2019-09-16   04:17:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma KemTU-uinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  KemTU-uinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  04 helmikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  09:16   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 helmikuu 2017         
 
 
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jutta Mört  2005  05B027  KemTU    25m     
Sofia Kangas  2005  05A944  KemTU    25m  48.29  48.29 
Laura Häkkilä  2002  02A677  KemTU    25m     
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jade Luukas  2007  07A108  KemUS    25m  45.59  45.59 
Aino Kauppinen  2006  06A658  KemUS    25m  43.06  43.06 
Raita Virtanen  2005  05A530  KemjK    25m  40.17  40.17 
Armi Aurora Tavi  2007  07A136  KemUS    25m  41.22  41.22 
Pinja Perälä  2006  06A379  KemjK    25m  43.44  43.44 
               

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Neta Siponmaa  2005  05A875  KemUS    50m  40.10  39.10 
Lilli Eskola  2005  05A794  HAHE    25m  38.09  38.09 
               
Maria Kaarlejärvi  2004  04B182  SCR    25m  37.43  37.43 
Tinja-Riina Malinen  2003  03B239  KemTU    25m  38.82  38.82 
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    25m  39.92  39.92 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Näsi  2004  04A952  KemUS    25m  35.62  35.62 
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    25m  35.21  35.21 
Iiris Isokoski  2003  03A890  HAHE    25m  35.14  35.14 
Jatta Nurmela  2004  04A556  HAHE    25m  35.15  35.15 
Reetta Piira  2004  04A190  SCR    25m  35.47  35.47 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    25m  35.79  35.79 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Lauhava  2005  05A581  SCR    25m  34.97  34.97 
Vanessa Ventelä  2002  02A449  KemTU    25m  34.81  34.81 
Kiia Junttari  2004  04A131  KemTU    25m  34.18  34.18 
Katariina Koivuranta  2005  05A446  KemPy    25m  34.75  34.75 
Emilia Juutilainen  2004  04A789  RoiUS    25m  34.86  34.86 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    25m  35.12  35.12 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Saraniemi  2003  03A421  RoiUS    50m  34.82  33.82 
Anastasia Parfenova  2004  04A195  KemjK    25m  33.39  33.39 
Kia Leinonen  2003  03A740  OuLo    25m  32.73  32.73 
Almiina Ketola  2001  01A447  RoiUS    25m  32.96  32.96 
Viveca Meriläinen  2001  01A746  KemjK    25m  33.42  33.42 
Maiju Huttunen  2005  05A659  SCR    25m  34.06  34.06 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jessi Nurmela  2002  02A878  HAHE    25m  32.27  32.27 
Sara Ylimäki  2003  03B038  KemTU    25m  31.31  31.31 
Aada Sulasalmi  2002  02A357  KemjK    50m  30.58  29.58 
Hanna Rantanen  2002  02A808  KemUS    50m  32.22  31.22 
Kristiina Ruotsalainen  2001  01A721  RoiUS    50m  32.33  31.33 
Liina Rajaniemi  2003  03A942  RoiUS    50m  33.40  32.40 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 helmikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  09:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner