Program för Jöns Svanberg 50m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet 50m |
|
Utskriftsdatum |
20 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
14:30 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Finaler (22) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
461 |
3 |
Maria Häggqvist |
2005 |
BP2805 |
SIGTUNA SK |
|
50m |
|
459 |
4 |
Malin Brännlund |
2000 |
|
SIGTUNA SK |
|
50m |
|
340 |
5 |
Clara Peuckert |
2003 |
BQ3403 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
50m |
|
457 |
2 |
Josefin Bohman |
2004 |
BL0404 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
1:38.69 |
325 |
3 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.30 |
355 |
4 |
Ida Svensson |
2006 |
AU7806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.22 |
458 |
5 |
Melina Brotzen |
2003 |
AL9403 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
1:35.06 |
349 |
6 |
Alva Stadell |
2006 |
AO7206 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.59 |
283 |
7 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.69 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
455 |
1 |
Amanda Berlin |
2004 |
BN1804 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
1:28.31 |
8 |
2 |
Elena Mortazavi |
2004 |
BM6804 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:27.41 |
369 |
3 |
Emelie Öster |
2005 |
AG0205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.55 |
322 |
4 |
Lucia Lindqvist Rovira |
2004 |
BM5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.29 |
285 |
5 |
Felicia Bergman |
2005 |
AX6205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.36 |
91 |
6 |
Alice Roos |
2007 |
AA7407 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:27.23 |
329 |
7 |
Filippa Meissner |
2004 |
BE4804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.49 |
456 |
8 |
Tove Björnsson |
2004 |
AY1604 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
1:30.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.05 |
279 |
2 |
Angelica Ljungcrantz |
1993 |
BJ5893 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:25.50 |
258 |
3 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:25.13 |
204 |
4 |
Linn Nilsson |
2003 |
BV5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:23.71 |
397 |
5 |
Dorota Krause |
2002 |
BU3802 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.72 |
93 |
6 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.32 |
348 |
7 |
Wilma Sjöberg |
2003 |
AZ5203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.97 |
398 |
8 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
368 |
1 |
Emilia Åhlén |
2005 |
BF9405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.53 |
74 |
2 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.84 |
89 |
3 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.09 |
155 |
4 |
Wilma Berg |
2004 |
AS3204 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:19.09 |
415 |
5 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.16 |
20 |
6 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.67 |
226 |
7 |
Tilde Varnestig |
2003 |
BJ0403 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.33 |
353 |
8 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.95 |
182 |
2 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:17.99 |
439 |
3 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.46 |
129 |
4 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:17.27 |
6 |
5 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:17.37 |
149 |
6 |
Tyra Olsson |
2003 |
BZ6803 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:17.73 |
54 |
7 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.56 |
446 |
8 |
Tuva Sikström |
2003 |
AQ3603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
350 |
1 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.08 |
326 |
2 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.57 |
289 |
3 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.26 |
357 |
4 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.30 |
336 |
5 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.75 |
252 |
6 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:16.49 |
77 |
7 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.83 |
79 |
8 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
416 |
1 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:14.79 |
23 |
2 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
1:14.76 |
150 |
3 |
Ebba-Lotta Staaf |
2004 |
BO6404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:14.36 |
286 |
4 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.05 |
117 |
5 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
25m |
1:14.05 |
438 |
6 |
Kolbrún Jónsdóttir |
2003 |
BP9403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.46 |
76 |
7 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.77 |
59 |
8 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Leah Schöneberg |
2004 |
AR0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:13.86 |
314 |
2 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.45 |
281 |
3 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
50m |
1:13.16 |
123 |
4 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:12.64 |
471 |
5 |
Wilma Pettersson |
2004 |
BD4804 |
HK SIM |
|
25m |
1:13.10 |
175 |
6 |
Lina Carlsson |
2002 |
BU7202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:13.18 |
448 |
7 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.68 |
332 |
8 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.08 |
331 |
2 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.74 |
17 |
3 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:11.29 |
333 |
4 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.03 |
300 |
5 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.19 |
181 |
6 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:11.74 |
22 |
7 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:11.88 |
177 |
8 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:12.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
351 |
1 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.76 |
240 |
2 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:10.41 |
417 |
3 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.33 |
46 |
4 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.27 |
434 |
5 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.29 |
383 |
6 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
1:10.39 |
312 |
7 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.74 |
311 |
8 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:10.01 |
40 |
2 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:09.86 |
303 |
3 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.68 |
94 |
4 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:09.49 |
231 |
5 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.52 |
178 |
6 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:09.81 |
389 |
7 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.98 |
202 |
8 |
Carolina Modig |
2003 |
BG5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:09.39 |
287 |
2 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.24 |
90 |
3 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.99 |
43 |
4 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
SK ENA |
|
25m |
1:08.81 |
172 |
5 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:08.83 |
402 |
6 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.00 |
139 |
7 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:09.25 |
367 |
8 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
1 |
Vendela Lundqvist |
2002 |
BM3602 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.45 |
21 |
2 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:08.07 |
53 |
3 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.96 |
437 |
4 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:07.78 |
174 |
5 |
Klara Öhlin |
1999 |
BO6899 |
SS MORA |
|
25m |
1:07.85 |
302 |
6 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:08.05 |
218 |
7 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.42 |
126 |
8 |
Elina Berg |
2002 |
BG6402 |
GIMO SS |
|
25m |
1:08.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
472 |
1 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:07.54 |
18 |
2 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:07.45 |
396 |
3 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.10 |
113 |
4 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:06.64 |
45 |
5 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:06.93 |
67 |
6 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.14 |
65 |
7 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.53 |
334 |
8 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
364 |
1 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:06.22 |
196 |
2 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
1:06.04 |
122 |
3 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:05.89 |
406 |
4 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:05.63 |
473 |
5 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
50m |
1:05.76 |
390 |
6 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:05.95 |
386 |
7 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.08 |
97 |
8 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
50m |
1:05.57 |
115 |
2 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:05.52 |
230 |
3 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.36 |
120 |
4 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:05.27 |
195 |
5 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:05.34 |
327 |
6 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.48 |
228 |
7 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.52 |
52 |
8 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.23 |
114 |
2 |
Lera Bikhnevich |
1999 |
BS3899 |
FALUN |
|
25m |
1:05.20 |
75 |
3 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.71 |
39 |
4 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:04.40 |
432 |
5 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:04.60 |
467 |
6 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:04.91 |
180 |
7 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:05.22 |
71 |
8 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:04.32 |
61 |
2 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.97 |
319 |
3 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.92 |
5 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:03.90 |
420 |
5 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.91 |
391 |
6 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.93 |
477 |
7 |
Stella Donning |
2002 |
02A983 |
IFK SÅ |
|
25m |
1:04.01 |
66 |
8 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
436 |
1 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.62 |
152 |
2 |
Cornelia Norén-Vosfeldt |
2001 |
AE3401 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:03.38 |
408 |
3 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:02.85 |
99 |
4 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.20 |
132 |
5 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:02.25 |
81 |
6 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.08 |
445 |
7 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.39 |
400 |
8 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
454 |
1 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:01.70 |
387 |
2 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:01.29 |
44 |
3 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:00.85 |
246 |
4 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:00.53 |
480 |
5 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IFK SÅ |
|
25m |
1:00.71 |
68 |
6 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:00.86 |
186 |
7 |
Alva Westling |
1999 |
AE4299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:01.66 |
163 |
8 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:01.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
409 |
1 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.36 |
62 |
2 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
58.13 |
257 |
3 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
57.40 |
253 |
4 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.22 |
63 |
5 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
57.28 |
244 |
6 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
57.55 |
388 |
7 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.89 |
83 |
8 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
59.84 |
Skapad av WinGrodan 1.25.11 |
Utskriftsdatum |
20 maj 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
14:30 |
|