Program for XXXI Turku Super Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Saturday Morning Session
Laji 12, 200m Ind. Medley W, G15 |
Sponsori: Profashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 15 v |
1 | Moisio Jenni | 2002 | UiTa | 02A607 | 25 m | 2:25.84 | 2:30.84 | |
2 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | 2:30.25 | 2:35.25 | |
3 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:31.09 | 2:36.09 | |
4 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | 2:40.18 | 2:45.18 | |
5 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 2:40.96 | 2:45.96 | |
6 | Viitasalo Helmi | 2002 | RaUS | 02A628 | 25 m | 2:46.87 | 2:51.87 | |
7 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | 2:48.89 | 2:53.89 | |
8 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 2:55.97 | 3:00.97 | |
9 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 25 m | 2:57.33 | 3:02.33 | |
10 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 04A294 | 25 m | 3:05.12 | 3:10.12 | |
11 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 25 m | 3:24.49 | 3:29.49 | |
12 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 25 m | 3:30.72 | 3:35.72 | |
13 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 25 m | 4:13.03 | 4:18.03 |
13 v ja vanhemmat |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 96A676 | 50 m | 2:19.92 | 2:19.92 | |
2 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 25 m | 2:21.60 | 2:26.60 | |
3 | Moisio Jenni | 2002 | UiTa | 02A607 | 25 m | 2:25.84 | 2:30.84 | |
4 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 80A096 | 50 m | 2:33.21 | 2:33.21 | |
5 | Räike Aino | 1999 | ÅSK | 99A561 | 25 m | 2:28.91 | 2:33.91 | |
6 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | 2:30.25 | 2:35.25 | |
7 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:31.09 | 2:36.09 | |
8 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 50 m | 2:38.98 | 2:38.98 | |
9 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | 2:40.18 | 2:45.18 | |
10 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 2:40.96 | 2:45.96 | |
11 | Viitasalo Helmi | 2002 | RaUS | 02A628 | 25 m | 2:46.87 | 2:51.87 | |
12 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | 2:48.89 | 2:53.89 | |
13 | Simola Enna | 1999 | ÅSK | 99A059 | 50 m | 2:57.26 | 2:57.26 | |
14 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 2:55.97 | 3:00.97 | |
15 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 25 m | 2:57.33 | 3:02.33 | |
16 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 04A294 | 25 m | 3:05.12 | 3:10.12 | |
17 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 25 m | 3:24.49 | 3:29.49 | |
18 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 25 m | 3:30.72 | 3:35.72 | |
19 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 25 m | 4:13.03 | 4:18.03 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 22:51 |