2019-10-19   21:45:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Vilunda Knatte 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 12 mars klockan 09.00

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Nya Arena Vilunda Knatte 2017    Utskriftsdatum  12 mars 2017   
  Tävlingsort  Upplands Väsby    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Väsby Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  12 mars 2017         
 
 
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
181  Molly Alveskär Lundfeldt  2007  AE2207  SKK    25m  28.68 
291  Tea Hermelin  2008  AD8208  TUREBERG    25m  28.19 
Elin Finne  2007  AG0807  BÅLSTA SK    25m  26.30 
46  Tora Sandin  2008  AF1808  JÄRFÄLLA S    25m  27.18 
128  Anna Kristiansson  2007  AB5807  SALTSJÖB    25m  28.55 
51  Elvira Sjöblom Hallner  2007  AJ7807  JÄRFÄLLA S    25m  28.74 
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Kajsa Henriksson  2007  AH4807  JÄRFÄLLA S    25m  25.04 
160  Matilda Karlsson  2007  AD4807  SPÅRVÄGEN    25m  24.72 
382  Ebba Björkén  2007  AH8607  VÄSBY SS    25m  23.60 
274  Mathilda Wilsson  2007  AP6807  SÖDERTÖRN    25m  23.50 
67  Molly Brodd  2008  AF1208  SK NEPTUN    25m  23.51 
283  Emma Arnö  2008  AB6608  TUREBERG    25m  24.61 
80  Frida Forsmark  2008  AF8208  SK NEPTUN    25m  24.99 
30  Sara Hansen  2007  AH9607  JÄRFÄLLA S    25m  25.15 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Tova Hambraeus  2007  AR2807  DANDERYD    25m  22.95 
40  Olivia Larsson  2007  AH2807  JÄRFÄLLA S    25m  22.53 
64  Sofia Bang  2007  AH4607  SK NEPTUN    25m  21.91 
471  Lovisa Lindberg  2007  AK0407  SÖDERTÖRN    25m  21.35 
112  Delara Ronquist  2007  AN7807  SK NEPTUN    25m  21.54 
472  Melissa Klintengren  2007  AH0807  SÖDERTÄLJE    25m  22.25 
415  Hanna Melander  2007  AB9807  VÄSBY SS    25m  22.89 
272  Nadja Travar  2007  AP2607  SÖDERTÖRN    25m  23.17 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
244  Jolene Aspberg  2007  AR1807  SÖDERTÖRN    25m  21.07 
131  Anna Maria Olympia Rosenqvist  2008  AD0608  SALTSJÖB    25m  20.84 
71  Alicia Dahlberg  2007  AN9807  SK NEPTUN    25m  20.79 
444  Thea Bergström  2007  AK9807  SS04    25m  19.33 
320  Emma Alsén  2007  AJ5207  TÄBY SIM    25m  20.52 
Rebecka Barkvall  2007  AK8807  DANDERYD    25m  20.82 
243  Alicia Aalo  2007  AH5607  SÖDERTÖRN    25m  20.90 
262  Hedvig Nordström  2007  AK9207  SÖDERTÖRN    25m  21.26 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
345  Emmy Hällkvist  2008  AF0208  TÄBY SIM    25m  19.18 
18  Linn Bengtsson  2007  AB9207  JÄRFÄLLA S    25m  18.19 
435  Elsa Svahn  2007  AG9607  VÄSBY SS    25m  18.14 
470  Filippa Hanikat  2007  AK7207  SÖDERTÖRN    25m  17.72 
24  Olivia Elmquist  2007  AH2607  JÄRFÄLLA S    25m  18.10 
75  Anna Eneroth  2007  AK4607  SK NEPTUN    25m  18.17 
454  Cornelia Utgren  2007  AL6207  SS04    25m  19.16 
60  Isabella Westberg  2007  AC1207  JÄRFÄLLA S    25m  19.29 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 mars 2017 
Licensierad till: Väsby Simsällskap  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner