2019-10-19   12:47:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Moelven Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 50m Frisim D Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
72  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  27.75   
76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  29.02   
31  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  31.43   
35  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  31.99   
70  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  34.47   
33  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  34.77   
43  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  34.79   
66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  34.93   
84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  34.97   
10  19  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  34.98   
11  59  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  35.04   
12  18  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  35.13   
13  53  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  35.90   
14  27  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  36.00   
15  15  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m  36.69   
16  77  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  37.09   
17  61  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  37.31   
18  79  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  37.45   
19  82  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  37.56   
20  22  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  38.78   
21  37  Umeland Wilma  2006  GRUMS SS  AI5206  25 m  38.91   
22  45  Dahlberg Emma  2005  KARLSTAD  BA8205  25 m  38.91   
23  10  Johansson Tilda  2006  DEJE SS  AO3206  25 m  39.55   
24  65  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  40.30   
25  Eriksson Thea  2006  ÅMÅLS SS  AS0606  25 m  41.32   
26  93  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  41.67   
27  94  Hellström Embla  2007  SOLSTA  AK2407  25 m  41.99   
28  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  42.56   
29  60  Westerlund Nellie  2007  KARLSTAD  AO0807  25 m  43.76   
30  54  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  44.41   
31  30  Englund Moa  2008  GRUMS SS  AA1408  25 m  44.73   
32  48  Granzell Moa  2008  KARLSTAD  AB9808  25 m  45.78   
33  34  Myrén Emma  2007  GRUMS SS  AO2607  25 m  46.43   
34  56  Ricken Nadja  2006  KARLSTAD  BD1606  25 m  46.53   
35  14  Tallberg Emilia  2006  DEJE SS  AO2206  25 m  46.90   
36  88  Storm Johanna  2006  SÄFFLE SS  BD7406  25 m  47.08   
37  Johansson Alva  2008  DEJE SS  AB4208  25 m  48.33   
38  57  Ricken Renée  2007  KARLSTAD  AN1207  25 m  48.41   
39  Karlsson Hilda  2007  ÅMÅLS SS  AQ1207  25 m  51.19   
40  17  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  54.22   
41  69  Feki Sara  2007  SÄFFLE SS  AQ7207  25 m  57.26   
42  20  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  57.31   
43  16  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  58.24   
44  11  Lidman Isabella  2007  DEJE SS  AJ7207  25 m  1:05.80   
45  29  Englund Maja  2010  GRUMS SS  AA6410  25 m  1:05.82   
46  23  Appelqvist Joline  2007  GRUMS SS  AO6407  25 m  1:06.13   
47  90  Weghammar Frida  2010  SÄFFLE SS  AA4410  25 m  1:14.63   
48  13  Petersen Elodie  2006  DEJE SS  BG7206  25 m     
49  24  Aronsson Ellen  2007  GRUMS SS    25 m     
50  81  Myrén Alexandra  2006  SÄFFLE SS  BD5606  25 m     
51  89  Thörner Lavinia  2008  SÄFFLE SS  AG2408  25 m     
52  109  Bäcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  42.28  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  21 januari 2017 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  12:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner