2018-10-21   04:34:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  25 mars 2017   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  09:12   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 mars 2017         
 
 
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
172  Elton Rosén  2010  AA8310  VÄSBY SS    25m   
110  Widar Backlund  2011  AA5111  UPPLANDS-B    25m   
198  Hugo Edenborg  2008  AD0308  ÖSMO SS    25m   
266  Hugo Östling  2007  AK8107  SPÅRVÄGEN    25m   
196  Filip Bolt  2007  AH1107  ÖSMO SS    25m   
146  Noah Björkhed  2007  AI4307  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
215  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m   
101  Axel Wickbom  2007  AE8507  SPÅRVÄGEN    25m   
167  Steven Javier Perez Cevallos  2007  AH9107  VÄSBY SS    25m   
208  Elias Runsten  2008  AD8108  ÖSMO SS    25m   
216  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m   
203  Emanuel Liljestedt  2008    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
123  Morits Johansson  2008  AB1708  UPPLANDS-B    25m   
111  Oscar Bellhammar  2007  AH5907  UPPLANDS-B    25m  34.50 
104  Rasmus Öst  2007  AE3507  SPÅRVÄGEN    25m  27.24 
252  Erik Zetterberg  2009  AA7109  SK ENA    25m  34.09 
60  Oscar Andersson  2007  AK3107  LIDINGÖ SK    25m   
75  Gustav Bernhardsson  2009  AB6509  SPÅRVÄGEN    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
21  Pontus Asp Almström  2008  AD1908  SK ENA    25m  26.35 
171  Colin Rosén  2008  AB7108  VÄSBY SS    25m  25.38 
83  Konstantinos Georgiadis Thriskos  2007  AC2307  SPÅRVÄGEN    25m  24.77 
164  Vilmer Lindström  2007  AB5307  VÄSBY SS    25m  25.00 
169  Jacob Pettersson  2008  AA5908  VÄSBY SS    25m  26.11 
141  William Vide  2008  AA5308  UPPLANDS-B    25m  27.07 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
179  Erik Svensson  2007  AH5507  VÄSBY SS    25m  22.88 
85  Lucas Goulet  2008  AB0708  SPÅRVÄGEN    25m  22.50 
112  Filip Bjällås  2007  AA7107  UPPLANDS-B    25m  20.59 
136  Albert Sjögren  2007  AA8107  UPPLANDS-B    25m  22.26 
108  Moritz Karlsson  2008  AC8908  SÖDERTÖRN    25m  22.58 
180  Theo Takala  2007  AC5907  VÄSBY SS    25m  23.50 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 mars 2017 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  09:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner