2020-04-03   11:04:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 50m Ryggsim Flickor A-E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  32.82   
32  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  34.06   
155  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  34.86   
172  Lindgren Olivia  1999  KOMETERNA  AL1899  25 m  34.86   
54  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  34.95   
137  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  35.23   
139  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  35.36   
33  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  35.47   
114  Tjernström Lova  2004  NJURUNDA  AC1204  25 m  35.67   
10  19  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  35.90   
11  105  Jakobsson Maja  2000  NJURUNDA  AM7800  25 m  35.97   
12  135  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  36.31   
13  133  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  36.34   
14  128  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  36.52   
15  40  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  37.08   
16  117  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  37.32   
17  116  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  37.49   
18  122  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  37.69   
19  55  Umbaeva Alina  2005  GÄVLE SS  AG4605  25 m  37.76   
20  107  Larsson Wermelin Lotta  2002  NJURUNDA  AB4202  25 m  37.98   
21  106  Jonasson Hanna  2004  NJURUNDA  AR0604  25 m  38.41   
22  43  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  39.05   
23  136  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  39.12   
24  109  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  39.30   
25  99  Fjellgren Stephanie  2004  NJURUNDA  BL2204  25 m  39.41   
26  46  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  39.47   
27  103  Grönlund Isabelle  2004  NJURUNDA  AR7604  25 m  39.58   
28  111  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  25 m  39.79   
29  169  Evertsson Linnea  2001  KOMETERNA  AK0601  25 m  40.02   
30  67  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  40.10   
31  36  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  40.28   
32  151  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  40.32   
33  108  Lindblom Ebba  2004  NJURUNDA  AR8404  25 m  40.55   
34  76  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  40.61   
35  90  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  41.13   
36  26  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  41.16   
37  66  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  41.20   
38  78  Lindström Hannah  1999  HARNÄS SKU  BS6499  25 m  41.23   
39  119  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  41.54   
40  167  Elfström Levina  2003  KOMETERNA  AN8403  25 m  41.94   
41  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  42.13   
42  56  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  42.47   
43  52  Stolt Hanna  2004  GÄVLE SS  BB8804  25 m  42.71   
44  125  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m  42.86   
45  112  Qvist Lola  2004  NJURUNDA  BN7204  25 m  42.95   
46  124  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  42.95   
47  28  Batsikadze Tekle  2005  GÄVLE SS  BJ4405  25 m  43.05   
48  51  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  43.05   
49  41  Mattsson Junie  2007  GÄVLE SS  AP1407  25 m  43.49   
50  159  Edèn Nike  2006  HÄRJEDALEN  AB2406  25 m  43.49   
51  165  Andersson Felicia  2001  KOMETERNA  AN9601  25 m  43.76   
52  113  Sundholm Ida  2005  NJURUNDA  AG2205  25 m  43.91   
53  85  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m  43.97   
54  48  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  44.06   
55  81  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU  AM4607  25 m  44.08   
56  42  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  44.60   
57  82  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  44.92   
58  100  Fridlund Alva  2004  NJURUNDA  BE9404  25 m  45.55   
59  31  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m  45.85   
60  10  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  46.17   
61  144  Runarsson Emelie  2006  SÖDERHAMN  BD5206  25 m  47.84   
62  Edlund Marika  2005  BOLLNÄS SS  AY8805  25 m  48.17   
63  152  Karlsson Stella  2006  ÖSTERBY SS  AD9406  25 m  48.32   
64  79  Lönn Astrid  2008  HARNÄS SKU  AI4608  25 m  48.75   
65  142  Mossnelid Emma  2006  SÖDERHAMN  BB6406  25 m  48.88   
66  17  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  49.05   
67  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  49.29   
68  74  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  49.52   
69  20  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  52.12   
70  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  52.34   
71  11  Wannberg Arwen  2007  BOLLNÄS SS  AE2407  25 m  53.29   
72  132  Andersson Saga  2006  SÖDERHAMN  BH8806  25 m  53.85   
73  170  Grandin Julia  1998  KOMETERNA  AZ2898  25 m  54.42   
74  168  Elfström Teomina  2007  KOMETERNA  AA1607  25 m  54.78   
75  146  Sundqvist Agnes  2005  SÖDERHAMN  BL0405  25 m  54.80   
76  156  Wästberg Miriam  2006  ÖSTERBY SS  AM6606  25 m  56.64   
77  22  Tägström Alice  2006  BORLÄNGE  AJ6606  25 m  58.37   
78  101  Fridlund Tuva  2006  NJURUNDA  AR1806  25 m  58.62   
79  171  Lidén Embla  2008  KOMETERNA  AA5808  25 m  1:01.72   
80  37  Karlsson Fanny  2004  GÄVLE SS  BW2204  25 m     
81  72  Harnesk Elsa  2007  HARNÄS SKU  AX4607  25 m     
82  75  Kroon Anderberg Clara  2004  HARNÄS SKU  BW0204  25 m     
83  80  Megyesi Noemi  2005  HARNÄS SKU  BN9805  25 m     
84  86  Winges Milla  2008  HARNÄS SKU  AL0408  25 m     
85  87  Östlund Hillevi  2007  HARNÄS SKU  AX0807  25 m     
86  123  Lindberg Sköld Melly  2008  SANDVIKEN  AL1208  25 m     
87  126  Nordlinder Märta  2004  SANDVIKEN  BU3204  25 m     
88  127  Söderlund Enya  2006  SANDVIKEN  BE8406  25 m     
89  138  Furuström Ida  2005  SÖDERHAMN  BR2205  25 m     
90  140  Karlsson Ida  2005  SÖDERHAMN  BQ1205  25 m     
91  141  Karlsson Märta  2007  SÖDERHAMN  AV4407  25 m     
92  160  Gustafsson Tyra  2008  HÄRJEDALEN  AB7208  25 m     
93  161  Göthe Alma  2009  HÄRJEDALEN  AA2209  25 m     
94  163  Trygg Eriksson Bella  2007  HÄRJEDALEN  AF1807  25 m     
95  164  Vesterström Ellen  2008  HÄRJEDALEN  AE0608  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 april 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner