2020-01-18   09:47:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for SuSvim Stevna

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

9_S
Løb 9, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
36  Eidesgaard Vár  2001  Havnar    50 m  27.52   
79  Joensen Signhild  2000  Ægir    50 m  27.57   
35  Eidesgaard Lív  1999  Havnar    50 m  28.10   
28  Vestergård Alisa  2003  SUÐUROYAR    25 m  28.17   
89  Thomsen Jana B.  2000  Ægir    50 m  28.54   
75  Debes Barbara  2000  Ægir    50 m  28.67   
15  Johannessen Brynhild  2002  SUÐUROYAR    50 m  29.69   
45  Tummasardóttir Susanna  2001  Havnar    50 m  30.14   
87  Sigurðsson Sólvá A.  2002  Ægir    50 m  30.29   
10  20  Midjord Lea  2002  SUÐUROYAR    25 m  30.48   
11  24  Nielsen Petra A.  2003  SUÐUROYAR    25 m  30.61   
12  90  Trygvadóttir Rebekka  2004  Ægir    50 m  30.81   
13  38  Hansen Sigrið F  2003  Havnar    50 m  30.82   
14  13  Jacobsen Lilja D  2003  SUÐUROYAR    25 m  30.87   
15  43  Rannváardóttir Lena  1998  Havnar    50 m  31.17   
16  94  Joensen Jonna  2005  REYSTI    25 m  31.53   
17  86  Sigurðsson Bjørt A.  2004  Ægir    50 m  31.96   
18  Christiansen Elin  2004  SUÐUROYAR    25 m  32.07   
19  41  Mortensen Eydrid  2003  Havnar    50 m  32.17   
20  60  Magnadóttir Ró Holm  2002  Havnar    25 m  32.21   
21  51  Dímun Ronja Ró Í  2004  Havnar    25 m  32.42   
22  66  Ólavsdóttir Bjørg  2004  Havnar    25 m  32.96   
23  29  Winther Laura  2004  SUÐUROYAR    25 m  33.32   
24  63  Mortensen Miriam  2004  Havnar    25 m  33.65   
25  72  Skála Kristina Í  2005  Havnar    25 m  33.75   
26  49  Dam Nancy N.  2005  Havnar    25 m  34.01   
27  95  Jóhansdóttir Malan  2004  REYSTI    25 m  34.07   
28  50  Dávadóttir Signa Vár  1998  Havnar    25 m  34.12   
29  62  Mikkelsen Heidi K.  2002  Havnar    25 m  35.36   
30  69  Sakarisson Emma Clarita  2003  Havnar    25 m  35.72   
31  53  Eliasen Heidi  1995  Havnar    25 m  36.76   
32  96  Sørensen Bjørk L  2004  REYSTI    50 m  37.54   
33  77  Hansen Kristina K.  2003  Ægir    50 m  38.12   
34  93  Hansen Rósa  2006  REYSTI    25 m  39.52   
35  48  Nattestad Oddvá Sedea D.  2006  Havnar    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  04 marts 2017 
Licens til Suðuroyar Svimjifelag  Udskriftstidspunkt  08:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark