Program for DGI Landsmesterskab 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 2:20.05 | |
2 | 843 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:24.18 | |
3 | 177 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 2:26.10 | |
4 | 111 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 2:29.08 | |
5 | 758 | Højengaard Marcus | 1999 | DGI STORKB | 9919AN | 25 m | 2:29.61 | |
6 | 192 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 2:34.21 | |
7 | 558 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 2:40.30 | |
8 | 196 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 2:41.01 | |
9 | 156 | Johansen David | 2001 | DGI NORDJY | 0179AN | 25 m | 2:42.28 | |
10 | 235 | Konnerup Rasmus | 2001 | DGI NORDJY | 0151AT | 25 m | 2:44.71 | |
11 | 321 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 2:46.17 | |
12 | 32 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI SØNDER | 0083AT | 25 m | 2:46.39 | |
13 | 122 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 2:46.84 | |
14 | 424 | Grosen Thomas | 1997 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:46.95 | ||
15 | 133 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:49.79 | |
16 | 219 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 2:50.11 | |
17 | 20 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 2:51.04 | |
18 | 344 | Langkjær Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0213AT | 25 m | 2:53.51 | |
19 | 643 | Jensen Henrik | 1999 | DGI FYN | 9981AS | 25 m | 2:55.88 | |
20 | 325 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:57.33 | ||
21 | 92 | Hald Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0225AP | 25 m | 2:57.91 | |
22 | 176 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 2:58.00 | |
23 | 390 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 3:02.69 | |
24 | 820 | Nyhus Frederik Munk | 2003 | DGI SYDVE | 0317AN | 25 m | 3:04.98 | |
25 | 385 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 3:05.85 | |
26 | 560 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 3:05.85 | |
27 | 188 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | DGI NORDJY | 0677AB | 25 m | 3:06.76 | |
28 | 205 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 3:08.49 | |
29 | 89 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 3:08.85 | |
30 | 408 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:10.00 | ||
31 | 24 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI SØNDER | 0343AK | 25 m | 3:10.99 | |
32 | 555 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 3:11.44 | |
33 | 561 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 3:11.94 | |
34 | 621 | Fondt Mikkel | 2000 | DGI FYN | 25 m | 3:12.63 | ||
35 | 473 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:13.00 | ||
36 | 583 | Sørensen Christian Sejer | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:13.32 | ||
37 | 166 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | DGI NORDJY | 0295AS | 25 m | 3:13.63 | |
38 | 384 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 3:20.32 | |
39 | 398 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 3:25.59 | |
40 | 522 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:25.61 | ||
41 | 382 | Andersen Marius B. R. | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:27.46 | |
42 | 164 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | DGI NORDJY | 0409AN | 25 m | 3:32.70 | |
43 | 78 | Gislund Frederik | 2003 | DGI NORDJY | 0395AR | 25 m | 3:32.85 | |
44 | 829 | Ulsøe Simon | 2004 | DGI SYDVE | 0449AN | 25 m | 3:41.79 | |
45 | 612 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 3:48.23 | |
46 | 121 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 3:55.39 | |
47 | 711 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 4:10.69 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |