1:36.92   
32  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:37.49   
33  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:37.98  RES 
34  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  1:38.11  RES 
35  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:39.65  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 februari 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner