2018-05-22   19:24:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Linköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
348  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  1:58.82   
347  Palm Caroline  1992  LASS  AG1692  25 m  2:02.45   
360  Ståhl Moa  1995  LASS  AV4695  25 m  2:02.74   
315  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  2:03.77   
355  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  2:13.15   
306  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  2:13.67   
353  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  2:14.63   
362  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  2:15.57   
386  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  2:15.91   
10  258  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  2:17.18   
11  246  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  2:18.14   
12  241  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  2:18.47   
13  276  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  2:19.36   
14  356  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:19.60   
15  341  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  2:20.57   
16  275  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  2:21.62   
17  318  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  2:23.05   
18  309  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  2:23.25   
19  280  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  2:23.81   
20  256  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  2:24.20   
21  326  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  50 m  2:26.98   
22  232  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  2:28.22   
23  372  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  2:28.62   
24  263  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  2:29.95   
25  371  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  2:30.02   
26  311  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  2:30.38   
27  373  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  2:30.72   
28  267  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  2:30.76   
29  242  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  2:31.53   
30  377  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  2:31.99   
31  274  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  50 m  2:32.60   
32  269  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  2:34.80   
33  389  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  2:35.83   
34  224  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  2:39.82   
35  416  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  2:41.42   
36  421  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  2:43.42   
37  337  Lundberg Klara  2004  LASS  BJ8804  25 m  2:43.54   
38  317  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  2:44.59   
39  410  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  2:44.83   
40  381  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  2:47.19   
41  257  Jonsson Ida  2005  JÖNKÖPING  AJ8405  25 m  2:47.86   
42  433  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  2:49.64   
43  301  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  50 m  2:52.87   
44  415  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  50 m  2:53.29   
45  383  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  2:53.93   
46  419  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  2:55.16   
47  426  Jansson Tuva  2003  VÄSTERVIK  AE7803  25 m  2:55.36   
48  361  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  2:57.01   
49  369  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  2:57.16   
50  365  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  2:58.08   
51  279  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  2:58.36   
52  240  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  50 m  2:58.63   
53  380  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  3:01.67   
54  288  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  3:02.57   
55  249  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  3:02.76   
56  350  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  3:09.63   
57  231  Bogren Jennifer  2006  HULTSFRED  AH0606  50 m  3:09.81   
58  367  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  50 m  3:10.87   
59  229  Andersson Tyra  2006  HULTSFRED  AI9406  50 m  3:11.61   
60  413  Ringholt Bella  2004  NKK  BL8804  50 m  3:14.64   
61  234  Klavins Stina  2007  HULTSFRED  AE0407  25 m  3:21.46   
62  262  Madurel Helena  2003  JÖNKÖPING  CA4603  25 m  3:23.94   
63  228  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  3:24.80   
64  387  Blom Nora  2005  NKK  BC3805  25 m  3:25.57   
65  223  Skillermark Alma  2004  EKSJÖ SLS  BN1604  25 m  3:28.33   
66  404  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  3:32.48   
67  235  Lundgren Emilia  2004  HULTSFRED  AL2604  25 m     
68  238  Westergren Isabella  2007  HULTSFRED  AM5607  25 m     
69  384  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m     
70  402  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m     
71  408  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m     
72  418  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m     
73  420  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m     
74  438  Hagström Ella  2007  NKK  al1607  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  22 oktober 2017 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner