2020-04-02   21:36:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  Aquarena Race 2017    Utskriftsdatum  08 april 2017   
  Tävlingsort  Söderhamn    Utskriftstid  09:16   
  Arrangör  Söderhamns Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 april 2017         
 
 
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Flickor A-D  Finaler (9) 
Beräknad start 10:16 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
144  Emelie Runarsson  2006  BD5206  SÖDERHAMN    25m   
37  Fanny Karlsson  2004  BW2204  GÄVLE SS    25m   
157  Naimi Wästberg  2004  BK4804  ÖSTERBY SS    25m   
               
               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
132  Saga Andersson  2006  BH8806  SÖDERHAMN    25m   
20  Evelina Lemon  2006  BG4206  BORLÄNGE    25m  54.32 
100  Alva Fridlund  2004  BE9404  NJURUNDA    25m  48.86 
Frida Olsson  2005  AS1205  BOLLNÄS SS    25m  54.10 
121  Vilma Herthelius  2005  BJ6405  SANDVIKEN    25m   
142  Emma Mossnelid  2006  BB6406  SÖDERHAMN    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
112  Lola Qvist  2004  BN7204  NJURUNDA    25m  48.80 
36  Lisa Holfve  2005  AR9605  GÄVLE SS    25m  46.60 
74  Iza Johansson  2005  BJ3605  HARNÄS SKU    25m  45.41 
159  Nike Edèn  2006  AB2406  HÄRJEDALEN    25m  44.31 
136  Junia Eklund  2006  AH0806  SÖDERHAMN    25m  45.24 
103  Isabelle Grönlund  2004  AR7604  NJURUNDA    25m  46.21 
69  Alva Eriksson  2005  BN3405  HARNÄS SKU    25m  48.63 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Ebba-Lotta Staaf  2004  BO6404  HARNÄS SKU    25m  43.88 
113  Ida Sundholm  2005  AG2205  NJURUNDA    25m  42.88 
31  Maja Edring  2002  BX0802  GÄVLE SS    25m  42.22 
26  Elina Widén  2003  BG0203  GIMO SS    25m  41.34 
119  Filippa Enebrink  2004  AN3604  SANDVIKEN    25m  41.78 
111  Saga Persson  2003  AI1203  NJURUNDA    25m  42.26 
52  Hanna Stolt  2004  BB8804  GÄVLE SS    25m  43.19 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
83  Tyra Olsson  2003  BZ6803  HARNÄS SKU    25m  40.75 
128  Maja Wikström  2002  AY2602  SANDVIKEN    25m  40.09 
108  Ebba Lindblom  2004  AR8404  NJURUNDA    25m  39.69 
Vera Stefanovic  2006  AF4806  BOLLNÄS SS    25m  39.02 
78  Hannah Lindström  1999  BS6499  HARNÄS SKU    25m  39.65 
56  Emelie Wijker  2003  BA8803  GÄVLE SS    25m  39.89 
109  Lovisa Lundblad  2003  AM1203  NJURUNDA    25m  40.33 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
51  Nathalie Stigenberg  2004  AY3804  GÄVLE SS    25m  39.01 
48  Johanna Råstock  2001  BV7801  GÄVLE SS    25m  38.17 
66  Tuva Blomdahl  2004  BO6204  HARNÄS SKU    25m  37.31 
67  Agnes Edvinsson  2006  AP5606  HARNÄS SKU    25m  36.98 
172  Olivia Lindgren  1999  AL1899  KOMETERNA    25m  37.12 
165  Felicia Andersson  2001  AN9601  KOMETERNA    25m  37.35 
151  Ellinor Hermann  2003  AN9403  ÖSTERBY SS    25m  38.74 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Juni Rogström  2004  BN5204  GÄVLE SS    25m  36.78 
43  Maja Nilsson  2003  BF4203  GÄVLE SS    25m  36.29 
107  Lotta Larsson Wermelin  2002  AB4202  NJURUNDA    25m  35.85 
122  Anna Jönsson  2003  BC5203  SANDVIKEN    25m  35.46 
139  Lovis Jernberg  2002  BC7402  SÖDERHAMN    25m  35.81 
91  Amanda Jonasson  2004  AM5604  HUDIKSVALL    25m  35.91 
40  Lisa Löf  2004  AP3404  GÄVLE SS    25m  36.67 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Saga Boråker  2004  AN1604  SANDVIKEN    25m  35.40 
135  Filippa Eklund  2004  AS6204  SÖDERHAMN    25m  35.07 
33  Frida Florén  2004  AB1404  GÄVLE SS    25m  34.77 
137  Victoria Flyman  2003  AE9203  SÖDERHAMN    25m  33.77 
95  Tyra Strömbom  2004  AM3804  HUDIKSVALL    25m  34.24 
55  Alina Umbaeva  2005  AG4605  GÄVLE SS    25m  35.01 
114  Lova Tjernström  2004  AC1204  NJURUNDA    25m  35.19 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
105  Maja Jakobsson  2000  AM7800  NJURUNDA    25m  33.55 
32  Clara Florén  2002  AL6202  GÄVLE SS    25m  32.55 
54  Helmi Swanson  2004  AB6604  GÄVLE SS    25m  32.46 
134  Elsa Bergh  2002  AG7202  SÖDERHAMN    25m  30.35 
133  Clara Bergh  2004  AD0404  SÖDERHAMN    25m  31.57 
155  Emma Widen  1999  AL1499  ÖSTERBY SS    25m  32.50 
19  Emma Larsson  2002  AY0602  BORLÄNGE    25m  32.96 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  08 april 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  09:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner