2020-04-04   18:04:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Moelven Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Moelven Cup    Utskriftsdatum  22 januari 2017   
  Tävlingsort  Säffle    Utskriftstid  09:05   
  Arrangör  Säffle SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  22 januari 2017         
 
 
 
Gren 7, 100m Bröstsim D 11 o ä  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
106  Ida Norén  2004  BV6804  ARVIKA SS    25m   
Thea Eriksson  2006  AS0606  ÅMÅLS SS    25m   
56  Nadja Ricken  2006  BD1606  KARLSTAD    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Vilma Thorpman  2006  AS5406  ÅMÅLS SS    25m   
107  Mira Pärleson  2005  BA9205  ARVIKA SS    25m  2:23.21 
47  Alva Granzell  2006  AK1406  KARLSTAD    25m  2:03.29 
14  Emilia Tallberg  2006  AO2206  DEJE SS    25m  2:19.97 
88  Johanna Storm  2006  BD7406  SÄFFLE SS    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
65  Sara Arian  2005  BD0605  SÄFFLE SS    25m  2:00.48 
22  Sally Wetterskog  2005  AH2205  FILIPSTAD    25m  1:58.88 
53  Alice Johnson  2005  AU2805  KARLSTAD    25m  1:51.14 
79  Tindra Mortensen  2005  BD1605  SÄFFLE SS    25m  1:57.47 
10  Tilda Johansson  2006  AO3206  DEJE SS    25m  2:00.08 
93  Hanna Widing  2006  AH5606  SÄFFLE SS    25m  2:01.34 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
70  Tilde Halldan  2005  AH6205  SÄFFLE SS    25m  1:49.60 
100  Fanny Hoffman  2005  AZ7605  ARVIKA SS    25m  1:48.77 
77  Ebba Locken  2006  AH6606  SÄFFLE SS    25m  1:47.25 
84  Amanda Orban  2005  AH9205  SÄFFLE SS    25m  1:47.40 
15  Linn Berglund  2003  AP0603  FILIPSTAD    25m  1:48.93 
45  Emma Dahlberg  2005  BA8205  KARLSTAD    25m  1:51.02 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Moa Carlsson  2004  BR3404  ÅMÅLS SS    25m  1:46.79 
82  Nathalie Myrén  2004  AT2604  SÄFFLE SS    25m  1:43.51 
98  Sanna Axelsson  2004  AI4204  ARVIKA SS    25m  1:40.90 
59  Sara Sjölander  2006  AE0406  KARLSTAD    25m  1:43.42 
19  Nova Johansson  2004  AA0204  FILIPSTAD    25m  1:45.33 
37  Wilma Umeland  2006  AI5206  GRUMS SS    25m  1:47.10 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
43  Elvira Bergsten  2005  AO8605  KARLSTAD    25m  1:39.38 
97  Erica Segerström  2004  AR9804  SOLSTA    25m  1:35.12 
31  Pauline Grubb  2003  AA4403  GRUMS SS    25m  1:28.91 
27  Amanda Blom  2004  BF9804  GRUMS SS    25m  1:33.90 
66  Linnéa Bruce-Holm  2005  AH4205  SÄFFLE SS    25m  1:36.48 
35  Ella Sjöbom  2005  AH3605  GRUMS SS    25m  1:39.81 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  22 januari 2017 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  09:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner