Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 2. afsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangscup |
|
Udskriftsdato |
11 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
15:12 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
865 |
1 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
TUNE |
|
25m |
|
850 |
2 |
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
0763AC |
GREVE |
|
25m |
1:11.73 |
818 |
3 |
Nikolaj Pedersen |
2005 |
0567AL |
ROSKILDE |
|
25m |
56.74 |
495 |
4 |
Mikkel Munkholm |
2006 |
0631AE |
HOLBÆK |
|
25m |
55.65 |
880 |
5 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
TUNE |
|
25m |
56.47 |
764 |
6 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
|
FR.SUND |
|
25m |
59.76 |
777 |
7 |
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
0755AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:30.41 |
842 |
8 |
Marius Mains |
2005 |
0551AF |
ISHØJ |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
779 |
1 |
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
0465AK |
FR.SUND |
|
25m |
46.81 |
856 |
2 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GREVE |
|
25m |
45.98 |
807 |
3 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
44.48 |
893 |
4 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GREVE |
|
25m |
42.37 |
812 |
5 |
Sebastian Møller-Munkøe |
2005 |
0541AI |
ROSKILDE |
|
25m |
43.97 |
705 |
6 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
44.74 |
931 |
7 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
46.20 |
806 |
8 |
Frederik Isaksen |
2007 |
0759AA |
ROSKILDE |
|
25m |
53.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
707 |
1 |
Thorbjørn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
25m |
40.45 |
874 |
2 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
TUNE |
|
25m |
40.02 |
892 |
3 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
GREVE |
|
25m |
39.90 |
805 |
4 |
Emil Isaksen |
2005 |
0573AI |
ROSKILDE |
|
25m |
38.33 |
873 |
5 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
TUNE |
|
25m |
38.43 |
837 |
6 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
39.97 |
623 |
7 |
Kasper Thorn |
2004 |
0401AH |
LYNGBY |
|
25m |
40.35 |
814 |
8 |
Jonathan Nyegaard |
2007 |
0765AA |
ROSKILDE |
|
25m |
41.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
613 |
1 |
Valdemar Ditlev Kragh |
2003 |
0337AD |
LYNGBY |
|
25m |
37.61 |
930 |
2 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
37.08 |
616 |
3 |
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
0447AH |
LYNGBY |
|
25m |
36.69 |
795 |
4 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
35.73 |
604 |
5 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
36.06 |
813 |
6 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
37.05 |
600 |
7 |
Anders Lundin Brockdorff |
2003 |
0301AE |
LYNGBY |
|
25m |
37.15 |
697 |
8 |
Louie Uldall |
2005 |
0537AE |
HILLERØD |
|
25m |
38.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
809 |
1 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
35.25 |
926 |
2 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.83 |
911 |
3 |
Esben Brasch Jensen |
2003 |
0367AC |
GREVE |
|
25m |
34.39 |
610 |
4 |
Kasper Aagaard Jeppesen |
2003 |
0393AH |
LYNGBY |
|
25m |
33.61 |
620 |
5 |
Oliver Sperling |
2004 |
0417AC |
LYNGBY |
|
25m |
33.85 |
765 |
6 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
0407AJ |
FR.SUND |
|
25m |
34.79 |
898 |
7 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
TUNE |
|
25m |
35.10 |
603 |
8 |
Christoffer W Frederiksen |
2003 |
0363AG |
LYNGBY |
|
25m |
35.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
581 |
1 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
A6 |
|
25m |
33.27 |
622 |
2 |
Bror Textor-Broch |
2003 |
0381AD |
LYNGBY |
|
25m |
32.81 |
915 |
3 |
Kristoffer H. Jensen |
2003 |
0351AG |
TUNE |
|
25m |
32.73 |
702 |
4 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
32.47 |
501 |
5 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
32.48 |
486 |
6 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
32.74 |
500 |
7 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
33.21 |
790 |
8 |
Oliver Breuner |
2002 |
0267AK |
ROSKILDE |
|
25m |
33.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
934 |
1 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
VI39 |
|
25m |
31.12 |
817 |
2 |
Lukas Pedersen |
2003 |
0385AN |
ROSKILDE |
|
25m |
31.03 |
916 |
3 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
TUNE |
|
25m |
30.01 |
909 |
4 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GREVE |
|
25m |
29.96 |
700 |
5 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
25m |
29.99 |
701 |
6 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
30.21 |
808 |
7 |
Lucas Hagbarth Jørgensen |
2002 |
0225AO |
ROSKILDE |
|
25m |
31.09 |
489 |
8 |
Jacob Ellekær |
2002 |
0215AN |
HOLBÆK |
|
25m |
31.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
593 |
1 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
25m |
29.49 |
933 |
2 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
29.29 |
905 |
3 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
ISHØJ |
|
25m |
28.66 |
591 |
4 |
Emil Kayerød-Rasmussen |
2002 |
0253AH |
LYNGBY |
|
25m |
27.23 |
936 |
5 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VATCPH-STT |
|
25m |
27.94 |
906 |
6 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
ISHØJ |
|
25m |
29.20 |
592 |
7 |
Alfred Højberg |
2002 |
0267AD |
LYNGBY |
|
25m |
29.38 |
588 |
8 |
Nicolai Therkelsen |
2003 |
0337AG |
A6 |
|
25m |
29.61 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
11 marts 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
15:12 |
|