2019-12-10   22:37:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Turbo Open

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

6_S
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
166  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  50 m  27.58   
53  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  30.36   
150  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  31.61   
50  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  32.16   
25  Jensen Tobias Stenderup  2005  BIRKERØD  0569AC  25 m  32.45   
58  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  32.55   
109  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  32.75   
105  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  32.93   
121  Kaya Eren  2004  KØGE  0467AE  25 m  33.46   
10  59  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  33.55   
11  76  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  33.77   
12  91  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD  0317AE  25 m  33.90   
13  90  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  34.02   
14  48  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  34.04   
15  84  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  34.14   
16  Fabricius Vincent Eddy  2005  HOVEDSTAD  0501AC  25 m  35.12   
17  119  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  35.80   
18  151  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  35.82   
19  80  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  50 m  37.98   
20  77  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  38.95   
21  86  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  39.20   
22  67  Hartmann Christian  2003  FR.SUND  0399AP  50 m  41.23   
23  161  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  41.50   
24  101  Framke Johannes  2006  ALLERØD  0615AE  25 m  43.52   
25  140  Jermiin Jens  2007  ALLERØD  0725AE  25 m  45.59   
26  113  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  46.26   
27  63  Brink William Thidemann  2006  FR.SUND  0687AI  25 m  48.12   
28  141  Korger Lucas  2007  ALLERØD    25 m  50.83   
29  65  Hansen Keanu  2007  FR.SUND  0723AC  25 m  56.14   
30  75  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:01.65   
31  74  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m     
32  78  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND    25 m     
33  145  Rohde Frederik Gibler  2007  ALLERØD    25 m     
34  148  Stubbe Daniel  2009  ALLERØD    25 m     
35  169  Anderasen Jeppe Borring  2008  ALLERØD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  03 februar 2017 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  17:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark