Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangscup |
|
Udskriftsdato |
11 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
15:12 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 13, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
610 |
1 |
Kasper Aagaard Jeppesen |
2003 |
0393AH |
LYNGBY |
|
25m |
|
857 |
2 |
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
0627AF |
GREVE |
|
25m |
|
862 |
3 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GREVE |
|
25m |
|
824 |
4 |
Daniel Skyt |
2006 |
0691AF |
ROSKILDE |
|
25m |
3:41.60 |
874 |
5 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
TUNE |
|
25m |
|
890 |
6 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GREVE |
|
25m |
|
622 |
7 |
Bror Textor-Broch |
2003 |
0381AD |
LYNGBY |
|
25m |
|
502 |
8 |
Gustav Mørk Rasmussen |
2005 |
0563AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
802 |
1 |
Valdemar Granic |
2006 |
0695AE |
ROSKILDE |
|
25m |
3:20.98 |
775 |
2 |
Balder H. Mikkelsen |
2007 |
0707AB |
FR.SUND |
|
25m |
3:06.16 |
873 |
3 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
TUNE |
|
25m |
2:58.25 |
487 |
4 |
Hjalte Dalskov |
2005 |
0539AI |
HOLBÆK |
|
25m |
2:53.00 |
623 |
5 |
Kasper Thorn |
2004 |
0401AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:56.62 |
792 |
6 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:58.90 |
747 |
7 |
Vilhelm Thieden Maarbjerg |
2004 |
0407AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:18.62 |
485 |
8 |
Victor Buch |
2007 |
0711AF |
HOLBÆK |
|
25m |
3:26.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
730 |
1 |
Silas Fessel |
2004 |
0467AD |
GLADSAXE |
|
25m |
2:49.75 |
722 |
2 |
Emil Breinholt |
2003 |
0311AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:47.86 |
794 |
3 |
Pelle Colmorten |
2004 |
0443AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:46.28 |
805 |
4 |
Emil Isaksen |
2005 |
0573AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:44.45 |
727 |
5 |
Oscar Frejwald Christians |
2003 |
0339AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:44.50 |
823 |
6 |
Aleksander Grøn Skovgaard |
2004 |
0477AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:47.08 |
928 |
7 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:49.46 |
756 |
8 |
William Scherling de Stri |
2003 |
0321AD |
GLADSAXE |
|
25m |
2:52.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
498 |
1 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:40.26 |
604 |
2 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:38.29 |
613 |
3 |
Valdemar Ditlev Kragh |
2003 |
0337AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:36.97 |
616 |
4 |
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
0447AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:35.78 |
743 |
5 |
Andreas Ivang Ladefoged |
2004 |
0437AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:36.13 |
706 |
6 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
2:37.40 |
600 |
7 |
Anders Lundin Brockdorff |
2003 |
0301AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:39.17 |
488 |
8 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
685 |
1 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
0563AD |
HILLERØD |
|
25m |
2:31.40 |
603 |
2 |
Christoffer W Frederiksen |
2003 |
0363AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:30.72 |
718 |
3 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:30.14 |
646 |
4 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
2:30.00 |
647 |
5 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
2:30.08 |
891 |
6 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GREVE |
|
25m |
2:30.39 |
836 |
7 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
2:31.29 |
589 |
8 |
Victor Toftehøj |
2003 |
0309AG |
A6 |
|
25m |
2:34.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
620 |
1 |
Oliver Sperling |
2004 |
0417AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:27.86 |
898 |
2 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
TUNE |
|
25m |
2:24.96 |
938 |
3 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
25m |
2:23.52 |
737 |
4 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:22.69 |
904 |
5 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
TUNE |
|
25m |
2:22.72 |
648 |
6 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
2:24.04 |
829 |
7 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:25.42 |
581 |
8 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
A6 |
|
25m |
2:28.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
887 |
1 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
ISHØJ |
|
25m |
2:22.40 |
588 |
2 |
Nicolai Therkelsen |
2003 |
0337AG |
A6 |
|
25m |
2:20.67 |
912 |
3 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GREVE |
|
25m |
2:17.61 |
755 |
4 |
Oliver Steenberg |
2002 |
0225AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:13.67 |
908 |
5 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GREVE |
|
25m |
2:13.92 |
585 |
6 |
Rasmus Skarby Madsen |
2003 |
0363AB |
A6 |
|
25m |
2:19.33 |
785 |
7 |
Affou Adlouni |
2002 |
0287AK |
ROSKILDE |
|
25m |
2:21.69 |
817 |
8 |
Lukas Pedersen |
2003 |
0385AN |
ROSKILDE |
|
25m |
2:22.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
501 |
1 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
2:09.51 |
593 |
2 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:07.95 |
910 |
3 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GREVE |
|
25m |
2:06.14 |
936 |
4 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:02.97 |
592 |
5 |
Alfred Højberg |
2002 |
0267AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:02.97 |
591 |
6 |
Emil Kayerød-Rasmussen |
2002 |
0253AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:06.77 |
483 |
7 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:08.67 |
486 |
8 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:12.62 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
11 marts 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
15:12 |
|