Program för Falkenberg Race 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Gren 16, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 36 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 59.15 | ||
2 | 337 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 25 m | 59.47 | ||
3 | 69 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | 25 m | 59.52 | ||
4 | 330 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.22 | ||
5 | 109 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:01.10 | ||
6 | 177 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.20 | ||
7 | 445 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.49 | ||
8 | 37 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | 25 m | 1:01.60 | ||
9 | 443 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.69 | ||
10 | 444 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.72 | ||
11 | 162 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.96 | ||
12 | 303 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:02.13 | ||
13 | 321 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:02.16 | ||
14 | 112 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:02.32 | ||
15 | 205 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 1:02.35 | ||
16 | 352 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.46 | ||
17 | 318 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 1:02.65 | ||
18 | 256 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:02.70 | ||
19 | 82 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:02.83 | ||
20 | 382 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:02.84 | ||
21 | 351 | Torres Olivia | 1999 | MKK | 25 m | 1:02.86 | ||
22 | 335 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 25 m | 1:02.89 | ||
23 | 185 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:03.62 | ||
24 | 79 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | 25 m | 1:03.70 | ||
25 | 387 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:03.76 | ||
26 | 319 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.98 | ||
27 | 339 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:04.06 | ||
28 | 135 | Gustafsson Lina | 2003 | KUNGÄLV | 25 m | 1:04.17 | ||
29 | 137 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | 25 m | 1:04.17 | ||
30 | 277 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:04.22 | ||
31 | 77 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 25 m | 1:04.76 | ||
32 | 341 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:05.22 | ||
33 | 38 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 25 m | 1:05.35 | ||
34 | 253 | Norrman Elin | 2001 | SK LAXEN | 25 m | 1:05.35 | ||
35 | 92 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 25 m | 1:05.39 | ||
36 | 446 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:05.40 | ||
37 | 216 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:05.42 | ||
38 | 363 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:05.47 | ||
39 | 260 | Pålsson Therese | 2001 | SK LAXEN | 25 m | 1:05.58 | ||
40 | 105 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:05.71 | ||
41 | 125 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:05.99 | ||
42 | 89 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 25 m | 1:06.44 | ||
43 | 472 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:06.46 | ||
44 | 122 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:06.47 | ||
45 | 35 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:06.58 | ||
46 | 340 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.70 | ||
47 | 286 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 1:06.82 | ||
48 | 78 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | 25 m | 1:06.89 | ||
49 | 123 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:07.13 | ||
50 | 149 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | 25 m | 1:07.27 | ||
51 | 174 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:07.46 | ||
52 | 118 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:07.51 | ||
53 | 274 | Wahlbeck Elsa | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:07.56 | ||
54 | 71 | Persson Sofie | 2004 | ELFSBORG | 25 m | 1:07.72 | ||
55 | 423 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:07.94 | ||
56 | 309 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:08.00 | ||
57 | 120 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:08.05 | ||
58 | 313 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 25 m | 1:08.18 | ||
59 | 186 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.86 | ||
60 | 371 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:08.97 | ||
61 | 56 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | 25 m | 1:09.11 | ||
62 | 391 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | 25 m | 1:09.14 | ||
63 | 225 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:09.16 | ||
64 | 166 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.22 | ||
65 | 161 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.30 | ||
66 | 379 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:09.49 | ||
67 | 90 | Gunnarsson Emelie | 2001 | FALKÖPING | 25 m | 1:09.50 | ||
68 | 388 | Twedberg Anna | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:09.54 | ||
69 | 280 | Wollentz Julia | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:09.67 | ||
70 | 39 | Seipp Selma | 2005 | SS DELFIN | 25 m | 1:09.86 | ||
71 | 394 | Hallman Matilda | 2003 | SK 1970 | 25 m | 1:09.94 | ||
72 | 66 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | 25 m | 1:10.01 | ||
73 | 234 | Johansson Alba Losada | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:10.01 | ||
74 | 119 | Björkman Ebba | 2002 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:10.06 | ||
75 | 74 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | 25 m | 1:10.31 | ||
76 | 327 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 50 m | 1:10.32 | ||
77 | 506 | Lindholm Ellen | 1999 | ÄLMHULT | 50 m | 1:10.46 | ||
78 | 93 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 25 m | 1:10.59 | ||
79 | 151 | Zhirkova Polina | 2004 | KUNGÄLV | 50 m | 1:10.62 | ||
80 | 168 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.63 | ||
81 | 338 | Mattson Emma | 2003 | MKK | 50 m | 1:10.83 | ||
82 | 129 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:11.08 | ||
83 | 320 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | 25 m | 1:11.08 | ||
84 | 333 | Lang Mia | 2002 | MKK | 25 m | 1:11.16 | ||
85 | 366 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:11.16 | ||
86 | 64 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:11.59 | ||
87 | 68 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:11.65 | ||
88 | 464 | Jingmark Jennifer | 2003 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:11.70 | ||
89 | 21 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | 25 m | 1:11.78 | ||
90 | 144 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | 25 m | 1:11.78 | ||
91 | 494 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | 25 m | 1:12.17 | ||
92 | 128 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:12.19 | ||
93 | 505 | Haglund Vilma | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 1:12.21 | ||
94 | 57 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 25 m | 1:12.38 | ||
95 | 245 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:12.39 | ||
96 | 336 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:12.42 | ||
97 | 221 | Gullberg Ellen | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:12.43 | ||
98 | 150 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | 50 m | 1:12.57 | ||
99 | 282 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 1:12.81 | ||
100 | 80 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | 25 m | 1:12.90 | ||
101 | 434 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | 25 m | 1:13.01 | ||
102 | 292 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:13.06 | ||
103 | 365 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:13.13 | ||
104 | 484 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | 25 m | 1:13.52 | ||
105 | 354 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | 25 m | 1:13.82 | ||
106 | 91 | Johansson Ida | 2002 | FALKÖPING | 25 m | 1:13.96 | ||
107 | 233 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:14.29 | ||
108 | 11 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | 25 m | 1:14.36 | ||
109 | 378 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:14.80 | ||
110 | 350 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | 25 m | 1:14.96 | ||
111 | 384 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:15.01 | ||
112 | 50 | Thonander Olivia | 2005 | ALE | 25 m | 1:15.02 | ||
113 | 465 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:15.06 | ||
114 | 421 | Olofsson Elsa | 2004 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:15.71 | ||
115 | 15 | Kanth Elsa | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 1:16.30 | ||
116 | 165 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 1:16.49 | ||
117 | 176 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:16.50 | ||
118 | 243 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:17.06 | ||
119 | 483 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | 25 m | 1:17.42 | ||
120 | 299 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:17.51 | ||
121 | 190 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:17.82 | ||
122 | 138 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | 25 m | 1:18.42 | ||
123 | 283 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 1:18.42 | ||
124 | 183 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 1:18.45 | ||
125 | 420 | Olausson Lina | 2002 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:19.03 | ||
126 | 510 | Fredriksson Alicia | 2005 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:19.28 | ||
127 | 189 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:19.43 | ||
128 | 471 | Stensson Ella | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:19.60 | ||
129 | 400 | Nikumaa Saga | 2004 | SKENE SIM | 25 m | 1:20.09 | ||
130 | 3 | Andersson Linnea | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 1:20.26 | ||
131 | 296 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:20.80 | ||
132 | 134 | Antonsson Malva | 2002 | KUNGÄLV | 25 m | 1:20.94 | ||
133 | 489 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | 25 m | 1:21.40 | ||
134 | 238 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | 50 m | 1:21.63 | ||
135 | 49 | Nyberg Nathalie | 2003 | ALE | 25 m | 1:21.96 | ||
136 | 412 | Flink Möja | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:22.10 | ||
137 | 276 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:22.25 | ||
138 | 96 | Andersson Lisa | 2005 | SK GÖTENE | 25 m | 1:22.45 | ||
139 | 463 | Jansson Emelie | 2006 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:22.80 | ||
140 | 410 | Edkvist Ellen | 2003 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:22.93 | ||
141 | 258 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:23.03 | ||
142 | 466 | Nichitelea Mara | 2006 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:23.27 | ||
143 | 294 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:23.34 | ||
144 | 6 | Christiansson Elma | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 1:23.64 | ||
145 | 392 | Fritzson Filippa | 2005 | SK 1970 | 25 m | 1:23.66 | ||
146 | 227 | Holmqvist Stina | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:24.06 | ||
147 | 99 | Öjersson Tove | 2005 | SK GÖTENE | 25 m | 1:24.12 | ||
148 | 401 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | 25 m | 1:24.25 | ||
149 | 246 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:24.37 | ||
150 | 191 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 1:24.62 | ||
151 | 486 | Kokoric Bianca | 2003 | ÖSMO SS | 25 m | 1:24.81 | ||
152 | 255 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:25.00 | ||
153 | 167 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 1:25.07 | ||
154 | 47 | Brinkmo Nathalie | 2004 | ALE | 25 m | 1:25.21 | ||
155 | 98 | Hansson Jasmine | 2004 | SK GÖTENE | 25 m | 1:25.59 | ||
156 | 241 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:25.77 | ||
157 | 209 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:26.33 | ||
158 | 425 | Tranberg Sofia | 2006 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:26.39 | ||
159 | 214 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:26.62 | ||
160 | 414 | Kis Anna | 2004 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:26.89 | ||
161 | 515 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | 50 m | 1:27.75 | ||
162 | 97 | Ankarin Älwa | 2005 | SK GÖTENE | 25 m | 1:27.79 | ||
163 | 490 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | 25 m | 1:29.63 | ||
164 | 222 | Gustavsson Leia | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:29.84 | ||
165 | 397 | Paulsson Alva | 2004 | SK 1970 | 25 m | 1:30.10 | ||
166 | 462 | Janjic Iwa | 2006 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:30.15 | ||
167 | 257 | Persson Bella | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:30.30 | ||
168 | 230 | Hägglund Tilda | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:31.47 | ||
169 | 516 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | 50 m | 1:31.59 | ||
170 | 422 | Särkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:32.17 | ||
171 | 19 | Mcadam Maja | 2006 | FALKENBERG | 25 m | 1:32.92 | ||
172 | 409 | Andrée Wilma | 2004 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:33.17 | ||
173 | 198 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:33.49 | ||
174 | 298 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:34.57 | ||
175 | 458 | Persson Tilda | 2004 | VÄNERSBORG | 25 m | 1:34.61 | ||
176 | 223 | Hakobyan Anna | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:35.78 | ||
177 | 215 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:36.75 | ||
178 | 252 | Nielsen Hanne | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:36.90 | ||
179 | 14 | Jarl Ellen | 2002 | FALKENBERG | 25 m | 1:36.95 | ||
180 | 232 | Isaksson Stella | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:38.07 | ||
181 | 8 | Curlow Emma | 2005 | FALKENBERG | 25 m | 1:38.61 | ||
182 | 201 | Barisic Sandra | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:39.60 | ||
183 | 13 | Havner Bianca | 2005 | FALKENBERG | 25 m | 1:41.09 | ||
184 | 199 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:41.65 | ||
185 | 284 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | 25 m | 1:43.61 | ||
186 | 267 | Silversten Cornelia | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 1:56.47 | ||
187 | 5 | Carlsson Wilma | 2005 | FALKENBERG | 25 m | 1:57.47 | ||
188 | 9 | Dahlberg Elise | 2006 | FALKENBERG | 50 m | |||
189 | 160 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | |||
190 | 169 | Hess Ina | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | |||
191 | 173 | Kovacek Elin | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | |||
192 | 179 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | |||
193 | 182 | Pettersson Ia | 2008 | LANDSKRONA | 50 m | |||
194 | 192 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | |||
195 | 244 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | 50 m | |||
196 | 272 | Thomasson Louise | 2006 | SK LAXEN | 50 m | |||
197 | 416 | Larsson Moa | 2005 | TROLLHÄTTA | 50 m | |||
198 | 448 | Bennehed Agnes | 2005 | VÄNERSBORG | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 april 2017 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 18:34 |