Program för Jöns Svanberg 50m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 52.73 | |
2 | 57 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 52.88 | |
3 | 35 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 53.07 | |
4 | 80 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 53.73 | |
5 | 170 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 54.21 | |
6 | 483 | Fellman Jonas | 1999 | IFK SÅ | 99B052 | 25 m | 56.36 | |
7 | 116 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 56.58 | |
8 | 194 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 56.67 | |
9 | 216 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 57.16 | |
10 | 468 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 57.26 | |
11 | 168 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 57.30 | |
12 | 157 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 50 m | 57.54 | |
13 | 282 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 57.63 | |
14 | 356 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 57.70 | |
15 | 159 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 57.71 | |
16 | 405 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 58.21 | |
17 | 95 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 58.31 | |
18 | 161 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 58.33 | |
19 | 399 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 58.40 | |
20 | 262 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 58.68 | |
21 | 219 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 58.81 | |
22 | 131 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 59.05 | |
23 | 395 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 59.09 | |
24 | 401 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 59.15 | |
25 | 430 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 59.19 | |
26 | 414 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 59.28 | |
27 | 323 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 59.41 | |
28 | 384 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 59.61 | |
29 | 171 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 59.70 | |
30 | 134 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 59.73 | |
31 | 378 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 1:00.20 | |
32 | 138 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:00.53 | |
33 | 344 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:01.29 | |
34 | 210 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:01.59 | |
35 | 213 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 1:01.95 | |
36 | 256 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 1:01.96 | |
37 | 242 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:02.01 | |
38 | 342 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:02.19 | |
39 | 318 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:02.56 | |
40 | 64 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 1:02.67 | |
41 | 197 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:03.32 | |
42 | 185 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:03.42 | |
43 | 330 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:03.44 | |
44 | 411 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:03.62 | |
45 | 298 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 1:03.78 | |
46 | 140 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:03.83 | |
47 | 19 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 1:04.16 | |
48 | 4 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:04.34 | |
49 | 251 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:04.37 | |
50 | 413 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 50 m | 1:04.45 | |
51 | 243 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:04.69 | |
52 | 493 | Wikström Frej-oskar | 1999 | IFK SÅ | 99B272 | 25 m | 1:04.71 | |
53 | 135 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:04.74 | |
54 | 491 | Roman Max | 2000 | IFK SÅ | 00B282 | 25 m | 1:04.79 | |
55 | 346 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:05.01 | |
56 | 70 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 1:05.14 | |
57 | 34 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:05.25 | |
58 | 385 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:05.51 | |
59 | 69 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 1:05.69 | |
60 | 156 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 1:05.72 | |
61 | 92 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:06.20 | |
62 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:06.65 | |
63 | 347 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:06.66 | |
64 | 222 | Randqvist Charles | 2001 | SKURU IK | AY0701 | 50 m | 1:06.71 | |
65 | 407 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 50 m | 1:06.75 | |
66 | 179 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 1:06.89 | |
67 | 404 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:06.95 | |
68 | 144 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:06.98 | |
69 | 227 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:07.12 | |
70 | 379 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:07.61 | |
71 | 343 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:07.91 | |
72 | 98 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:08.09 | |
73 | 345 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:08.42 | |
74 | 25 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:08.55 | |
75 | 315 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:08.91 | |
76 | 433 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:09.08 | |
77 | 211 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:09.28 | |
78 | 485 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFK SÅ | 04A904 | 25 m | 1:09.43 | |
79 | 284 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:09.56 | |
80 | 381 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 1:09.70 | |
81 | 58 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:09.83 | |
82 | 223 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:09.83 | |
83 | 418 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:09.91 | |
84 | 339 | Pelling Joel | 2003 | UPSALA S | AT8503 | 25 m | 1:10.22 | |
85 | 146 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:11.22 | |
86 | 130 | Andersson Ryan | 2002 | GÄVLE SS | AZ5302 | 25 m | 1:11.37 | |
87 | 363 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:11.73 | |
88 | 431 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:12.79 | |
89 | 290 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:12.93 | |
90 | 205 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:13.31 | |
91 | 32 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:13.42 | |
92 | 7 | Manns-Ståhl Timothy | 2004 | BORLÄNGE | AC3504 | 25 m | 1:14.75 | |
93 | 294 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | 1:15.28 | |
94 | 193 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:15.65 | |
95 | 403 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 50 m | 1:16.04 | |
96 | 203 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:17.00 | |
97 | 296 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 25 m | 1:17.07 | |
98 | 295 | Enroth Lucas | 2002 | UPSALA S | AJ2702 | 25 m | 1:17.57 | |
99 | 490 | Pehrsson Tommy | 2003 | IFK SÅ | 03A539 | 25 m | 1:17.96 | |
100 | 328 | Lötberg Albin | 2001 | UPSALA S | AN8101 | 25 m | 1:18.29 | |
101 | 11 | Solum Anton | 2004 | BORLÄNGE | AQ5104 | 25 m | 1:19.33 | |
102 | 337 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:19.59 | |
103 | 301 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:20.22 | |
104 | 12 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 1:25.11 | |
105 | 305 | Glantz Ludvig | 2006 | UPSALA S | AJ9906 | 25 m | 1:25.89 | |
106 | 309 | Helin Tage | 2007 | UPSALA S | AB2907 | 25 m | 1:26.85 | |
107 | 307 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:27.18 | |
108 | 341 | Pitic Edvin | 2005 | UPSALA S | AH2105 | 25 m | 1:29.22 | |
109 | 359 | Wahlberg Adam | 2006 | UPSALA S | AI7306 | 25 m | 1:30.62 | |
110 | 352 | Sundström Wilhelm | 2004 | UPSALA S | AP3704 | 25 m | 1:32.74 | |
111 | 465 | Åslundh Christian | 2004 | SIGTUNA SK | AL3304 | 25 m | 1:32.78 | |
112 | 335 | Norman Artur | 2005 | UPSALA S | AL2705 | 25 m | 1:42.22 | |
113 | 288 | Blom Felix | 2003 | UPSALA S | AY7503 | 50 m | ||
114 | 316 | Högström Arvid | 2006 | UPSALA S | AI3306 | 50 m | ||
115 | 361 | Wallin Lego | 2007 | UPSALA S | AA4307 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.11 | Utskriftsdatum | 19 maj 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 10:37 |