2020-02-17   17:58:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS-yngre 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag kl 09.00

2_S
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13 
 
NR; Linnéa Englund 2003 Karlstads SS 00:33.30 2016 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
370  Barrios Olivia  2004  SÖDERTÖRN  AR9204  25 m  35.32   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  35.36   
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  35.36   
483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  35.91   
34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  37.38   
16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  38.28   
279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  38.41   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  38.66   
224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  39.08   
10  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  40.01   
11  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  40.09   
12  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  40.20   
13  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  40.21   
14  186  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  40.38   
15  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  40.70   
16  248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  40.70   
17  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  40.93   
18  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  41.37   
19  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  41.41   
20  471  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  41.43   
21  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  41.48   
22  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  41.56   
23  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  41.57   
24  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  41.60   
25  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  41.68   
26  445  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  42.11   
27  315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  42.42   
28  39  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  42.47   
29  466  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  42.50   
30  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  42.73   
31  107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  42.85   
32  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  42.94   
33  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  42.99   
34  422  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  43.01   
35  245  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  43.07   
36  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  43.21   
37  46  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  43.24   
38  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  43.27   
39  65  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  43.53   
40  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  43.55   
41  295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  43.76   
42  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  43.90   
43  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  43.98   
44  108  Hulusjö Cajsa  2004  JÖNKÖPING  BD8204  25 m  44.02   
45  431  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  44.12   
46  485  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  44.17   
47  421  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  44.43   
48  335  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  44.73   
49  163  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  45.06  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 februari 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner