Program for Medley Race
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
VI39 Medley Race 2017 |
|
Udskriftsdato |
29 januar 2017 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|
|
Arrangør |
Vi39 svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 januar 2017 |
|
|
|
|
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (10) |
Sponsor: Restaurant Krabben |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Xander Ravn Grønholt |
2006 |
0697AG |
GSK |
|
25m |
|
136 |
2 |
Isak Ravn Øland |
2006 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
|
69 |
3 |
Oscar Vaabengaard |
2007 |
0729AE |
GSK |
|
25m |
|
68 |
4 |
Alexander Oxenbøll |
2006 |
|
GSK |
|
25m |
|
49 |
5 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
22 |
1 |
Oliver Luiten |
2006 |
0609AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
113 |
2 |
Tore Krogh |
2006 |
0679AF |
GLADSAXE |
|
25m |
|
5 |
3 |
Kalle Hannibal Nielsen |
2006 |
0665AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:09.80 |
35 |
4 |
Viktor Fenger-Grøn |
2006 |
0619AG |
GSK |
|
25m |
2:10.84 |
48 |
5 |
Benjamin Salib |
2006 |
0619AK |
GSK |
|
25m |
|
119 |
6 |
Christian Moefelt |
2006 |
0697AF |
GLADSAXE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Laurits Højgaard Allin |
2006 |
0659AI |
HELSINGØR |
|
25m |
2:01.42 |
110 |
2 |
William Zeeberg Iversen |
2006 |
0691AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:59.71 |
120 |
3 |
Frederik Molin |
2005 |
0503AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:57.29 |
3 |
4 |
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
0631AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:58.28 |
47 |
5 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
2:01.40 |
45 |
6 |
Kasper Jægerskou |
2006 |
0643AG |
GSK |
|
25m |
2:06.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
0655AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:53.08 |
96 |
2 |
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
0821AA |
VI39 |
|
25m |
1:50.15 |
130 |
3 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:47.83 |
98 |
4 |
Jonathan Rasmussen |
2006 |
0617AD |
VI39 |
|
25m |
1:47.85 |
133 |
5 |
William Brix Søhoel |
2006 |
0671AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:52.76 |
126 |
6 |
Victor Henrik Ritnagel |
2005 |
0545AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:53.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
33 |
1 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:47.06 |
105 |
2 |
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
0637AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:45.58 |
109 |
3 |
Jens Krogh Hermansen |
2006 |
0675AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:45.03 |
138 |
4 |
Gustav Bille Gørtz |
2006 |
0649AB |
AIF |
|
25m |
1:45.46 |
95 |
5 |
Marinus Leisvig |
2007 |
0773AD |
VI39 |
|
25m |
1:45.71 |
44 |
6 |
Anders Thøgersen |
2005 |
0527AE |
GSK |
|
50m |
1:47.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
17 |
1 |
Gustav Hillestrøm |
2004 |
0437AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.82 |
39 |
2 |
Oscar Hansson |
2005 |
0555AF |
GSK |
|
25m |
1:42.11 |
2 |
3 |
Elias Bach-Jensen |
2006 |
0657AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:39.53 |
18 |
4 |
Asger Temdrup Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.71 |
102 |
5 |
Tobias Reimer Christensen |
2006 |
0689AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:43.41 |
26 |
6 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:44.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
4 |
1 |
Toke Olsen |
2006 |
0685AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:38.56 |
121 |
2 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
0541AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:37.52 |
111 |
3 |
Anders Junker |
2005 |
0523AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:37.19 |
132 |
4 |
Frederik Stender-Petersen |
2005 |
0597AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:37.48 |
16 |
5 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.65 |
107 |
6 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
50m |
1:38.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
73 |
1 |
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
0751AA |
VI39 |
|
25m |
1:35.19 |
34 |
2 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
GSK |
|
25m |
1:30.39 |
29 |
3 |
Teodor Roed Schøning |
2005 |
0585AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:27.80 |
27 |
4 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
0577AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.03 |
123 |
5 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
0525AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:32.36 |
100 |
6 |
William Bogø Andersen |
2005 |
0559AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:36.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
1:26.65 |
83 |
2 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:25.13 |
84 |
3 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
1:21.60 |
74 |
4 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
1:23.73 |
118 |
5 |
Vincent Matras |
2005 |
0591AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.52 |
36 |
6 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:26.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
1:19.67 |
72 |
2 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
1:16.01 |
149 |
3 |
Mathias Simoni |
2002 |
0281AS |
AIF |
|
25m |
1:11.59 |
82 |
4 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:13.41 |
129 |
5 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:18.77 |
75 |
6 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
25m |
1:20.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
29 januar 2017 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|