2020-01-28   20:29:16
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 1. afsnit

Seedede heat Løb 6
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sydkystens Årgangscup    Udskriftsdato  11 marts 2017   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  08:39   
  Arrangør  GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  11 marts 2017         
 
 
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Damer  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
875  Naja O. K. Neergaard  2007  0704AI  TUNE    25m   
863  Mathilde Bremer Sørensen  2006  0688AN  GREVE    25m   
611  Marie Juul-Olsen  2004  0426AW  LYNGBY    25m   
852  Laura Halkjær Kotmark  2006    GREVE    25m   
               
               

 
Heat 2 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
612  Julie Danfred Jørgensen  2004  0408AF  LYNGBY    25m   
601  Annika Lundin Brockdorff  2003  0306AG  LYNGBY    25m   
870  Rebekka Kristensen  2007  0722AI  TUNE    25m   
491  Sara Engmose Jensen  2004  0428BA  HOLBÆK    25m   
860  Sarah Cecilie Rasmussen  2007    GREVE    25m   
846  Fiona Lei Byrne  2007  0776AI  GREVE    25m   
854  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GREVE    25m   
609  Isabella Ravn Jensen  2004  0404AM  LYNGBY    25m   

 
Heat 3 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
774  Ellen Lunn  2008  0884AE  FR.SUND    25m   
496  Mie Mørkedal  2003  0324AD  HOLBÆK    25m   
757  Viktoria Freja Sørensen  2004  0476AA  GLADSAXE    25m   
619  Anna Myhre Rottensten  2003  0326AW  LYNGBY    25m   
494  Johanne Jonstrup Liisberg  2003  0348BE  HOLBÆK    25m   
867  Annika Frederiksen  2007  0766AI  TUNE    25m   
869  Freja Monrad Kirkegaard  2008    TUNE    25m   
877  Signe C. H. Naaby  2007  0712AI  TUNE    25m   

 
Heat 4 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
855  Felicia N. Nielsen  2006  0646AM  GREVE    25m  57.98 
843  Nicole Damhøj Andersen  2006  0674AN  GREVE    25m  53.87 
868  Mille Giolbas  2006  0604AL  TUNE    25m  53.21 
858  Sarah Ankjær Pedersen  2006  0686AJ  GREVE    25m  52.22 
839  Alma Høj Andersen  2007  0722AH  ISHØJ    25m  52.62 
798  Emilie Enevoldsen  2006  0648AH  ROSKILDE    25m  53.48 
848  Malene Dithmar  2006  0634AN  GREVE    25m  56.51 
864  Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  0774AH  GREVE    25m   

 
Heat 5 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
686  Olivia Cruse  2005  0514AR  HILLERØD    25m  49.73 
771  K-Lee Hansen  2007  0756AE  FR.SUND    25m  49.51 
872  Alberte Crone Larsen  2006  0682AK  TUNE    25m  47.35 
602  Frederikke Elster  2004  0404AY  LYNGBY    25m  46.27 
504  Marie Søegaard  2005  0508AR  HOLBÆK    25m  46.53 
617  Bolette Nimskov  2005  0514AF  LYNGBY    25m  47.76 
853  Liva Josephine Lang  2006  0682AO  GREVE    25m  49.71 
861  Sophie Amalie Rasmussen  2006  0692AJ  GREVE    25m  51.77 

 
Heat 6 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
888  Emilia Gotfredsen  2005  0562AE  ISHØJ    25m  45.61 
811  Celina Mehr  2003  0378AL  ROSKILDE    25m  45.03 
820  Cille Winskov Rasmussen  2006  0624AA  ROSKILDE    25m  44.50 
606  Fiona Andrea Have  2004  0402AG  LYNGBY    25m  43.91 
479  Nana Andersen  2006  0634AA  HOLBÆK    25m  44.22 
899  Andrea Bruhn Kyhnæb  2004  0464AJ  TUNE    25m  44.83 
800  Frederikke Meisner From  2004  0418AM  ROSKILDE    25m  45.05 
851  Frida Caroline Knudsen  2007  0754AG  GREVE    25m  46.12 

 
Heat 7 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
886  Frida Høj Andersen  2005  0504AL  ISHØJ    25m  43.43 
894  Emma Hou Theilade Klausen  2005  0598AD  GREVE    25m  42.90 
653  Annika Køhn  2005  0596AK  VI39    25m  42.65 
917  Ida Mørk  2004  0492AJ  TUNE    25m  41.42 
490  Simone Hoppe  2004  0478AS  HOLBÆK    25m  42.63 
654  Mille Hansen  2005  0548AO  VI39    25m  42.78 
897  Mathilde Svendsen  2004  0472AQ  GREVE    25m  43.02 
695  Athena Haugsted Pihl  2006  0652AA  HILLERØD    25m  43.82 

 
Heat 8 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
575  Silja Brage  2005  0544AL  A6    25m  40.95 
769  Emilie Pyndt Hansen  2004  0466AP  FR.SUND    25m  40.49 
900  Annika Britt Larsen  2005  0586AD  TUNE    25m  40.06 
717  Ella Gohr Metz  2005  0542AS  VEST    25m  39.49 
492  Anna Mundt Karup  2005  0594AC  HOLBÆK    25m  39.69 
816  Asta Palmund  2005  0582AC  ROSKILDE    25m  40.31 
583  Isabella Larsen  2005  0592AK  A6    25m  40.49 
574  Lucca Andreasen  2004  0422AN  A6    25m  41.02 

 
Heat 9 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
819  Sofie Lykke Petersen  2005  0512AI  ROSKILDE    25m  39.27 
788  Juliane Bo Andersen  2005  0564AL  ROSKILDE    25m  38.71 
586  Freja Møller  2004  0442AF  A6    25m  38.25 
577  Louise Dahl  2003  0362AN  A6    25m  37.77 
712  Anne Sofie Devantier  2004  0406AG  VEST    25m  37.91 
618  Alma Olivarius  2005  0532AF  LYNGBY    25m  38.67 
711  Mathilde Bennetzen  2004  0428AN  VEST    25m  39.26 
607  Asta Højberg  2005  0546AB  LYNGBY    25m  39.34 

 
Heat 10 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
582  Mathilda Hyldal Jung  2004  0414AM  A6    25m  37.29 
615  Emily Maack  2004  0446AB  LYNGBY    25m  36.71 
608  Laura Borre Jacobsen  2004  0488AD  LYNGBY    25m  36.28 
759  Sille Andersen  2003  0312AS  FR.SUND    25m  35.60 
919  Josefine Arbo Sørensen  2004  0446AD  TUNE    25m  35.80 
709  Annika Egenhardt  2003  0348AM  VEST    25m  36.62 
596  Cathrine Toftelund Larsen  2003  0306AO  LYNGBY    25m  37.00 
918  Clara Schmedes  2004  0478AI  TUNE    25m  37.71 

 
Heat 11 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
605  Lærke Vinneck Hansen  2004  0458AB  LYNGBY    25m  34.64 
724  Sophia Bøttger  2004  0424AE  GLADSAXE    25m  34.54 
597  Maria Hagen  2003  0316AK  LYNGBY    25m  34.11 
598  Ella Stenholt  2003  0398AP  LYNGBY    25m  32.98 
833  Schastine Skifter Tabor  2005  0598AB  VATCPH-STT    25m  33.27 
746  Roseline Løkkegaard  2004  0462AF  GLADSAXE    25m  34.48 
835  Laura L. Hørning  2004  0456AC  GSK    25m  34.59 
595  Sofia Norre Bendt  2003  0316AG  LYNGBY    25m  34.95 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark