Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangscup |
|
Udskriftsdato |
12 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
847 |
1 |
Mark Dimon |
2006 |
0667AJ |
GREVE |
|
25m |
|
866 |
2 |
Mathias H. Baadsgaard |
2006 |
0607AJ |
TUNE |
|
25m |
|
880 |
3 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
TUNE |
|
25m |
|
862 |
4 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GREVE |
|
25m |
|
874 |
5 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
TUNE |
|
25m |
|
857 |
6 |
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
0627AF |
GREVE |
|
25m |
|
797 |
7 |
Frederik Ejegod |
2008 |
0819AB |
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
777 |
1 |
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
0755AB |
FR.SUND |
|
25m |
2:09.05 |
922 |
2 |
Victor Bjørneborg |
2007 |
0729AD |
GREVE |
|
25m |
1:58.77 |
493 |
3 |
Frej Matias Krog |
2007 |
0737AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:49.50 |
883 |
4 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
TUNE |
|
25m |
1:44.20 |
786 |
5 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:45.40 |
865 |
6 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
TUNE |
|
25m |
1:49.59 |
770 |
7 |
Keanu Hansen |
2007 |
0723AC |
FR.SUND |
|
25m |
2:06.16 |
796 |
8 |
William Echardt |
2008 |
0845AB |
ROSKILDE |
|
25m |
2:11.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
850 |
1 |
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
0763AC |
GREVE |
|
25m |
1:39.64 |
879 |
2 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
TUNE |
|
25m |
1:38.91 |
763 |
3 |
William Thidemann Brink |
2006 |
0687AI |
FR.SUND |
|
25m |
1:35.77 |
772 |
4 |
Loui Krag |
2007 |
0793AD |
FR.SUND |
|
25m |
1:32.72 |
841 |
5 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
ISHØJ |
|
25m |
1:35.75 |
485 |
6 |
Victor Buck |
2007 |
0711AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:36.22 |
764 |
7 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
|
FR.SUND |
|
25m |
1:39.12 |
773 |
8 |
Jonathan Kristensen |
2006 |
0693AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:40.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
802 |
1 |
Valdemar Granic |
2006 |
0695AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:29.97 |
495 |
2 |
Mikkel Munkholm |
2006 |
0631AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:27.98 |
779 |
3 |
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
0465AK |
FR.SUND |
|
25m |
1:26.99 |
748 |
4 |
Søren Wandall Ohlsen |
2004 |
0469AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:21.95 |
812 |
5 |
Sebastian Møller-Munkøe |
2005 |
0541AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:26.83 |
760 |
6 |
Marcus Appel |
2003 |
0371AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:27.15 |
775 |
7 |
Balder H. Mikkelsen |
2007 |
0707AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:28.40 |
803 |
8 |
Bertil Frøbjerg Hellum |
2007 |
0783AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:31.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
931 |
1 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:21.07 |
728 |
2 |
Anton Hvistendahl Fabel |
2004 |
0435AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.80 |
756 |
3 |
William Scherling de Stri |
2003 |
0321AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.62 |
873 |
4 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
TUNE |
|
25m |
1:18.84 |
893 |
5 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GREVE |
|
25m |
1:18.86 |
792 |
6 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.70 |
928 |
7 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:20.34 |
502 |
8 |
Gustav Mørk Rasmussen |
2005 |
0563AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:21.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
807 |
1 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.24 |
738 |
2 |
Oliver Zeeberg Iversen |
2004 |
0419AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.59 |
791 |
3 |
William Breuner |
2005 |
0521AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.68 |
809 |
4 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.24 |
805 |
5 |
Emil Isaksen |
2005 |
0573AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.31 |
498 |
6 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.36 |
727 |
7 |
Oscar Frejwald Christians |
2003 |
0339AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.97 |
487 |
8 |
Hjalte Dalskov |
2005 |
0539AI |
HOLBÆK |
|
25m |
1:18.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
646 |
1 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:12.60 |
697 |
2 |
Louie Uldall |
2005 |
0537AE |
HILLERØD |
|
25m |
1:12.45 |
794 |
3 |
Pelle Colmorten |
2004 |
0443AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:12.26 |
813 |
4 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:11.68 |
836 |
5 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
1:12.25 |
930 |
6 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:12.45 |
488 |
7 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:12.55 |
722 |
8 |
Emil Breinholt |
2003 |
0311AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:13.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
482 |
1 |
Oliver Brixner |
2003 |
0383AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:11.16 |
795 |
2 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:10.51 |
778 |
3 |
Lucas Nielsen |
2004 |
0403AO |
FR.SUND |
|
25m |
1:08.88 |
890 |
4 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GREVE |
|
25m |
1:08.58 |
718 |
5 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.70 |
685 |
6 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
0563AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:09.01 |
923 |
7 |
Oliver Lystlund |
2003 |
0363aa |
HOLBÆK |
|
25m |
1:11.08 |
801 |
8 |
Marc Gieseler |
2003 |
0303AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:11.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
896 |
1 |
Oliver Kjærsgaard Mølbak |
2004 |
0441AC |
GREVE |
|
25m |
1:08.26 |
915 |
2 |
Kristoffer H. Jensen |
2003 |
0351AG |
TUNE |
|
25m |
1:06.94 |
920 |
3 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
TUNE |
|
25m |
1:06.33 |
648 |
4 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
1:05.71 |
702 |
5 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
1:05.84 |
500 |
6 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:06.84 |
829 |
7 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:07.53 |
705 |
8 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
1:08.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
790 |
1 |
Oliver Breuner |
2002 |
0267AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:05.33 |
891 |
2 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GREVE |
|
25m |
1:04.98 |
887 |
3 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
ISHØJ |
|
25m |
1:04.11 |
901 |
4 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
TUNE |
|
25m |
1:04.01 |
916 |
5 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
TUNE |
|
25m |
1:04.05 |
699 |
6 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
1:04.45 |
937 |
7 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:05.05 |
647 |
8 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
1:05.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
581 |
1 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
A6 |
|
25m |
1:03.01 |
817 |
2 |
Lukas Pedersen |
2003 |
0385AN |
ROSKILDE |
|
25m |
1:01.24 |
912 |
3 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GREVE |
|
25m |
1:00.45 |
501 |
4 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
59.42 |
906 |
5 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
ISHØJ |
|
25m |
59.69 |
908 |
6 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GREVE |
|
25m |
1:01.15 |
808 |
7 |
Lucas Hagbarth Jørgensen |
2002 |
0225AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:02.23 |
701 |
8 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
1:03.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
12 marts 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|