2020-01-19   08:25:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 50m Fjärilsim Flickor A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  30.35   
133  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  31.57   
54  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  32.46   
155  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  32.50   
32  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  32.55   
19  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  32.96   
105  Jakobsson Maja  2000  NJURUNDA  AM7800  25 m  33.55   
137  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  33.77   
95  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  34.24   
10  33  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  34.77   
11  106  Jonasson Hanna  2004  NJURUNDA  AR0604  25 m  34.83   
12  55  Umbaeva Alina  2005  GÄVLE SS  AG4605  25 m  35.01   
13  135  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  35.07   
14  114  Tjernström Lova  2004  NJURUNDA  AC1204  25 m  35.19   
15  116  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  35.40   
16  122  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  35.46   
17  139  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  35.81   
18  107  Larsson Wermelin Lotta  2002  NJURUNDA  AB4202  25 m  35.85   
19  91  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  35.91   
20  43  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  36.29   
21  117  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  36.32   
22  40  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  36.67   
23  46  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  36.78   
24  67  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  36.98   
25  172  Lindgren Olivia  1999  KOMETERNA  AL1899  25 m  37.12   
26  66  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  37.31   
27  165  Andersson Felicia  2001  KOMETERNA  AN9601  25 m  37.35   
28  48  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  38.17   
29  169  Evertsson Linnea  2001  KOMETERNA  AK0601  25 m  38.40   
30  42  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  38.68   
31  151  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  38.74   
32  51  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  39.01   
33  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  39.02   
34  78  Lindström Hannah  1999  HARNÄS SKU  BS6499  25 m  39.65   
35  108  Lindblom Ebba  2004  NJURUNDA  AR8404  25 m  39.69   
36  99  Fjellgren Stephanie  2004  NJURUNDA  BL2204  25 m  39.87   
37  56  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  39.89   
38  128  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  40.09   
39  109  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  40.33   
40  83  Olsson Tyra  2003  HARNÄS SKU  BZ6803  25 m  40.75   
41  26  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  41.34   
42  119  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  41.78   
43  31  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m  42.22   
44  111  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  25 m  42.26   
45  113  Sundholm Ida  2005  NJURUNDA  AG2205  25 m  42.88   
46  52  Stolt Hanna  2004  GÄVLE SS  BB8804  25 m  43.19   
47  85  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m  43.88   
48  159  Edèn Nike  2006  HÄRJEDALEN  AB2406  25 m  44.31   
49  136  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  45.24   
50  74  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  45.41   
51  103  Grönlund Isabelle  2004  NJURUNDA  AR7604  25 m  46.21   
52  36  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  46.60   
53  167  Elfström Levina  2003  KOMETERNA  AN8403  25 m  47.86   
54  69  Eriksson Alva  2005  HARNÄS SKU  BN3405  25 m  48.63   
55  112  Qvist Lola  2004  NJURUNDA  BN7204  25 m  48.80   
56  100  Fridlund Alva  2004  NJURUNDA  BE9404  25 m  48.86   
57  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  54.10   
58  20  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  54.32   
59  37  Karlsson Fanny  2004  GÄVLE SS  BW2204  25 m     
60  121  Herthelius Vilma  2005  SANDVIKEN  BJ6405  25 m     
61  124  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m     
62  126  Nordlinder Märta  2004  SANDVIKEN  BU3204  25 m     
63  132  Andersson Saga  2006  SÖDERHAMN  BH8806  25 m     
64  142  Mossnelid Emma  2006  SÖDERHAMN  BB6406  25 m     
65  144  Runarsson Emelie  2006  SÖDERHAMN  BD5206  25 m     
66  157  Wästberg Naimi  2004  ÖSTERBY SS  BK4804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 april 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner