2020-06-06   16:58:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Linköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
326  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:06.26   
268  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:06.99   
356  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:07.54   
241  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  1:08.23   
323  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  50 m  1:08.35   
353  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  1:09.84   
355  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:10.37   
280  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:11.01   
362  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:12.09   
10  316  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:12.16   
11  318  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:13.71   
12  269  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:14.23   
13  263  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:14.92   
14  366  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  1:15.26   
15  309  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:15.31   
16  274  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  1:15.39   
17  275  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:15.86   
18  276  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:17.34   
19  247  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:17.49   
20  224  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:18.19   
21  303  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:19.19   
22  319  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:19.52   
23  341  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:19.73   
24  278  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  1:19.80   
25  245  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:20.21   
26  421  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:20.24   
27  297  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  1:20.50   
28  320  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:21.66   
29  242  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  1:22.53   
30  334  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:23.34   
31  267  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:23.40   
32  428  Kuggvik Clara  2005  VÄSTERVIK  AR9405  25 m  1:23.85   
33  312  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:25.09   
34  377  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:25.84   
35  431  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  25 m  1:27.44   
36  301  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:27.92   
37  310  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:28.47   
38  302  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:28.54   
39  383  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:30.30   
40  304  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  1:31.07   
41  433  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  1:32.03   
42  289  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:32.24   
43  257  Jonsson Ida  2005  JÖNKÖPING  AJ8405  25 m  1:32.55   
44  226  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  50 m  1:33.17   
45  240  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  50 m  1:34.52   
46  283  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  1:45.14   
47  419  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:47.40   
48  249  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:52.55   
49  229  Andersson Tyra  2006  HULTSFRED  AI9406  25 m     
50  234  Klavins Stina  2007  HULTSFRED  AE0407  25 m     
51  330  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  22 oktober 2017 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner