2020-06-03   18:51:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for A6 Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

19_S
Løb 19, 400m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Watery 
A6 Cup Senior: Julie Lunau (1995) 4:25.62 2013-05-18 
Dansk senior: Lotte Friis (1988) 03.58,02 - 10-12-2011 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
929  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  4:25.08   
935  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  4:25.93   
963  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  4:27.82   
956  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  4:33.39   
932  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  4:33.45   
1181  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  4:35.92   
1141  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  4:41.52   
875  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  4:46.70   
1142  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  4:46.85   
10  849  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  4:50.76   
11  844  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  4:51.01   
12  829  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  4:54.18   
13  1003  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  4:54.87   
14  807  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  4:55.21   
15  937  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  4:55.87   
16  1121  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  50 m  5:04.67   
17  774  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  5:23.57   
18  779  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  5:28.04   
19  810  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  5:29.68   
20  777  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  5:34.67   
21  915  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  5:50.91   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  06 maj 2017 
Licens til A6  Udskriftstidspunkt  18:17 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark