2020-01-26   01:08:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 1. afsnit

7_S
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
739  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  29.65   
920  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  30.14   
591  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  30.18   
592  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  30.21   
908  Baltzer Mads  2002  GREVE  0251AG  25 m  31.82   
904  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  31.95   
912  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  32.15   
732  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  33.25   
593  Fabiansen Gustav  2002  LYNGBY  0215AH  25 m  33.47   
10  610  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  33.51   
11  891  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  33.72   
12  901  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  34.42   
13  906  Liang Kevin  2002  ISHØJ  0215AI  25 m  34.83   
14  581  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  25 m  34.93   
15  500  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  35.03   
16  622  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  35.35   
17  648  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  35.40   
18  585  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  35.69   
19  736  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  35.73   
20  488  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  35.84   
21  915  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  36.28   
22  600  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  36.59   
23  702  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  36.79   
24  620  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  36.80   
25  718  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  36.97   
26  823  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  37.10   
27  721  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  37.14   
28  887  Gath Nicolai Schuster  2003  ISHØJ  0365AK  25 m  37.15   
29  743  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  37.36   
30  616  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  37.80   
31  613  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  37.89   
32  813  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  37.89   
33  604  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  38.18   
34  776  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  39.53   
35  722  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  39.67   
36  748  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  40.00   
37  747  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  40.46   
38  745  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  41.05   
39  707  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  25 m  41.18   
40  795  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  41.84   
41  728  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  42.42   
42  791  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  42.42   
43  623  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  43.57   
44  779  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  43.75   
45  792  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  44.04   
46  923  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363aa  25 m  44.40  EFT 
47  928  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  25 m  44.74   
48  874  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m  45.90   
49  756  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  46.35   
50  862  Schärer Vincent Borup  2006  GREVE  0675AB  25 m  47.39   
51  806  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  47.89   
52  841  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  47.96   
53  824  Skyt Daniel  2006  ROSKILDE  0691AF  25 m  49.19   
54  775  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  49.23   
55  880  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  50.31   
56  865  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  50.37   
57  879  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  50.67   
58  802  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  51.12   
59  883  Toft Simon Hasting  2006  TUNE  0613AD  25 m  52.58   
60  764  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    25 m  55.06   
61  485  Buch Victor  2007  HOLBÆK  0711AF  25 m  55.07   
62  850  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  55.26   
63  840  Holm Frederik William  2007  ISHØJ  0727AE  25 m  57.39   
64  770  Hansen Keanu  2007  FR.SUND  0723AC  25 m  57.49   
65  489  Ellekær Jacob  2002  HOLBÆK  0215AN  25 m     
66  493  Krog Frej Matias  2007  HOLBÆK  0737AG  25 m     
67  603  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m     
68  621  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m     
69  765  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m     
70  847  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m     
71  857  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m     
72  876  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  TUNE    25 m     
73  878  Petersen Philip Kriwat  2007  TUNE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 marts 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  07:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark