2019-12-15   19:46:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för S 71-Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  S 71 Cup    Utskriftsdatum  18 februari 2017   
  Tävlingsort  Hässleholm    Utskriftstid  08:25   
  Arrangör  S 71         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 februari 2017         
 
 
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
57  Albert Gudermanis  2000  AY6100  SK RAN    25m  1:15.66 
148  Julian Kasapov Alexis  1999  AQ4399  SK SYDSIM    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) (16 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
77  Eddie Halilovic  1999  AQ8399  SK SYDSIM    25m  1:09.11 
67  Leonardo Nilsson  2000  AS6900  SK RAN    25m  1:05.12 
106  Philip Chen  2000  AC4700  S 71    25m  59.01 
135  Alexander Trudov  1999  AT5399  S 71    25m  1:00.49 
136  Philip Rantzow  1999  AC7399  TYRINGE SS    25m  1:07.48 
144  Herman Nilssen  2001    Eidsvoll    25m  1:13.21 

 
Heat 3 (7) (15 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
73  Jesper Franzén  2002  AG3902  SK SYDSIM    25m  1:20.60 
76  Dennie Halilovic  2002  AC0702  SK SYDSIM    25m  1:04.17 
91  Jonathan Seanderdahl  2002  AJ0702  SK SYDSIM    25m  1:17.00 
Hampus Kinn  2002  AM6102  HÖGANÄS SS    50m  1:23.23 
               

 
Heat 4 (7) (14 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
Eimantas Erlandsson  2003  AP4103  HÖGANÄS SS    25m  1:38.70 
145  Haakon Handegaard  2003    Eidsvoll    25m  1:17.40 
52  Simon Persson  2003  AA1703  KK KARPEN    25m  1:11.62 
47  Niels Kwant  2003  AI6103  KK KARPEN    25m  1:14.18 
Edward Gudmundsson  2003  AS1703  HÖGANÄS SS    25m  1:33.17 
84  Oskar Lövberg  2003  AC9903  SK SYDSIM    25m  1:39.64 

 
Heat 5 (7) (13 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
Vincent Grahn  2004  AF0904  HÖGANÄS SS    25m   
74  Jonathan Fröjd  2004  AC8704  SK SYDSIM    25m  1:23.34 
119  Noah Malmgren  2004  AB2704  S 71    25m  1:15.32 
18  Anthon Huasson  2004  AO2304  HÖRBY SK    25m  1:18.93 
66  Chengyue Li  2004  AR1704  SK RAN    25m  1:32.91 
               

 
Heat 6 (7) (12 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
147  Oscar Stråth  2005  AN5505  SK RAN    25m   
65  Kim Larsson  2005  AC0105  SK RAN    25m   
58  Gabriel Hachem  2005  AE0105  SK RAN    25m   
               
               

 
Heat 7 (7) (11 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
137  Anton Persson  2006  AA2106  KK KARPEN    25m  1:34.06 
88  Jonathan Olofsson  2006  AE5906  SK SYDSIM    25m   
               
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  18 februari 2017 
Licensierad till: S71  Utskriftstid  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner