Startliste for Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Sunnuntai-ilta
Lähtölista Laji 34
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 kesäkuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
16:06 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 kesäkuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 34, 100m SU P-14, 15, 16 |
Loppukilpailut (8) |
Oletettu alkamisaika 16:49 |
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Markus Nuorinko |
2003 |
03A396 |
NumKis |
|
25m |
1:12.06 |
1:14.06 |
2 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
50m |
1:13.89 |
1:13.89 |
3 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
50m |
1:13.38 |
1:13.38 |
4 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
25m |
1:11.31 |
1:13.31 |
5 |
Teemu Oksakari |
2003 |
03A161 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:13.35 |
1:13.35 |
6 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
50m |
1:13.80 |
1:13.80 |
7 |
Henri Heikkilä |
2003 |
03A172 |
AQUILA |
|
25m |
1:11.92 |
1:13.92 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
50m |
1:11.95 |
1:11.95 |
2 |
Tuukka Pekkanen |
2002 |
02A422 |
KeuTo |
|
50m |
1:11.35 |
1:11.35 |
3 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
03A251 |
SiWa |
|
50m |
1:11.20 |
1:11.20 |
4 |
Joona Forsell |
2002 |
02A932 |
KuUS |
|
25m |
1:08.72 |
1:10.72 |
5 |
Teemu Turunen |
2002 |
02A747 |
KuUS |
|
25m |
1:09.13 |
1:11.13 |
6 |
Ville-Veikko Katajisto |
2002 |
02A868 |
NU |
|
25m |
1:09.33 |
1:11.33 |
7 |
Miska Birkstedt |
2002 |
02A105 |
TaTU |
|
50m |
1:11.81 |
1:11.81 |
8 |
Simon Ravals |
2003 |
03A528 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:13.13 |
1:13.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pirkka Perkola |
2001 |
01A240 |
TaTU |
|
50m |
1:09.92 |
1:09.92 |
2 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
01A239 |
TaTU |
|
50m |
1:09.73 |
1:09.73 |
3 |
Justus Hilaja |
2002 |
02A070 |
PTU |
|
25m |
1:07.46 |
1:09.46 |
4 |
Veikka Saren |
2002 |
02A809 |
SomE |
|
25m |
1:07.26 |
1:09.26 |
5 |
Eemeli Raninen |
2001 |
01A495 |
HSS |
|
25m |
1:07.31 |
1:09.31 |
6 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
50m |
1:09.63 |
1:09.63 |
7 |
Oskari Rantamäki |
2001 |
01A497 |
Octopus |
|
25m |
1:07.77 |
1:09.77 |
8 |
Samu Petteri Kallio |
2002 |
02A516 |
ÅSK |
|
50m |
1:10.57 |
1:10.57 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Korpinen |
2001 |
01A491 |
ÅSK |
|
50m |
1:09.06 |
1:09.06 |
2 |
Matias Pennanen |
2001 |
01A181 |
PUS |
|
50m |
1:08.25 |
1:08.25 |
3 |
Harry Zimmermann |
2001 |
01A148 |
LaUS |
|
50m |
1:07.47 |
1:07.47 |
4 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
01B140 |
BS-PU |
|
25m |
1:05.41 |
1:07.41 |
5 |
Eetu Einto |
2001 |
01A927 |
NU |
|
25m |
1:05.42 |
1:07.42 |
6 |
Eemeli Leinonen |
2002 |
02A681 |
UiTa |
|
50m |
1:07.86 |
1:07.86 |
7 |
Oskar Voiko |
2002 |
02A964 |
ÅSK |
|
25m |
1:06.91 |
1:08.91 |
8 |
Lauri Kettunen |
2002 |
02B225 |
LrU |
|
25m |
1:07.22 |
1:09.22 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
25m |
1:05.28 |
1:07.28 |
2 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
01A226 |
Cetus |
|
25m |
1:04.82 |
1:06.82 |
3 |
Jere Ruuhonen |
2001 |
01A461 |
Cetus |
|
25m |
1:04.56 |
1:06.56 |
4 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
50m |
1:06.00 |
1:06.00 |
5 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
25m |
1:04.19 |
1:06.19 |
6 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
25m |
1:04.63 |
1:06.63 |
7 |
Hugo Mattola |
2001 |
01A074 |
HK |
|
25m |
1:05.21 |
1:07.21 |
8 |
Perttu Mikkola |
2001 |
01B142 |
Pyry |
|
50m |
1:07.39 |
1:07.39 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Risto Martikainen |
2003 |
03A605 |
KoU |
|
25m |
1:07.46 |
1:09.46 |
2 |
Tatu Hapuoja |
2003 |
03A010 |
UiTa |
|
50m |
1:05.68 |
1:05.68 |
3 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
ÅSK |
|
50m |
1:05.51 |
1:05.51 |
4 |
Alex Lydman |
2003 |
03A218 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:02.09 |
1:04.09 |
5 |
Aku Kaila |
2003 |
03A054 |
RaisU |
|
25m |
1:02.89 |
1:04.89 |
6 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
25m |
1:03.59 |
1:05.59 |
7 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
UiTa |
|
50m |
1:08.37 |
1:08.37 |
8 |
Pauli Salonen |
2003 |
03A394 |
HU |
|
25m |
1:08.40 |
1:10.40 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
25m |
1:05.08 |
1:07.08 |
2 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
02A455 |
JoUS |
|
50m |
1:05.84 |
1:05.84 |
3 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
02A088 |
Vanders |
|
25m |
1:02.35 |
1:04.35 |
4 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
50m |
1:01.75 |
1:01.75 |
5 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
AUi |
|
25m |
1:00.58 |
1:02.58 |
6 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
25m |
1:02.97 |
1:04.97 |
7 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
25m |
1:04.02 |
1:06.02 |
8 |
Rasmus Söderholm |
2002 |
02A442 |
HSS |
|
25m |
1:05.55 |
1:07.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leo Roine |
2001 |
01B182 |
UiTa |
|
50m |
1:05.37 |
1:05.37 |
2 |
Claes Fjellström |
2001 |
01A078 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:04.19 |
1:04.19 |
3 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
50m |
1:03.20 |
1:03.20 |
4 |
Roni Kallström |
2001 |
01A092 |
Cetus |
|
25m |
56.39 |
58.39 |
5 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
25m |
59.88 |
1:01.88 |
6 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
01A613 |
AUi |
|
50m |
1:03.39 |
1:03.39 |
7 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
ÅSK |
|
50m |
1:04.95 |
1:04.95 |
8 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
25m |
1:03.69 |
1:05.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
18 kesäkuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
16:06 |
|