2019-11-16   02:02:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Saturday Morning Session

10_S
Laji 10, 50m Backstroke W, G15,G11 
Sponsori: MuoviTech Finland 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 - 11 v 
Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  39.53  40.53   
Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  25 m  40.02  41.02   
Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  44.78  44.78   
Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  47.99  47.99   
Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  50 m  51.12  51.12   
Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  52.59  52.59   
Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  52.64  53.64   
Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  1:03.23  1:04.23   
Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m       
10  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  25 m       
11  Kaattari Aino  2006  ÅSK  06A722  25 m       
12  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  25 m       
13  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m       
12 - 15 v 
Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  30.66  30.66   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  32.38  33.38   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  34.45  35.45   
Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  25 m  35.31  36.31   
Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  36.59  36.59   
Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  36.77  36.77   
Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  25 m  35.78  36.78   
Österman Pinja  2002  ÅSK  02A320  50 m  37.05  37.05   
Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  36.24  37.24   
10  Salmi Sini  2004  UiKaa  04A294  25 m  37.28  38.28   
11  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  38.68  38.68   
12  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  41.68  41.68   
13  Meltovaara Fanny  2003  ÅSK  03A083  50 m  41.89  41.89   
14  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  42.98  42.98   
15  Koskinen Tiitu  2005  ÅSK  05A311  50 m  42.99  42.99   
16  Lam Ni  2002  AUi  02B280  25 m  42.73  43.73   
17  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  48.64  49.64   
18  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  49.95  50.95   
19  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  25 m  53.12  54.12   
20  Huovinen Julia  2005  AUi  05B001  25 m       
21  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m       
22  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m       
23  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m       
24  Tamminen Nea  2004  AUi  04A994  25 m       
10 v ja vanhemmat 
Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  29.75  29.75   
Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  30.66  30.66   
Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  30.92  31.92   
Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  31.44  32.44   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  32.38  33.38   
Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  32.95  33.95   
Rosnell Jasmin  2000  AUi  00A594  25 m  33.23  34.23   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  34.45  35.45   
Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  25 m  34.87  35.87   
10  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  25 m  35.31  36.31   
11  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  36.59  36.59   
12  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  36.77  36.77   
13  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  25 m  35.78  36.78   
14  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  25 m  35.97  36.97   
15  Österman Pinja  2002  ÅSK  02A320  50 m  37.05  37.05   
16  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  36.24  37.24   
17  Salmi Sini  2004  UiKaa  04A294  25 m  37.28  38.28   
18  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  38.68  38.68   
19  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  39.53  40.53   
20  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  25 m  40.02  41.02   
21  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  41.68  41.68   
22  Meltovaara Fanny  2003  ÅSK  03A083  50 m  41.89  41.89   
23  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  42.98  42.98   
24  Koskinen Tiitu  2005  ÅSK  05A311  50 m  42.99  42.99   
25  Lam Ni  2002  AUi  02B280  25 m  42.73  43.73   
26  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  44.78  44.78   
27  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  47.99  47.99   
28  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  48.64  49.64   
29  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  49.95  50.95   
30  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  50 m  51.12  51.12   
31  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  51.12  52.12   
32  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  52.59  52.59   
33  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  52.64  53.64   
34  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  25 m  53.12  54.12   
35  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  1:03.23  1:04.23   
36  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  25 m       
37  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m       
38  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m       
39  Kaattari Aino  2006  ÅSK  06A722  25 m       
40  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m       
41  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m       
42  Huovinen Julia  2005  AUi  05B001  25 m       
43  Tamminen Nea  2004  AUi  04A994  25 m       
44  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  25 m       
45  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  22:51 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner