2020-04-02   18:55:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nokian SuperSekarit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SuperSekarit    Tulostuspäivämäärä  18 helmikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  10:20   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 helmikuu 2017         
 
 
 
Laji 4, P-10, 11 M 50 m VU  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tomas Levula  2006  06A566  TaTU    25m     
Markus Popov  2005  05B014  TaTU    25m     
Miska Moisio  2007  07A123  TaTU    50m  58.47  57.47 
               
Eetu Vehmas  2007  07A484  NoPy    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tero Soukka  2007  07A110  TaTU    50m  53.85  52.85 
Niko Koivumäki  2005  05A683  KU    25m  50.09  50.09 
Eemeli Varonen  2009  09A038  TaTU    50m  51.83  50.83 
Eetu Nissinen  2008  08A123  TaTU    25m  53.58  53.58 
Joona Korpikoski  2007  07A316  NoPy    25m  54.07  54.07 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Karlsson  2004  04A982  KU    25m  47.38  47.38 
Max Lausi  2006  06A380  KU    25m  45.40  45.40 
Joa Siltakoski  2007  07A187  TaTU    50m  44.28  43.28 
               
Valtteri Ihanamäki  2006  06A482  KU    25m  47.21  47.21 
Vili Niemi  2006  06A329  TaTU    25m  47.75  47.75 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Casper Kvist  2006  06A352  NoPy    25m  42.74  42.74 
               
Eero Sippola  2004  04A928  KU-68    25m  38.02  38.02 
Iiro Räty  2006  06A452  NoPy    25m  38.25  38.25 
Kasper Kytö  2005  05A837  NoPy    50m  42.37  41.37 
               

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Markus Nuoranne  2003  03B039  NoPy    25m  32.84  32.84 
Olli Peura  2001  01A202  UiTa    25m  30.04  30.04 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    25m  28.10  28.10 
Valtteri Länsipuro  2000  00A604  UiTa    25m  29.32  29.32 
Leo Liukonen  2004  04A017  TaTU    25m  31.54  31.54 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    25m  34.68  34.68 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Laurila  1996  96B074  NoPy    25m  27.22  27.22 
Onni Kuronen  2000  00A863  NoPy    50m  27.20  26.20 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    25m  25.27  25.27 
Perttu Mikkola  2001  01B142  NoPy    50m  27.06  26.06 
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    50m  27.99  26.99 
Sami Peltonen  2001  01A498  UiTa    25m  27.85  27.85 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 helmikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  10:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner