2020-01-28   21:48:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  2:17.51   
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  2:18.89   
732  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  2:19.78   
933  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  2:24.94  EFT 
755  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  2:26.60   
739  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  2:28.41   
662  Hansen Gustav Haugård  2002  HVIDOVRE  0279AD  25 m  2:28.47   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  2:28.49   
679  Skousen Anders  2002  HVIDOVRE  0215AB  25 m  2:28.96   
10  483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  2:29.26   
11  754  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  2:31.71   
12  671  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  25 m  2:32.40   
13  909  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  2:32.57   
14  486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  2:32.60   
15  591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  2:32.94   
16  588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  2:34.52   
17  603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  2:35.02   
18  908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  2:35.20   
19  701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:36.85   
20  912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  2:37.67   
21  916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  2:37.88   
22  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  2:38.40   
23  896  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  2:38.46   
24  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  2:38.62   
25  832  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  2:40.57   
26  904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  2:40.64   
27  926  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  2:41.12   
28  937  Petersen Rasmus Hatting  2002  VATCPH-STT  0205AF  25 m  2:41.25  EFT 
29  660  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  25 m  2:41.34   
30  901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  2:41.93   
31  906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  2:42.01   
32  585  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  2:42.19   
33  890  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  2:43.23   
34  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  2:43.96   
35  622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  2:44.15   
36  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  2:44.47   
37  737  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  2:45.09   
38  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  2:45.22   
39  911  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  2:45.24   
40  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  2:45.88   
41  836  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:46.22   
42  720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  2:46.31   
43  699  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:46.39   
44  829  Hjalholt Malte  2003  VATCPH-STT  0355AG  25 m  2:46.54   
45  647  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  2:46.57   
46  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  2:49.86   
47  721  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  2:50.26   
48  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  2:52.38   
49  892  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  2:52.59   
50  704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  2:53.12   
51  621  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  2:53.46   
52  742  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  2:53.92   
53  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:53.99   
54  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  2:58.20   
55  898  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  2:58.26   
56  677  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  2:58.42   
57  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  2:58.62   
58  589  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  2:58.85   
59  743  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  3:00.24   
60  736  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  3:00.31   
61  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  3:00.56   
62  646  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  3:00.73   
63  893  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  3:01.31   
64  706  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  3:01.54   
65  674  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  25 m  3:02.46   
66  498  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  3:03.62   
67  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  3:04.82   
68  817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  3:06.13   
69  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  3:06.39   
70  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  3:06.73   
71  837  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  3:07.35   
72  727  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  3:08.08   
73  873  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  3:11.31   
74  730  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  3:11.96   
75  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  3:12.76   
76  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  3:13.16   
77  930  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  3:14.53   
78  729  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  3:15.47   
79  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  3:16.83   
80  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  3:17.55   
81  856  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  3:18.84   
82  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  3:19.14   
83  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  3:21.21   
84  738  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  3:22.57   
85  502  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  3:22.60   
86  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  3:25.11   
87  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  3:27.89   
88  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  3:31.35   
89  931  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VATCPH-STT  0413AE  25 m  3:33.47   
90  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  3:34.90   
91  842  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  3:42.40   
92  668  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  3:44.16   
93  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  3:48.90   
94  803  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  3:52.88   
95  675  Pontoppidan Xander  2003  HVIDOVRE  0353AD  25 m     
96  682  Winther Mikkel  2002  HVIDOVRE  0285AS  25 m     
97  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m     
98  844  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m     
99  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
2_S
Løb 2, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  2:31.05   
733  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  2:32.71   
595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  2:33.57   
598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  2:34.05   
735  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  2:34.23   
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  2:37.85   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:39.34   
672  Nielsen Anna Marie  2004  HVIDOVRE  0482AF  25 m  2:40.43   
597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  2:40.59   
10  752  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  2:42.12   
11  582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  2:42.53   
12  907  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  ISHØJ  0362AE  25 m  2:42.99   
13  579  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  2:43.60   
14  596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  2:44.56   
15  657  Bak Sofie  2003  HVIDOVRE  0336AN  25 m  2:45.65   
16  810  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  2:46.03   
17  919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  2:46.11   
18  921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  2:47.90   
19  913  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  2:49.34   
20  577  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  2:49.50   
21  601  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  25 m  2:49.56   
22  619  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  25 m  2:49.86   
23  757  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  2:49.96   
24  612  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  25 m  2:50.34   
25  650  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  2:52.05   
26  663  Hansen Mie Bidsted  2003  HVIDOVRE  0392AG  25 m  2:52.09   
27  578  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  2:52.92   
28  496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  2:52.95   
29  608  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  2:53.09   
30  827  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  2:53.09   
31  586  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  2:54.01   
32  478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  2:54.60   
33  895  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:56.11   
34  830  Høffer Astrid  2004  VATCPH-STT  0438AB  25 m  2:56.84   
35  744  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  2:57.37   
36  584  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  2:58.39   
37  716  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  2:59.81   
38  918  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  3:00.09   
39  900  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  3:00.38   
40  576  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  3:00.50   
41  652  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  3:02.02   
42  834  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  3:02.16   
43  575  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  3:02.30   
44  740  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  3:02.51   
45  709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  3:05.30   
46  484  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  3:05.64   
47  615  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  3:06.19   
48  587  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  3:07.22   
49  838  Thomadsen Laura  2004  GSK  0412AH  25 m  3:07.31   
50  932  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  3:08.77   
51  661  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  3:09.13   
52  583  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  3:10.28   
53  897  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  3:10.55   
54  618  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  3:10.82   
55  606  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  3:11.24   
56  653  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  3:11.70   
57  758  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  3:11.97   
58  886  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  3:13.27   
59  492  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  3:13.48   
60  609  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  3:13.85   
61  607  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  3:14.45   
62  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  3:18.03   
63  490  Hoppe Simone  2004  HOLBÆK  0478AS  25 m  3:20.04   
64  617  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  25 m  3:22.25   
65  811  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  3:22.88   
66  666  Jensen Amalie  2005  HVIDOVRE  0594AI  25 m  3:23.35   
67  929  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  25 m  3:26.90   
68  849  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  3:27.78   
69  673  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  3:28.03   
70  894  Klausen Emma Hou Theilade  2005  GREVE  0598AD  25 m  3:29.73   
71  731  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  3:29.94   
72  769  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  3:31.47   
73  800  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  3:35.01   
74  691  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  3:38.68   
75  680  Steen Laura Sonne  2004  HVIDOVRE  0408AV  25 m  3:39.31   
76  839  Andersen Alma Høj  2007  ISHØJ  0722AH  25 m  3:46.43   
77  889  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  3:47.62   
78  696  Prescott Ellen  2005  HILLERØD  0516AT  25 m  3:54.03   
79  479  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m     
80  574  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m     
81  602  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m     
82  611  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m     
83  664  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m     
84  681  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m     
85  780  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m     
86  798  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m     
87  851  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m     
88  861  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m     
89  872  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  1:06.33   
934  Henriksen Casper Koch  2002  VI39  0245AO  25 m  1:09.80  EFT 
936  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VATCPH-STT  0277AI  25 m  1:12.71  EFT 
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  1:13.09   
933  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  1:13.73  EFT 
890  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:15.49   
916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  1:18.56   
603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  1:18.63   
486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  1:18.67   
10  593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  1:19.47   
11  700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:19.52   
12  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  1:19.59   
13  704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:21.05   
14  591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  1:22.20   
15  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:22.69   
16  896  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:22.87   
17  622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  1:23.09   
18  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  1:23.76   
19  701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:24.28   
20  923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  1:24.34  EFT 
21  589  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  1:24.72   
22  489  Ellekær Jacob  2002  HOLBÆK  0215AN  25 m  1:24.92   
23  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:25.71   
24  892  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  1:26.23   
25  646  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:26.28   
26  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  1:26.70   
27  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  1:26.81   
28  604  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:29.91   
29  790  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  1:30.14   
30  785  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  1:30.65   
31  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  1:30.94   
32  808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  1:31.45   
33  893  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  1:34.13   
34  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  1:34.80   
35  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  1:34.90   
36  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  1:34.92   
37  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:35.08   
38  742  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:36.83   
39  697  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:37.39   
40  706  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:37.63   
41  727  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  1:38.59   
42  685  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:40.27   
43  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  1:43.25   
44  856  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  1:43.35   
45  498  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  1:44.35   
46  794  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:44.68   
47  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  1:44.78   
48  809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:50.55   
49  812  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  1:51.45   
50  729  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  1:51.71   
51  502  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  1:52.81   
52  842  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  1:53.06   
53  776  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  1:54.99   
54  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  1:55.95   
55  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  1:56.34   
56  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m  1:59.89   
57  495  Munkholm Mikkel  2006  HOLBÆK  0631AE  25 m  2:05.48   
58  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  2:07.61   
59  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  2:11.68   
60  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  2:13.07   
61  738  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  2:27.21   
62  777  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  2:32.31   
63  480  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m     
64  485  Buch Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m     
65  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m     
66  773  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m     
67  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m     
68  814  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m     
69  818  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m     
70  824  Skyt Daniel  2006  ROSKILDE  0691AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  1:14.83   
828  Danielsen Josephine B. U.  2003  VATCPH-STT  0326AD  25 m  1:20.99   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:21.55   
913  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  1:21.85   
595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  1:22.56   
598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  1:23.68   
651  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  1:23.71   
619  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  25 m  1:24.34   
831  Madsen Anna Maria  2004  VATCPH-STT  0444AJ  25 m  1:24.91   
10  735  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  1:25.04   
11  921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  1:26.77   
12  584  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  1:27.89   
13  907  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  ISHØJ  0362AE  25 m  1:27.92   
14  597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  1:28.80   
15  478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  1:29.14   
16  608  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  1:29.94   
17  605  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:30.46   
18  609  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:31.91   
19  740  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  1:32.43   
20  759  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:32.86   
21  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  1:33.83   
22  654  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  1:34.10   
23  615  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  1:34.39   
24  902  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  1:34.97   
25  758  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:35.83   
26  607  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  1:36.73   
27  506  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  1:37.21   
28  601  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  25 m  1:37.66   
29  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:37.82   
30  602  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:38.04   
31  484  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  1:38.46   
32  741  Kjørtsholtsen Laura  2004  GLADSAXE  0428AH  25 m  1:40.54   
33  715  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:40.68   
34  612  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  25 m  1:40.74   
35  618  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:41.13   
36  596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  1:41.54   
37  611  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  1:41.67   
38  932  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:43.81   
39  889  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  1:45.76   
40  686  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:46.19   
41  744  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:47.51   
42  855  Nielsen Felicia N.  2006  GREVE  0646AM  25 m  1:47.51   
43  799  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:50.21   
44  848  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  1:53.11   
45  843  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  1:58.09   
46  690  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  1:58.69   
47  815  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  2:01.63   
48  731  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  2:06.12   
49  689  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  2:08.25   
50  692  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  2:08.59   
51  783  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  2:19.77   
52  771  Hansen K-Lee  2007  FR.SUND  0756AE  25 m  2:28.27   
53  491  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK  0428BA  25 m     
54  774  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m     
55  868  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m     
56  903  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
5_S
Løb 5, 800m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  10:03.40   
750  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  10:24.06   
595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  10:29.63   
752  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  10:33.75   
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  10:35.13   
598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  10:38.07   
733  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  10:55.00   
596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  11:27.89   
724  Bøttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  11:39.21  RES 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
6_S
Løb 6, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  32.98   
833  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  33.27   
597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  34.11   
746  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  34.48   
724  Bøttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  34.54   
835  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  34.59   
605  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  34.64   
595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  34.95   
759  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  35.60   
10  919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  35.80   
11  608  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  36.28   
12  709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  36.62   
13  615  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  36.71   
14  596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  37.00   
15  582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  37.29   
16  918  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  37.71   
17  577  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  37.77   
18  712  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  37.91   
19  586  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  38.25   
20  618  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  38.67   
21  788  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  38.71   
22  711  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m  39.26   
23  819  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  39.27   
24  607  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  39.34   
25  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  39.49   
26  492  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  39.69   
27  900  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  40.06   
28  816  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  40.31   
29  583  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  40.49   
30  769  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  40.49   
31  575  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  40.95   
32  574  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  41.02   
33  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  41.42   
34  490  Hoppe Simone  2004  HOLBÆK  0478AS  25 m  42.63   
35  653  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  42.65   
36  654  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  42.78   
37  894  Klausen Emma Hou Theilade  2005  GREVE  0598AD  25 m  42.90   
38  897  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  43.02   
39  886  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  43.43   
40  695  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  43.82   
41  606  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  43.91   
42  479  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  44.22   
43  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  44.50   
44  899  Kyhnæb Andrea Bruhn  2004  TUNE  0464AJ  25 m  44.83   
45  811  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  45.03   
46  800  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  45.05   
47  888  Gotfredsen Emilia  2005  ISHØJ  0562AE  25 m  45.61   
48  851  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  46.12   
49  602  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  46.27   
50  504  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m  46.53   
51  872  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  47.35   
52  617  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  25 m  47.76   
53  771  Hansen K-Lee  2007  FR.SUND  0756AE  25 m  49.51   
54  853  Lang Liva Josephine  2006  GREVE  0682AO  25 m  49.71   
55  686  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  49.73   
56  861  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  51.77   
57  858  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  52.22   
58  839  Andersen Alma Høj  2007  ISHØJ  0722AH  25 m  52.62   
59  868  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  53.21   
60  798  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  53.48   
61  843  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  53.87   
62  848  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  56.51   
63  855  Nielsen Felicia N.  2006  GREVE  0646AM  25 m  57.98   
64  491  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK  0428BA  25 m     
65  494  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m     
66  496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m     
67  601  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  25 m     
68  609  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m     
69  611  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m     
70  612  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  25 m     
71  619  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  25 m     
72  757  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m     
73  774  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m     
74  846  Byrne Fiona Lei  2007  GREVE  0776AI  25 m     
75  852  Kotmark Laura Halkjær  2006  GREVE    25 m     
76  854  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m     
77  860  Rasmussen Sarah Cecilie  2007  GREVE    25 m     
78  863  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m     
79  864  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GREVE  0774AH  25 m     
80  867  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m     
81  869  Kirkegaard Freja Monrad  2008  TUNE    25 m     
82  870  Kristensen Rebekka  2007  TUNE  0722AI  25 m     
83  875  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m     
84  877  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
7_S
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
739  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  29.65   
920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  30.14   
591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  30.18   
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  30.21   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  31.82   
904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  31.95   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  32.15   
732  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  33.25   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  33.47   
10  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  33.51   
11  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  33.72   
12  901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  34.42   
13  906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  34.83   
14  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  34.93   
15  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  35.03   
16  622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  35.35   
17  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  35.40   
18  585  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  35.69   
19  736  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  35.73   
20  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  35.84   
21  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  36.28   
22  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  36.59   
23  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  36.79   
24  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  36.80   
25  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  36.97   
26  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  37.10   
27  721  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  37.14   
28  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  37.15   
29  743  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  37.36   
30  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  37.80   
31  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  37.89   
32  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  37.89   
33  604  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  38.18   
34  776  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  39.53   
35  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  39.67   
36  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  40.00   
37  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  40.46   
38  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  41.05   
39  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  41.18   
40  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  41.84   
41  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  42.42   
42  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  42.42   
43  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  43.57   
44  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  43.75   
45  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  44.04   
46  923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  44.40  EFT 
47  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  44.74   
48  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m  45.90   
49  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  46.35   
50  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m  47.39   
51  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  47.89   
52  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  47.96   
53  824  Skyt Daniel  2006  ROSKILDE  0691AF  25 m  49.19   
54  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  49.23   
55  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  50.31   
56  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  50.37   
57  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  50.67   
58  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  51.12   
59  883  Toft Simon Hasting  2006  TUNE  0613AD  25 m  52.58   
60  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m  55.06   
61  485  Buch Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m  55.07   
62  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  55.26   
63  840  Holm Frederik William  2007  ISHØJ  0727AE  25 m  57.39   
64  770  Hansen Keanu  2007  FR.SUND  0723AC  25 m  57.49   
65  489  Ellekær Jacob  2002  HOLBÆK  0215AN  25 m     
66  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m     
67  603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m     
68  621  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m     
69  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m     
70  847  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m     
71  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
72  876  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  TUNE    25 m     
73  878  Petersen Philip Kriwat  2007  TUNE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
8_S
Løb 8, 1500m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
480  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  17:06.00   
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  17:44.50   
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  18:06.82   
754  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  18:11.85   
591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  18:20.61   
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  18:21.72   
501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  18:27.40   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  18:29.76   
701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  18:51.64  RES 
10  739  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  19:26.94  RES 
11  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  20:00.00  RES 
12  720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  50 m  20:28.27  RES 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
9_S
Løb 9, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
937  Petersen Rasmus Hatting  2002  VATCPH-STT  0205AF  25 m  2:32.31  EFT 
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  2:32.72   
909  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  2:34.81   
647  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  2:37.89   
720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  2:42.03   
911  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  2:53.83   
622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  2:57.50   
785  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  2:59.30   
809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  3:04.25   
10  896  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  3:10.51   
11  794  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  3:12.02   
12  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m     
13  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m     
14  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m     
15  790  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m     
16  805  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m     
17  808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m     
18  926  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
10_S
Løb 10, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  2:47.81   
652  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  2:55.86   
769  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  3:01.77   
597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  3:05.33   
651  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  3:18.34   
819  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  3:49.24   
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m     
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m     
582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m     
10  709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m     
11  711  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m     
12  716  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m     
13  799  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
11_S
Løb 11, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  1:03.23   
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  1:05.27   
591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  1:05.52   
920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  1:06.10   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  1:06.89   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  1:08.73   
699  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:10.71   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  1:10.87   
832  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  1:13.71   
10  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  1:15.10   
11  700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:15.53   
12  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  1:15.65   
13  603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  1:15.90   
14  704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:16.21   
15  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  1:16.22   
16  701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:17.06   
17  621  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  1:17.98   
18  938  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  1:18.43  EFT 
19  923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  1:18.82  EFT 
20  901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  1:19.12   
21  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  1:20.79   
22  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  1:22.06   
23  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:22.34   
24  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  1:22.50   
25  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  1:22.71   
26  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  1:23.43   
27  930  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  1:26.37   
28  738  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  1:27.14   
29  742  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:27.57   
30  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  1:27.60   
31  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  1:27.99   
32  706  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:28.27   
33  730  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:28.99   
34  604  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:31.42   
35  776  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  1:31.56   
36  814  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  1:32.35   
37  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  1:32.36   
38  803  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  1:37.04   
39  931  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VATCPH-STT  0413AE  25 m  1:39.49   
40  818  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  1:39.97   
41  773  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:44.50   
42  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  1:45.32   
43  495  Munkholm Mikkel  2006  HOLBÆK  0631AE  25 m  1:46.70   
44  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  1:51.32   
45  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  1:53.60   
46  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  1:53.98   
47  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  1:56.86   
48  883  Toft Simon Hasting  2006  TUNE  0613AD  25 m  1:56.90   
49  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  1:57.69   
50  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m  2:02.96   
51  840  Holm Frederik William  2007  ISHØJ  0727AE  25 m  2:08.56   
52  770  Hansen Keanu  2007  FR.SUND  0723AC  25 m  2:13.57   
53  489  Ellekær Jacob  2002  HOLBÆK  0215AN  25 m     
54  812  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m     
55  847  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m     
56  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
12_S
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
935  Veggerby Caroline  2003  VI39  0318AN  25 m  1:10.16  EFT 
598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  1:10.99   
595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  1:12.25   
597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  1:12.79   
605  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:13.47   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:13.65   
907  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  ISHØJ  0362AE  25 m  1:14.00   
759  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:15.31   
596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  1:15.35   
10  827  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  1:17.60   
11  608  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  1:19.25   
12  615  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  1:19.46   
13  712  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:19.65   
14  601  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  25 m  1:19.92   
15  612  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  25 m  1:20.24   
16  788  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:22.26   
17  618  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:22.71   
18  725  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:22.86   
19  918  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  1:23.48   
20  815  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  1:24.24   
21  607  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  1:24.47   
22  619  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  25 m  1:24.96   
23  478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  1:26.77   
24  716  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  1:28.95   
25  617  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  25 m  1:32.01   
26  609  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:33.52   
27  894  Klausen Emma Hou Theilade  2005  GREVE  0598AD  25 m  1:35.17   
28  715  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:36.02   
29  849  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:36.17   
30  800  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:36.71   
31  479  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  1:37.91   
32  929  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  25 m  1:38.53   
33  506  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  1:39.32   
34  695  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:41.41   
35  504  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m  1:41.73   
36  692  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  1:42.76   
37  690  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  1:43.24   
38  602  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:45.64   
39  611  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  1:47.05   
40  696  Prescott Ellen  2005  HILLERØD  0516AT  25 m  1:50.81   
41  839  Andersen Alma Høj  2007  ISHØJ  0722AH  25 m  1:53.86   
42  798  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  1:56.60   
43  771  Hansen K-Lee  2007  FR.SUND  0756AE  25 m  2:00.10   
44  858  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  2:02.83   
45  848  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  2:08.35   
46  491  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK  0428BA  25 m     
47  494  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m     
48  774  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m     
49  780  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m     
50  783  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m     
51  843  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m     
52  853  Lang Liva Josephine  2006  GREVE  0682AO  25 m     
53  854  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m     
54  863  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m     
55  867  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m     
56  870  Kristensen Rebekka  2007  TUNE  0722AI  25 m     
57  875  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m     
58  877  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
13_S
Løb 13, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  2:02.97   
936  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VATCPH-STT  0277AI  25 m  2:02.97  EFT 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  2:06.14   
591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  2:06.77   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  2:07.95   
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  2:08.67   
501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  2:09.51   
486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  2:12.62   
755  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  2:13.67   
10  908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  2:13.92   
11  912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  2:17.61   
12  585  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  2:19.33   
13  588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  2:20.67   
14  785  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  2:21.69   
15  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  2:22.40   
16  817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  2:22.52   
17  737  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  2:22.69   
18  904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  2:22.72   
19  938  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  2:23.52  EFT 
20  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  2:24.04   
21  898  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  2:24.96   
22  829  Hjalholt Malte  2003  VATCPH-STT  0355AG  25 m  2:25.42   
23  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  2:27.86   
24  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  2:28.02   
25  646  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  2:30.00   
26  647  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  2:30.08   
27  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  2:30.14   
28  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  2:30.39   
29  603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  2:30.72   
30  836  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:31.29   
31  685  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  2:31.40   
32  589  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  2:34.85   
33  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:35.78   
34  743  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  2:36.13   
35  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  2:36.97   
36  706  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:37.40   
37  604  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  2:38.29   
38  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  2:39.17   
39  498  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  2:40.26   
40  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  2:41.17   
41  805  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  2:44.45   
42  727  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  2:44.50   
43  794  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  2:46.28   
44  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  2:47.08   
45  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  2:47.86   
46  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  2:49.46   
47  730  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  2:49.75   
48  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  2:52.03   
49  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  2:53.00   
50  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  2:56.62   
51  873  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  2:58.25   
52  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  2:58.90   
53  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  3:06.16   
54  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  3:18.62   
55  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  3:20.98   
56  485  Buch Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m  3:26.73   
57  824  Skyt Daniel  2006  ROSKILDE  0691AF  25 m  3:41.60   
58  502  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m     
59  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m     
60  622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m     
61  844  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m     
62  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
63  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m     
64  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m     
65  890  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
14_S
Løb 14, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  2:16.82   
595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  2:17.76   
577  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  2:19.47   
719  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  2:19.48   
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  2:20.36   
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  2:22.36   
835  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  2:23.94   
828  Danielsen Josephine B. U.  2003  VATCPH-STT  0326AD  25 m  2:25.00   
597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  2:25.29   
10  596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  2:26.22   
11  921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  2:27.93   
12  810  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  2:28.14   
13  496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  2:28.28   
14  608  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  2:28.44   
15  757  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  2:29.20   
16  598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  2:30.16   
17  709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  2:31.54   
18  478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  2:32.17   
19  650  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  2:32.36   
20  612  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  25 m  2:32.43   
21  606  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  2:32.95   
22  652  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  2:33.43   
23  830  Høffer Astrid  2004  VATCPH-STT  0438AB  25 m  2:33.56   
24  578  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  2:33.69   
25  587  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  2:37.33   
26  576  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  2:37.36   
27  586  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  2:37.51   
28  816  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  2:38.67   
29  615  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  2:38.99   
30  619  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  25 m  2:40.31   
31  653  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  2:40.80   
32  583  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  2:42.26   
33  725  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  2:42.32   
34  895  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:43.94   
35  575  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  2:45.08   
36  811  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  2:47.31   
37  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:47.78   
38  654  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  2:49.00   
39  484  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  2:49.68   
40  601  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  25 m  2:49.69   
41  902  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  2:50.38   
42  618  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  2:50.63   
43  929  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  25 m  2:50.99   
44  490  Hoppe Simone  2004  HOLBÆK  0478AS  25 m  2:51.72   
45  886  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  2:53.03   
46  607  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  2:56.30   
47  617  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  25 m  2:59.49   
48  889  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  3:07.03   
49  691  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  3:13.88   
50  689  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  3:40.01   
51  574  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m     
52  602  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m     
53  609  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m     
54  611  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m     
55  853  Lang Liva Josephine  2006  GREVE  0682AO  25 m     
56  872  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
15_S
Løb 15, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  27.23   
936  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VATCPH-STT  0277AI  25 m  27.94  EFT 
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  28.66   
906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  29.20   
933  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  29.29  EFT 
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  29.38   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  29.49   
588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  29.61   
909  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  29.96   
10  700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  29.99   
11  916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  30.01   
12  701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  30.21   
13  817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  31.03   
14  808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  31.09   
15  934  Henriksen Casper Koch  2002  VI39  0245AO  25 m  31.12  EFT 
16  489  Ellekær Jacob  2002  HOLBÆK  0215AN  25 m  31.97   
17  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  32.47   
18  501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  32.48   
19  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  32.73   
20  486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  32.74   
21  622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  32.81   
22  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  33.21   
23  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  33.27   
24  790  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  33.32   
25  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  33.61   
26  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  33.85   
27  911  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  34.39   
28  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  34.79   
29  926  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  34.83   
30  898  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  35.10   
31  809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  35.25   
32  603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  35.33   
33  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  35.73   
34  604  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  36.06   
35  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  36.69   
36  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  37.05   
37  930  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  37.08   
38  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  37.15   
39  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  37.61   
40  697  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  38.29   
41  805  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  38.33   
42  873  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  38.43   
43  892  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  39.90   
44  837  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  39.97   
45  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m  40.02   
46  844  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  40.14   
47  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  40.35   
48  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  40.45   
49  814  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  41.02   
50  893  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  42.37   
51  812  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  43.97   
52  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  44.48   
53  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  44.74   
54  856  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  45.98   
55  931  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VATCPH-STT  0413AE  25 m  46.20   
56  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  46.81   
57  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  53.10   
58  495  Munkholm Mikkel  2006  HOLBÆK  0631AE  25 m  55.65   
59  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  56.47   
60  818  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  56.74   
61  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m  59.76   
62  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  1:11.73   
63  777  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:30.41   
64  842  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m     
65  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
16_S
Løb 16, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
719  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  31.54   
605  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  31.88   
833  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  31.90   
921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  32.22   
601  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  25 m  32.33   
919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  32.58   
579  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  32.82   
831  Madsen Anna Maria  2004  VATCPH-STT  0444AJ  25 m  33.21   
596  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  33.23   
10  598  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  25 m  33.36   
11  913  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  33.49   
12  597  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  25 m  33.77   
13  712  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  33.85   
14  619  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  25 m  33.91   
15  595  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  34.15   
16  612  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  25 m  34.37   
17  608  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  34.53   
18  711  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m  34.58   
19  895  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  34.71   
20  799  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  35.16   
21  819  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  35.49   
22  780  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  35.74   
23  606  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  35.94   
24  834  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  36.08   
25  496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  36.54   
26  578  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  36.60   
27  810  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  37.04   
28  651  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  37.15   
29  584  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  37.59   
30  897  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  38.35   
31  617  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  25 m  38.40   
32  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  38.58   
33  788  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  38.66   
34  932  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  38.87   
35  838  Thomadsen Laura  2004  GSK  0412AH  25 m  39.14   
36  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  39.62   
37  900  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  39.63   
38  888  Gotfredsen Emilia  2005  ISHØJ  0562AE  25 m  40.18   
39  618  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  40.62   
40  609  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  41.12   
41  815  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  41.24   
42  615  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  42.83   
43  506  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  43.14   
44  602  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  43.89   
45  492  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  46.02   
46  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  46.11   
47  849  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  46.97   
48  686  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  47.01   
49  715  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  48.68   
50  607  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  49.26   
51  861  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  52.58   
52  611  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  54.12   
53  858  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  56.21   
54  494  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m     
55  504  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m     
56  851  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
17_S
Løb 17, 4X100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
924  Gti2 B-Boys  GTI    25 m  4:17.35   
590  Lyngby Nation 1  LYNGBY    25 m  4:19.21   
599  Lyngby Nation 2  LYNGBY    25 m  4:34.53   
698  Vest Drenge 1  2003  VEST    25 m  4:43.41   
884  Gti3 Bois  GTI    25 m  4:44.00   
644  Boys From The Hood  2003  VI39    25 m  4:53.00   
825  Roskilde Vikinger B  ROSKILDE    25 m  4:59.00   
703  Vest Drenge 2  2003  VEST    25 m  5:18.41   
826  Roskilde Vikinger C  ROSKILDE    25 m  6:04.21   
10  766  Drenge 1 Frederikssund  FR.SUND    25 m     
11  767  Drenge 2 Frederikssund  FR.SUND    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
18_S
Løb 18, 4X100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
590  Lyngby Nation 1  LYNGBY    25 m  4:44.97   
925  Gti2 Fly Girls  GTI    25 m  4:55.17   
599  Lyngby Nation 2  LYNGBY    25 m  5:00.29   
708  Vest Piger 1  2003  VEST    25 m  5:10.84   
649  Turbo Tøser  2003  VI39    25 m  5:12.00   
821  Roskilde Skjoldmøer B  ROSKILDE    25 m  5:42.11   
885  Gti3 Tøsser  GTI    25 m  5:46.00   
683  Hils Piger  HILLERØD    25 m  7:15.01   
768  Piger Frederikssund  FR.SUND    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 
19_S
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  59.42   
906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  59.69   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  1:00.45   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  1:01.15   
817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  1:01.24   
808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  1:02.23   
581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  1:03.01   
701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:03.96   
901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  1:04.01   
10  916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  1:04.05   
11  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  1:04.11   
12  699  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:04.45   
13  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  1:04.98   
14  937  Petersen Rasmus Hatting  2002  VATCPH-STT  0205AF  25 m  1:05.05  EFT 
15  790  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  1:05.33   
16  647  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  1:05.67   
17  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  1:05.71   
18  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:05.84   
19  920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  1:06.33   
20  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  1:06.84   
21  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  1:06.94   
22  829  Hjalholt Malte  2003  VATCPH-STT  0355AG  25 m  1:07.53   
23  896  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:08.26   
24  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:08.31   
25  890  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:08.58   
26  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  1:08.70   
27  778  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:08.88   
28  685  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:09.01   
29  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:10.51   
30  923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  1:11.08  EFT 
31  482  Brixner Oliver  2003  HOLBÆK  0383AJ  25 m  1:11.16   
32  801  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  1:11.39   
33  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  1:11.68   
34  836  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:12.25   
35  794  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:12.26   
36  697  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:12.45   
37  930  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  1:12.45   
38  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  1:12.55   
39  646  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:12.60   
40  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  1:13.14   
41  809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:13.24   
42  805  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:13.31   
43  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  1:13.68   
44  498  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  1:14.36   
45  738  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  1:14.59   
46  727  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  1:14.97   
47  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  1:18.24   
48  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  1:18.63   
49  873  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:18.84   
50  893  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  1:18.86   
51  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  1:19.62   
52  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  1:19.70   
53  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  1:19.80   
54  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  1:20.34   
55  931  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VATCPH-STT  0413AE  25 m  1:21.07   
56  502  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  1:21.52   
57  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  1:21.95   
58  812  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  1:26.83   
59  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  1:26.99   
60  760  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  1:27.15   
61  495  Munkholm Mikkel  2006  HOLBÆK  0631AE  25 m  1:27.98   
62  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:28.40   
63  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  1:29.97   
64  803  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  1:31.21   
65  772  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:32.72   
66  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  1:35.75   
67  763  Brink William Thidemann  2006  FR.SUND  0687AI  25 m  1:35.77   
68  485  Buck Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m  1:36.22   
69  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  1:38.91   
70  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m  1:39.12   
71  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  1:39.64   
72  773  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:40.33   
73  883  Toft Simon Hasting  2006  TUNE  0613AD  25 m  1:44.20   
74  786  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  1:45.40   
75  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m  1:49.50   
76  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  1:49.59   
77  922  Bjørneborg Victor  2007  GREVE  0729AD  25 m  1:58.77   
78  770  Hansen Keanu  2007  FR.SUND  0723AC  25 m  2:06.16   
79  777  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  2:09.05   
80  796  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  2:11.67   
81  797  Ejegod Frederik  2008  ROSKILDE  0819AB  25 m     
82  847  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m     
83  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
84  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m     
85  866  Baadsgaard Mathias H.  2006  TUNE  0607AJ  25 m     
86  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m     
87  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
20_S
Løb 20, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
935  Veggerby Caroline  2003  VI39  0318AN  25 m  1:03.39  EFT 
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  1:04.43   
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  1:05.29   
579  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:05.49   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:06.98   
759  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:07.82   
828  Danielsen Josephine B. U.  2003  VATCPH-STT  0326AD  25 m  1:08.17   
831  Madsen Anna Maria  2004  VATCPH-STT  0444AJ  25 m  1:08.42   
780  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  1:08.54   
10  921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  50 m  1:08.86   
11  919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  1:09.05   
12  587  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:09.46   
13  584  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  1:09.50   
14  652  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:10.06   
15  650  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  1:10.46   
16  578  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  1:10.96   
17  830  Høffer Astrid  2004  VATCPH-STT  0438AB  25 m  1:11.46   
18  709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  1:12.03   
19  827  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  1:12.88   
20  651  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  1:13.23   
21  744  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:13.50   
22  653  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  1:13.57   
23  816  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  1:13.59   
24  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:13.62   
25  576  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  1:13.92   
26  918  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  1:14.05   
27  716  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  1:14.47   
28  834  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  1:14.73   
29  815  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  1:14.83   
30  902  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  1:15.30   
31  838  Thomadsen Laura  2004  GSK  0412AH  25 m  1:16.26   
32  731  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  1:16.85   
33  819  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  1:17.31   
34  932  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:18.08   
35  811  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  1:18.83   
36  800  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:20.32   
37  897  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  1:20.48   
38  929  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  25 m  1:20.70   
39  899  Kyhnæb Andrea Bruhn  2004  TUNE  0464AJ  25 m  1:21.16   
40  484  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  1:21.20   
41  900  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:21.54   
42  888  Gotfredsen Emilia  2005  ISHØJ  0562AE  25 m  1:21.66   
43  490  Hoppe Simone  2004  HOLBÆK  0478AS  25 m  1:21.78   
44  695  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:24.64   
45  492  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  1:24.71   
46  688  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  1:25.01   
47  504  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m  1:26.49   
48  479  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  1:28.10   
49  686  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:29.12   
50  849  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:32.46   
51  690  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  1:33.76   
52  872  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  1:35.66   
53  771  Hansen K-Lee  2007  FR.SUND  0756AE  25 m  1:38.58   
54  491  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK  0428BA  25 m  1:38.76   
55  798  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  1:39.02   
56  858  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  1:40.40   
57  859  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  1:40.75   
58  861  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  1:40.87   
59  868  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  1:42.41   
60  851  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:42.49   
61  843  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  1:45.65   
62  882  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  1:47.56   
63  855  Nielsen Felicia N.  2006  GREVE  0646AM  25 m  1:52.87   
64  848  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  1:53.74   
65  494  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m     
66  853  Lang Liva Josephine  2006  GREVE  0682AO  25 m     
67  854  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m     
68  863  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m     
69  867  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m     
70  870  Kristensen Rebekka  2007  TUNE  0722AI  25 m     
71  875  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m     
72  877  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m     
73  940  Bak Bianka Venø  2004  ROSKILDE    25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
21_S
Løb 21, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  4:59.02   
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  5:02.35   
755  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  5:16.57   
739  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  5:18.37   
909  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  5:24.58   
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  5:26.48   
726  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  5:27.53   
662  Hansen Gustav Haugård  2002  HVIDOVRE  0279AD  25 m  5:31.01   
701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  5:31.69   
10  486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  5:35.33   
11  700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  5:36.86   
12  588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  5:46.64   
13  720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  5:47.15   
14  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  5:51.27   
15  832  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  5:55.00   
16  926  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  6:04.97   
17  809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  6:37.15   
18  671  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  25 m     
19  679  Skousen Anders  2002  HVIDOVRE  0215AB  25 m     
20  682  Winther Mikkel  2002  HVIDOVRE  0285AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
22_S
Løb 22, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  5:23.28   
733  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  5:24.13   
752  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  5:39.84   
757  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  5:44.70   
735  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  5:46.87   
810  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  5:57.48   
496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  6:03.03   
740  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  6:35.48   
769  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  7:09.73   
10  691  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  8:00.01   
11  575  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m     
12  657  Bak Sofie  2003  HVIDOVRE  0336AN  25 m     
13  663  Hansen Mie Bidsted  2003  HVIDOVRE  0392AG  25 m     
14  711  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m     
15  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
23_S
Løb 23, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
936  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VATCPH-STT  0277AI  25 m  1:00.35  EFT 
933  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  1:05.65  EFT 
937  Petersen Rasmus Hatting  2002  VATCPH-STT  0205AF  25 m  1:07.22  EFT 
700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:07.60  EFT 
938  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  1:08.03  EFT 
701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:08.27   
906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  1:09.61   
647  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  1:10.56   
702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:11.54   
10  720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  1:11.74   
11  785  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  1:12.22   
12  808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  1:12.56   
13  920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  1:13.32   
14  790  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  1:14.45   
15  911  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  1:14.86   
16  482  Brixner Oliver  2003  HOLBÆK  0383AJ  25 m  1:16.83   
17  501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  1:17.82   
18  898  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  1:17.85   
19  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  1:18.36   
20  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  1:21.31   
21  904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  1:21.54   
22  778  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:23.38   
23  704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:30.01   
24  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  1:30.69   
25  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  1:33.19   
26  736  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:33.75   
27  805  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:34.35   
28  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  1:35.08   
29  814  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  1:37.61   
30  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  2:10.26   
31  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  2:19.29   
32  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m     
33  873  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m     
34  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
24_S
Løb 24, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  1:10.94   
735  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  1:11.00   
919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  1:14.89   
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  1:15.04   
907  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  ISHØJ  0362AE  25 m  1:17.69   
652  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:18.31   
496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  1:18.56   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:19.13   
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  1:19.46   
10  586  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:20.31   
11  582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  1:21.42   
12  799  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:22.45   
13  576  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  1:23.27   
14  651  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  1:23.64   
15  895  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:23.73   
16  740  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  1:32.84   
17  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:36.49   
18  788  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:43.09   
19  800  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:46.88   
20  715  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m     
21  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m     
22  913  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
25_S
Løb 25, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
732  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  26.48   
906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  26.78   
936  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VATCPH-STT  0277AI  25 m  26.84  EFT 
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  26.96   
486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  27.61   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  27.68   
585  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  27.89   
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  27.90   
755  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  27.96   
10  908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  28.08   
11  808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  28.61   
12  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  28.62   
13  726  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  28.83   
14  817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  28.83   
15  790  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  28.84   
16  934  Henriksen Casper Koch  2002  VI39  0245AO  25 m  28.97  EFT 
17  904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  29.01   
18  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  29.10   
19  785  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  29.35   
20  700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  29.51   
21  699  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  29.59   
22  896  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  29.81   
23  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  29.99   
24  890  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  30.23   
25  901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  30.26   
26  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  30.73   
27  898  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  31.05   
28  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  31.20   
29  778  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  31.27   
30  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  31.77   
31  926  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  31.86   
32  801  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  32.05   
33  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  32.07   
34  930  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  32.10   
35  589  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  32.52   
36  892  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  33.30   
37  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  33.52   
38  502  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  34.76   
39  760  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  35.19   
40  931  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VATCPH-STT  0413AE  25 m  36.08   
41  837  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  37.15   
42  847  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m  37.50   
43  856  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  37.50   
44  495  Munkholm Mikkel  2006  HOLBÆK  0631AE  25 m  37.53   
45  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  37.86   
46  782  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  37.95   
47  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  38.51   
48  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  39.14   
49  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  39.38   
50  842  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  39.51   
51  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  39.84   
52  803  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  39.96   
53  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  40.44   
54  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  40.70   
55  485  Buck Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m  41.13   
56  866  Baadsgaard Mathias H.  2006  TUNE  0607AJ  25 m  43.06   
57  922  Bjørneborg Victor  2007  GREVE  0729AD  25 m  43.10   
58  797  Ejegod Frederik  2008  ROSKILDE  0819AB  25 m  49.63   
59  770  Hansen Keanu  2007  FR.SUND  0723AC  25 m  50.45   
60  876  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  TUNE    25 m  53.67   
61  796  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  53.86   
62  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m     
63  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m     
64  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
65  878  Petersen Philip Kriwat  2007  TUNE    25 m     
66  883  Toft Simon Hasting  2006  TUNE  0613AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
26_S
Løb 26, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
750  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  27.45   
751  Rudbeck Terese Kjøller  2003  GLADSAXE  0342AQ  25 m  28.96   
833  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  29.48   
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  29.69   
579  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  29.78   
712  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  29.90   
835  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  29.95   
582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  30.08   
780  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  30.27   
10  919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  30.67   
11  921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  30.67   
12  907  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  ISHØJ  0362AE  25 m  30.82   
13  799  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  31.14   
14  759  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  31.33   
15  587  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  31.55   
16  583  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  31.69   
17  895  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  32.41   
18  578  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  32.63   
19  815  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  32.70   
20  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  32.73   
21  478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  33.43   
22  575  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  33.55   
23  716  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  33.61   
24  902  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  33.65   
25  816  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  34.20   
26  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  34.23   
27  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  34.54   
28  900  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  34.75   
29  888  Gotfredsen Emilia  2005  ISHØJ  0562AE  25 m  34.78   
30  819  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  34.90   
31  788  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  34.93   
32  897  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  35.15   
33  932  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  35.51   
34  903  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  25 m  35.80   
35  574  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  35.88   
36  894  Klausen Emma Hou Theilade  2005  GREVE  0598AD  25 m  36.57   
37  769  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  36.91   
38  886  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  37.37   
39  889  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  37.38   
40  899  Kyhnæb Andrea Bruhn  2004  TUNE  0464AJ  25 m  37.42   
41  929  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  25 m  37.88   
42  858  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  38.58   
43  851  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  39.26   
44  859  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  39.64   
45  882  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  40.42   
46  853  Lang Liva Josephine  2006  GREVE  0682AO  25 m  40.89   
47  867  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  42.03   
48  771  Hansen K-Lee  2007  FR.SUND  0756AE  25 m  42.05   
49  692  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  42.08   
50  696  Prescott Ellen  2005  HILLERØD  0516AT  25 m  42.48   
51  875  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  43.40   
52  798  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  43.50   
53  863  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m  43.64   
54  689  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  44.04   
55  854  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m  45.31   
56  877  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m  47.25   
57  846  Byrne Fiona Lei  2007  GREVE  0776AI  25 m  49.06   
58  852  Kotmark Laura Halkjær  2006  GREVE    25 m  51.26   
59  855  Nielsen Felicia N.  2006  GREVE  0646AM  25 m  51.84   
60  869  Kirkegaard Freja Monrad  2008  TUNE    25 m  53.78   
61  845  Bruun Julie  2008  GREVE    25 m  1:04.66   
62  491  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK  0428BA  25 m     
63  494  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m     
64  843  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m     
65  860  Rasmussen Sarah Cecilie  2007  GREVE    25 m     
66  864  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GREVE  0774AH  25 m     
67  870  Kristensen Rebekka  2007  TUNE  0722AI  25 m     
68  940  Bak Bianka Venø  2004  ROSKILDE    25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
27_S
Løb 27, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  30.92   
934  Henriksen Casper Koch  2002  VI39  0245AO  25 m  33.03  EFT 
933  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  33.54  EFT 
486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  35.83   
739  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  36.38   
923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  36.62  EFT 
704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  36.68   
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  36.71   
909  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  38.32   
10  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  39.09   
11  892  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  39.36   
12  938  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  40.14  EFT 
13  720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  41.23   
14  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  41.95   
15  893  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  43.12   
16  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  43.31   
17  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  43.54   
18  498  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  43.96   
19  801  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  44.03   
20  697  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  45.24   
21  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  46.38   
22  812  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  48.85   
23  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  54.93   
24  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  55.22   
25  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  55.28   
26  772  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  56.23   
27  866  Baadsgaard Mathias H.  2006  TUNE  0607AJ  25 m  56.52   
28  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  58.17   
29  814  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  1:00.45   
30  763  Brink William Thidemann  2006  FR.SUND  0687AI  25 m  1:03.06   
31  777  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:17.64   
32  701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m     
33  786  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
28_S
Løb 28, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  34.55   
582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  36.82   
913  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  37.36   
810  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  38.06   
752  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  38.12   
651  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  38.29   
578  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  38.63   
921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  38.74   
650  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  40.32   
10  586  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  40.71   
11  746  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  41.24   
12  574  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  42.71   
13  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  42.90   
14  484  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  42.96   
15  654  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  43.08   
16  902  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  43.84   
17  715  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  45.13   
18  583  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  46.23   
19  492  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  47.10   
20  758  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  47.41   
21  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  48.63  EFT 
22  889  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  49.09   
23  855  Nielsen Felicia N.  2006  GREVE  0646AM  25 m  49.70   
24  504  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m  50.08   
25  490  Hoppe Simone  2004  HOLBÆK  0478AS  25 m  50.45   
26  848  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  52.14   
27  479  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  52.59   
28  903  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  25 m  53.20   
29  690  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  55.00   
30  868  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  57.70   
31  861  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  59.13   
32  695  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:01.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
29_S
Løb 29, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  2:21.97   
920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  2:23.35   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  2:24.51   
501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  2:25.06   
732  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  2:28.18   
916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  2:30.70   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  2:33.44   
832  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  2:35.78   
808  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  2:37.78   
10  704  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  2:40.08   
11  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  2:41.45   
12  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  2:41.57   
13  588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  2:47.26   
14  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  2:51.22   
15  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  2:55.59   
16  809  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  2:56.84   
17  817  Pedersen Lukas  2003  ROSKILDE  0385AN  25 m  2:58.20   
18  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  2:58.71   
19  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  3:10.44   
20  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  3:18.25   
21  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  3:20.90   
22  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  3:21.07   
23  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  3:24.82   
24  729  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  3:29.96   
25  730  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  3:38.30   
26  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m     
27  742  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m     
28  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m     
29  773  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m     
30  782  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m     
31  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m     
32  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
30_S
Løb 30, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
759  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:35.82   
935  Veggerby Caroline  2003  VI39  0318AN  25 m  2:35.97  EFT 
907  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  ISHØJ  0362AE  25 m  2:39.00   
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  2:44.58   
709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  2:45.27   
833  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  2:46.25   
780  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  2:47.18   
652  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  2:51.61   
712  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  2:53.09   
10  918  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  2:53.74   
11  769  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:53.93   
12  744  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  2:56.65   
13  711  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m  2:58.70   
14  716  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  3:03.26   
15  816  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  3:06.69   
16  725  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  3:06.97   
17  811  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  3:20.42   
18  688  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  3:20.99   
19  849  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  3:30.18   
20  692  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  4:00.01   
21  575  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m     
22  584  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m     
23  872  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m     
24  932  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
31_S
Løb 31, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  1:02.09   
936  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VATCPH-STT  0277AI  25 m  1:05.07  EFT 
483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  1:06.94   
501  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  1:09.50   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  1:10.67   
737  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  1:11.06   
660  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  25 m  1:11.32   
890  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:11.83   
904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  1:12.77   
10  906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  1:12.91   
11  901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  1:13.87   
12  896  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:14.26   
13  647  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  1:14.44   
14  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:15.15   
15  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  1:15.72   
16  699  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:15.81   
17  836  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:16.20   
18  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  1:16.80   
19  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  1:16.99   
20  911  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  1:17.31   
21  721  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  1:17.42   
22  646  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:18.20   
23  736  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:18.64   
24  829  Hjalholt Malte  2003  VATCPH-STT  0355AG  25 m  1:19.00   
25  742  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:19.04   
26  589  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  1:19.22   
27  674  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  25 m  1:20.87   
28  743  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  1:21.47   
29  482  Brixner Oliver  2003  HOLBÆK  0383AJ  25 m  1:21.48   
30  677  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  1:21.79   
31  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  1:21.88   
32  898  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  1:22.21   
33  730  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:22.26   
34  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  1:23.78   
35  738  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  1:23.90   
36  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  1:24.76   
37  893  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  1:24.86   
38  837  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  1:25.32   
39  892  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  1:25.49   
40  727  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  1:25.81   
41  675  Pontoppidan Xander  2003  HVIDOVRE  0353AD  25 m  1:26.44   
42  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  1:27.12   
43  729  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  1:27.17   
44  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  1:27.60   
45  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  1:27.83   
46  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  1:29.29   
47  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  1:30.48   
48  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  1:31.20   
49  873  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:32.01   
50  487  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  1:32.14   
51  723  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  1:32.78   
52  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:34.30   
53  502  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  1:34.97   
54  856  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  1:36.55   
55  668  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  1:37.88   
56  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  1:38.30   
57  656  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  1:38.64   
58  803  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  1:41.37   
59  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m  1:45.33   
60  495  Munkholm Mikkel  2006  HOLBÆK  0631AE  25 m  1:46.38   
61  658  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  1:47.36   
62  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  1:55.86   
63  485  Buck Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m  1:57.79   
64  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  2:00.41   
65  786  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  2:03.95   
66  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  2:11.10   
67  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m     
68  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m     
69  842  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m     
70  847  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m     
71  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m     
72  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
73  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m     
74  883  Toft Simon Hasting  2006  TUNE  0613AD  25 m     
75  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m     
76  922  Bjørneborg Victor  2007  GREVE  0729AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
32_S
Løb 32, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
719  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  1:11.47   
733  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  1:11.55   
914  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  TUNE  0482AK  25 m  1:13.59   
672  Nielsen Anna Marie  2004  HVIDOVRE  0482AF  25 m  1:14.53   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:14.75   
828  Danielsen Josephine B. U.  2003  VATCPH-STT  0326AD  25 m  1:14.90   
919  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  1:15.90   
831  Madsen Anna Maria  2004  VATCPH-STT  0444AJ  25 m  1:16.42   
650  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  1:17.81   
10  744  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:18.01   
11  712  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:19.54   
12  586  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:19.71   
13  496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  1:20.12   
14  830  Høffer Astrid  2004  VATCPH-STT  0438AB  25 m  1:20.12   
15  725  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:20.52   
16  478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  1:21.50   
17  827  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  1:21.82   
18  895  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:23.23   
19  834  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  1:25.16   
20  838  Thomadsen Laura  2004  GSK  0412AH  25 m  1:25.23   
21  753  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:25.67   
22  758  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:25.71   
23  918  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  1:25.72   
24  711  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m  1:25.74   
25  583  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  25 m  1:25.89   
26  653  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  1:26.03   
27  900  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:27.49   
28  574  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  1:27.90  EFT 
29  888  Gotfredsen Emilia  2005  ISHØJ  0562AE  25 m  1:28.14   
30  717  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:28.97   
31  492  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  1:29.90   
32  886  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  1:29.90   
33  819  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  1:30.29   
34  661  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  1:30.92   
35  897  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  1:30.99   
36  673  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  1:31.67   
37  654  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  1:31.82   
38  731  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  1:33.13   
39  800  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:33.38   
40  490  Hoppe Simone  2004  HOLBÆK  0478AS  25 m  1:33.60   
41  666  Jensen Amalie  2005  HVIDOVRE  0594AI  25 m  1:34.18   
42  715  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:34.23   
43  894  Klausen Emma Hou Theilade  2005  GREVE  0598AD  25 m  1:35.27   
44  695  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:35.57   
45  479  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  1:36.49   
46  889  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  1:38.54   
47  504  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m  1:38.61   
48  680  Steen Laura Sonne  2004  HVIDOVRE  0408AV  25 m  1:39.73   
49  686  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:40.09   
50  851  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:44.21   
51  849  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:44.23   
52  690  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  1:47.71   
53  872  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  1:48.53   
54  681  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  1:49.11   
55  696  Prescott Ellen  2005  HILLERØD  0516AT  25 m  1:50.01   
56  861  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  1:56.83   
57  798  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  1:59.00   
58  689  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  2:00.01   
59  848  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  2:08.30   
60  491  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK  0428BA  25 m     
61  494  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m     
62  664  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m     
63  843  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m     
64  853  Lang Liva Josephine  2006  GREVE  0682AO  25 m     
65  854  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m     
66  855  Nielsen Felicia N.  2006  GREVE  0646AM  25 m     
67  858  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m     
68  859  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m     
69  863  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m     
70  867  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m     
71  868  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m     
72  870  Kristensen Rebekka  2007  TUNE  0722AI  25 m     
73  875  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m     
74  877  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m     
75  882  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m     
76  902  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
33_S
Løb 33, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
754  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  4:33.68   
905  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  4:36.53   
701  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  4:48.73   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  4:49.15   
720  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  4:52.67   
909  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  4:52.95   
585  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  4:55.27   
648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  5:06.38   
721  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  5:18.59   
10  685  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  5:20.01   
11  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  5:22.87   
12  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  5:26.27   
13  737  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  5:26.61   
14  805  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  5:41.21   
15  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  6:06.31   
16  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  6:09.23   
17  814  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  6:23.93   
18  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m    EFT 
19  588  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m     
20  785  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m     
21  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m     
22  803  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m     
23  812  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
34_S
Løb 34, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
497  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  4:53.65   
752  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  4:54.68   
935  Veggerby Caroline  2003  VI39  0318AN  25 m  4:56.51  EFT 
810  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  5:14.09   
496  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  5:22.23   
724  Bøttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  5:29.18   
653  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  5:49.78   
811  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  5:50.91   
929  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  25 m  6:05.05   
10  799  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  6:10.08   
11  815  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  6:13.81   
12  894  Klausen Emma Hou Theilade  2005  GREVE  0598AD  25 m  6:28.38   
13  691  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  6:50.21   
14  579  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m     
15  582  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m     
16  587  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m     
17  719  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m     
18  788  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
35_S
Løb 35, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
910  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  2:22.38   
934  Henriksen Casper Koch  2002  VI39  0245AO  25 m  2:30.75  EFT 
933  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  2:39.65  EFT 
916  Koch Casper  2002  TUNE  0227AF  25 m  2:48.74   
486  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  2:51.27   
700  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  2:52.11   
923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  2:56.03  EFT 
589  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  2:56.48  EFT 
646  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  3:05.48   
10  911  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  3:06.37   
11  938  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  3:09.89  EFT 
12  705  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  3:19.89   
13  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  3:22.48   
14  926  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  3:23.71   
15  801  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  3:23.74   
16  727  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  3:25.29   
17  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  3:31.84   
18  743  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  3:37.24   
19  782  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  3:37.69   
20  930  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  3:38.04   
21  856  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  3:40.81   
22  807  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  3:44.45   
23  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  3:50.99   
24  760  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  3:52.60   
25  772  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  4:09.30   
26  842  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  4:10.45   
27  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  4:24.77   
28  483  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m     
29  498  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m     
30  736  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m     
31  738  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m     
32  763  Brink William Thidemann  2006  FR.SUND  0687AI  25 m     
33  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m     
34  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m     
35  866  Baadsgaard Mathias H.  2006  TUNE  0607AJ  25 m     
36  931  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VATCPH-STT  0413AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 
36_S
Løb 36, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
503  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  2:42.72   
710  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:56.40   
835  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  2:59.00   
913  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  3:01.18   
650  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  3:08.48   
921  Wolter Julie  2003  TUNE  0374AJ  25 m  3:10.42   
753  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  3:12.35   
478  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  3:12.44   
709  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  3:14.16   
10  820  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  3:17.19   
11  725  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  3:19.24   
12  917  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  3:20.78   
13  484  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  3:25.94   
14  654  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  3:28.04   
15  886  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  3:34.25   
16  758  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  4:04.19   
17  692  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  4:08.67   
18  731  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m     
19  757  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  12 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark