2020-01-28   02:50:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

29_S
Løb 29, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  2:21.97   
920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  2:23.35   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  2:24.51   
501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  2:25.06   
732  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  2:28.18   
916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  2:30.70   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  2:33.44   
832  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  2:35.78   
808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  2:37.78   
10  704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  2:40.08   
11  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  2:41.45   
12  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  2:41.57   
13  588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  2:47.26   
14  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  2:51.22   
15  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  2:55.59   
16  809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  2:56.84   
17  817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  2:58.20   
18  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  2:58.71   
19  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  3:10.44   
20  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  3:18.25   
21  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  3:20.90   
22  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  3:21.07   
23  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  3:24.82   
24  729  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  3:29.96   
25  730  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  3:38.30   
26  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m     
27  742  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m     
28  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m     
29  773  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m     
30  782  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m     
31  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m     
32  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark