Program för Citdelsim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Citadellsim 2009 |
|
Utskriftsdatum |
06 juni 2009 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
Gren 29, 200m Frisim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: HT Emballage |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
348 |
3 |
Julia Taxén |
1991 |
CC2691 |
KARLSKO SF |
|
50m |
|
388 |
4 |
Anna Wallin-Gillerud |
1991 |
AL1891 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:53.23 |
335 |
5 |
Louise Larmark |
1993 |
BJ8293 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Julia Kindlund |
1994 |
AL6494 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.18 |
261 |
3 |
Emelie Hansson-Ferreira |
1993 |
AS1493 |
SK RAN |
|
25m |
2:34.52 |
109 |
4 |
Pernilla Andersson |
1994 |
AU8494 |
HS |
|
25m |
2:28.51 |
263 |
5 |
Louise Kullman |
1993 |
BK2293 |
SK RAN |
|
25m |
2:31.03 |
345 |
6 |
Julia Nygård |
1994 |
BK8494 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:38.67 |
338 |
7 |
Nanna Rydstedt |
1994 |
AV9294 |
POSEIDON |
|
50m |
2:45.77 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Jill Lundström |
1994 |
AR9894 |
SS IDEN |
|
25m |
2:26.98 |
391 |
2 |
Caroline Andersson-Ekströ |
1994 |
AE9494 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:26.29 |
314 |
3 |
Emma Svensson |
1994 |
AX0894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:25.55 |
235 |
4 |
Maria Persson |
1993 |
AK7693 |
SS IDEN |
|
25m |
2:24.35 |
325 |
5 |
Carolina Schersten |
1994 |
BA2894 |
POSEIDON |
|
25m |
2:24.80 |
18 |
6 |
Viktoria Petersson |
1993 |
BP7693 |
MKK |
|
25m |
2:25.57 |
236 |
7 |
Victoria Persson |
1992 |
AP6892 |
SS IDEN |
|
25m |
2:26.44 |
55 |
8 |
Elin Hemby |
1994 |
AP2694 |
MKK |
|
25m |
2:27.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Linnea Almqvist |
1991 |
BS1891 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:23.06 |
157 |
2 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:22.73 |
110 |
3 |
Julia Schippert |
1993 |
AR1693 |
HS |
|
25m |
2:20.91 |
299 |
4 |
Victoria Frisk-Garcia |
1994 |
AX5894 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:20.31 |
20 |
5 |
Joy Malmberg |
1993 |
BE8293 |
MKK |
|
25m |
2:20.53 |
76 |
6 |
Felicia Lidström |
1994 |
BI3694 |
UPSALA S |
|
25m |
2:21.02 |
313 |
7 |
Erika Hultman |
1994 |
AG2894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:22.83 |
126 |
8 |
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
HS |
|
25m |
2:23.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Caroline Lundström |
1993 |
AO6293 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:19.79 |
29 |
2 |
Lina Hinderup |
1994 |
BM9294 |
MKK |
|
25m |
2:19.26 |
3 |
3 |
Emma Jansson |
1994 |
AP4694 |
MKK |
|
25m |
2:18.76 |
293 |
4 |
Jennie Andersson |
1993 |
AD2893 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:17.91 |
24 |
5 |
Golnaz Barjandi |
1993 |
AH3693 |
MKK |
|
25m |
2:18.37 |
272 |
6 |
Victoria Snekkenes |
1994 |
AE2894 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:19.04 |
173 |
7 |
Matilda Angermund |
1993 |
AJ2893 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:19.53 |
166 |
8 |
Elin Mähl |
1994 |
AC4294 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:20.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Caroline Nerman |
1992 |
AF8892 |
SK RAN |
|
25m |
2:17.19 |
256 |
2 |
Beatrice Brandt |
1992 |
BO8292 |
SK RAN |
|
25m |
2:16.79 |
124 |
3 |
Filippa Wallin |
1993 |
AG5293 |
HS |
|
25m |
2:15.89 |
169 |
4 |
Filippa Sylvander |
1992 |
AE3292 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:15.50 |
321 |
5 |
Michelle Hansen |
1994 |
AG3894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:15.59 |
322 |
6 |
Wilma Thaning |
1993 |
AS7693 |
POSEIDON |
|
25m |
2:15.97 |
311 |
7 |
Julia Olsson |
1993 |
AO2293 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:17.09 |
2 |
8 |
Anna Fransson |
1993 |
AS3493 |
MKK |
|
25m |
2:17.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Towa Svärd |
1987 |
AO4487 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:14.88 |
369 |
2 |
Kajsa Krämer |
1993 |
AH6693 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:14.40 |
271 |
3 |
Madeleine Hagelbäck |
1992 |
AD1892 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:12.25 |
71 |
4 |
Josefin Wede |
1987 |
ai1287 |
MKK |
|
50m |
2:11.28 |
226 |
5 |
Johanna Linné |
1993 |
AR0693 |
SS IDEN |
|
25m |
2:11.79 |
380 |
6 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:13.54 |
339 |
7 |
Lovis Hyddmark |
1993 |
AP2893 |
POSEIDON |
|
25m |
2:14.72 |
21 |
8 |
Emma Zandihn |
1991 |
BL7891 |
MKK |
|
50m |
2:15.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Josefine Hippi |
1994 |
BA4494 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:09.68 |
304 |
2 |
Emma Arkenstrand |
1994 |
AE3894 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:08.83 |
125 |
3 |
Kim Gutestam |
1989 |
BK8889 |
HS |
|
25m |
2:07.64 |
123 |
4 |
Rebecka Ekelund |
1992 |
AZ2492 |
HS |
|
25m |
2:01.34 |
4 |
5 |
Charlotte Nilsson |
1989 |
AK4489 |
MKK |
|
25m |
2:06.80 |
17 |
6 |
Vanessa Ljungdahl |
1991 |
BM0291 |
MKK |
|
25m |
2:07.96 |
128 |
7 |
Klara Andersson |
1991 |
AV2491 |
HS |
|
25m |
2:08.88 |
22 |
8 |
Nathalie Stenquist |
1991 |
AK8691 |
MKK |
|
25m |
2:10.46 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
|