2019-11-16   02:52:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Saturday Morning Session

6_S
Laji 6, 100m Breatstroke W, G15 
Sponsori: Rosten 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 - 15 v 
Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  25 m  1:12.63  1:15.63   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  1:15.64  1:18.64   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:17.27  1:20.27   
Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:22.67  1:25.67   
Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  1:22.98  1:25.98   
Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  1:25.01  1:28.01   
Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:25.45  1:28.45   
Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  25 m  1:26.92  1:29.92   
Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:27.44  1:30.44   
10  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  1:27.49  1:30.49   
11  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  1:27.77  1:30.77   
12  Vihervä Lidian  2002  RaUS  02A922  25 m  1:28.88  1:31.88   
13  Rintala Mimosa  2003  RaUS  03A607  25 m  1:29.41  1:32.41   
14  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  1:32.74  1:32.74   
15  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  1:29.89  1:32.89   
16  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:32.87  1:35.87   
17  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  1:33.13  1:36.13   
18  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  1:35.24  1:38.24   
19  Koskinen Tiitu  2005  ÅSK  05A311  25 m  1:35.36  1:38.36   
20  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  1:35.59  1:38.59   
21  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:40.57  1:40.57   
22  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  25 m  1:37.63  1:40.63   
23  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  1:42.80  1:42.80   
24  Oinas Olivia  2003  ÅSK  03B093  25 m  1:41.26  1:44.26   
25  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  25 m  1:42.18  1:45.18   
26  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  1:46.06  1:46.06   
27  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  25 m  1:43.34  1:46.34   
28  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:46.34  1:46.34   
29  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  1:44.67  1:47.67   
30  Meltovaara Fanny  2003  ÅSK  03A083  50 m  1:50.42  1:50.42   
31  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  25 m  1:47.55  1:50.55   
32  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:50.18  1:53.18   
33  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  25 m  1:50.87  1:53.87   
34  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  25 m  1:53.83  1:56.83   
35  Hauhia Joanna  2004  ÅSK  04A559  25 m  1:54.10  1:57.10   
36  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  1:57.66  1:57.66   
37  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  1:58.49  1:58.49   
38  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  25 m  1:56.09  1:59.09   
39  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  2:09.12  2:09.12   
40  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  2:07.28  2:10.28   
41  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  2:10.39  2:10.39   
42  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  2:11.19  2:14.19   
43  Meltovaara Fia  2006  ÅSK  06A274  50 m  2:18.75  2:18.75   
44  Ronimus Rakel  2004  ÅSK  04B000  50 m  2:21.05  2:21.05   
45  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m       
46  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m       
47  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m       
48  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  25 m       
49  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m       
50  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  25 m       
51  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m       
52  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m       
53  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  25 m       
54  Kitinoja Aino-elina  2006  ÅSK  06A388  25 m       
55  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m       
56  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m       
57  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  25 m       
58  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m       
59  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m       
10 v ja vanhemmat 
Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  25 m  1:08.94  1:11.94   
Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  1:13.44  1:13.44   
Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  25 m  1:12.63  1:15.63   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  1:15.64  1:18.64   
Räike Aino  1999  ÅSK  99A561  25 m  1:16.77  1:19.77   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:17.27  1:20.27   
Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  1:23.31  1:23.31   
Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:22.67  1:25.67   
Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  1:22.98  1:25.98   
10  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  1:25.01  1:28.01   
11  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:25.45  1:28.45   
12  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  25 m  1:26.92  1:29.92   
13  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:27.44  1:30.44   
14  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  1:27.49  1:30.49   
15  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  1:27.77  1:30.77   
16  Vihervä Lidian  2002  RaUS  02A922  25 m  1:28.88  1:31.88   
17  Rintala Mimosa  2003  RaUS  03A607  25 m  1:29.41  1:32.41   
18  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  1:32.74  1:32.74   
19  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  1:29.89  1:32.89   
20  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:32.87  1:35.87   
21  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  1:33.13  1:36.13   
22  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  1:35.24  1:38.24   
23  Koskinen Tiitu  2005  ÅSK  05A311  25 m  1:35.36  1:38.36   
24  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  1:35.59  1:38.59   
25  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:40.57  1:40.57   
26  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  25 m  1:37.63  1:40.63   
27  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  1:42.80  1:42.80   
28  Oinas Olivia  2003  ÅSK  03B093  25 m  1:41.26  1:44.26   
29  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  25 m  1:42.18  1:45.18   
30  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  1:46.06  1:46.06   
31  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:46.34  1:46.34   
32  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  25 m  1:43.34  1:46.34   
33  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  1:44.67  1:47.67   
34  Meltovaara Fanny  2003  ÅSK  03A083  50 m  1:50.42  1:50.42   
35  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  25 m  1:47.55  1:50.55   
36  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:50.18  1:53.18   
37  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  25 m  1:50.87  1:53.87   
38  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  25 m  1:53.83  1:56.83   
39  Hauhia Joanna  2004  ÅSK  04A559  25 m  1:54.10  1:57.10   
40  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  1:57.66  1:57.66   
41  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  1:58.49  1:58.49   
42  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  25 m  1:56.09  1:59.09   
43  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  2:09.12  2:09.12   
44  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  2:07.28  2:10.28   
45  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  2:10.39  2:10.39   
46  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  2:11.19  2:14.19   
47  Meltovaara Fia  2006  ÅSK  06A274  50 m  2:18.75  2:18.75   
48  Ronimus Rakel  2004  ÅSK  04B000  50 m  2:21.05  2:21.05   
49  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m       
50  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m       
51  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m       
52  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m       
53  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  25 m       
54  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m       
55  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m       
56  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m       
57  Kitinoja Aino-elina  2006  ÅSK  06A388  25 m       
58  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m       
59  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m       
60  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  25 m       
61  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  25 m       
62  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  25 m       
63  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  22:51 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner