Program för Arena Sprint Meet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
arena Sprint Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
05 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:53 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Burlövs Kommun |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1010 |
1 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:45.22 |
685 |
2 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
50m |
2:43.31 |
938 |
3 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:41.02 |
700 |
4 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
2:38.72 |
708 |
5 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
50m |
2:40.34 |
714 |
6 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
50m |
2:41.41 |
719 |
7 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
2:43.38 |
1040 |
8 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:47.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
646 |
1 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:38.83 |
623 |
2 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:36.29 |
811 |
3 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
2:33.31 |
899 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
2:29.54 |
757 |
5 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:30.16 |
887 |
6 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
2:35.37 |
604 |
7 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:37.21 |
1066 |
8 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:39.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
594 |
1 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:39.95 |
1140 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:37.73 |
673 |
3 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
50m |
2:37.07 |
804 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:34.55 |
768 |
5 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:36.34 |
779 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:37.71 |
992 |
7 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:39.22 |
923 |
8 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:40.24 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
05 februari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:53 |
|