2019-10-16   14:24:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öjebyspelen 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

31_S
Gren 31, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  28.09   
99  Gustavsson Moa  2001  LULEÅ SS  AS8201  25 m  29.06   
32  Katajamäki Anni  2000  HAHE  00A897  25 m  30.32   
21  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  50 m  30.90   
165  Lindström Märta  2002  SKELLEFTEÅ  AC8202  25 m  31.02   
49  Andersson Petra  2001  BUREÅ SS  AU9201  25 m  31.04   
110  Lindqvist Klara  2005  LULEÅ SS  AD1605  25 m  31.31   
73  Hansson Elida  2002  HAPARANDA  AB3602  25 m  31.45   
44  Sipovaara Pinja  2002  HAHE  02B101  25 m  31.76   
10  59  Wenden Wilma  2002  BUREÅ SS  BB7402  25 m  32.07   
11  56  Olsson Agnes  2004  BUREÅ SS  AA8204  25 m  32.20   
12  169  Lövgren Astrid  2002  SKELLEFTEÅ  AH1202  25 m  32.75   
13  66  Lindgren Åsen Emelie  2000  BURTRÄSK  AT1400  25 m  32.90   
14  163  Larsson Ellen  2001  SKELLEFTEÅ  BR7801  25 m  33.09   
15  133  Bäcklund Lisa  2002  PITEÅ SIM  AK5402  25 m  33.12   
16  77  Niska Victoria  2005  HAPARANDA  AW5605  25 m  33.13   
17  39  Nurmela Jatta  2004  HAHE  04A556  25 m  33.56   
18  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  50 m  33.78   
19  74  Happonen Eliza  2002  HAPARANDA  BP0202  25 m  34.06   
20  82  Viitanen Inga-Maarit  2001  HAPARANDA  BM2801  25 m  34.22   
21  29  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  25 m  34.45   
22  38  Nuottila Anni  2003  HAHE  03B179  50 m  34.61   
23  53  Lundmark Alva  2001  BUREÅ SS  AP1201  25 m  35.00   
24  126  Öhrling Tove  2003  LULEÅ SS  BR9203  25 m  35.18   
25  121  Söderholm Julia  2005  LULEÅ SS  AW4205  25 m  35.75   
26  116  Rasmuson Petra  2005  LULEÅ SS  AS0405  25 m  36.08   
27  72  Eriksson Disa  2004  HAPARANDA  BJ8204  25 m  36.09   
28  71  Brännmark Maria  2002  HAPARANDA  BO7802  25 m  36.24   
29  31  Kanste Anniina  2004  HAHE  04A594  25 m  36.49   
30  15  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  50 m  36.50   
31  67  Waller Kajsa  2005  BURTRÄSK  AD7805  25 m  36.76   
32  113  Nilsson Lindh Noomi  2004  LULEÅ SS  BK7604  25 m  37.29   
33  18  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  37.47   
34  149  Nilsson Heidi  2005  PITEÅ SIM  AC9805  25 m  37.73   
35  103  Johansson Johanna  2005  LULEÅ SS  AW7405  25 m  37.85   
36  13  Malinen Tinja-riina  2003  KemTU  03B239  25 m  37.87   
37  75  Happonen Lilly  2005  HAPARANDA  AK3205  25 m  37.98   
38  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  37.99   
39  19  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  38.04   
40  95  Engström Astrid  2004  LULEÅ SS  BB5204  25 m  38.16   
41  100  Häggström Elin  2002  LULEÅ SS  BG0202  25 m  38.71   
42  14  Mört Jutta  2005  KemTU  05B027  50 m  38.74   
43  28  Holappa Sanni  2003  HAHE  03B196  25 m  38.76   
44  124  Vnukova Victoria  2005  LULEÅ SS  BH7805  25 m  38.89   
45  139  Johansson Kerstin  2006  PITEÅ SIM  AI1606  25 m  38.98   
46  123  Vinroth Stella  2005  LULEÅ SS  AD2605  25 m  39.04   
47  167  Lundberg Olivia  2005  SKELLEFTEÅ  AD3305  25 m  39.07   
48  168  Lundström Elma  2006  SKELLEFTEÅ  AM8606  25 m  39.22   
49  175  Westerlund Selma  2004  SKELLEFTEÅ  BD5404  25 m  39.29   
50  33  Keränen Reetta  2006  HAHE  06A296  25 m  39.52   
51  51  Hedberg Amanda  2004  BUREÅ SS  BU3404  25 m  40.16   
52  108  Landstedt Aldengren Fanny  2006  LULEÅ SS  AL3206  25 m  40.55   
53  115  Nordholm Tilde  2004  LULEÅ SS  AK4404  25 m  40.75   
54  50  Devismes Marilyn  2006  BUREÅ SS  BC2606  25 m  40.78   
55  80  Sandsten Wilma  2005  HAPARANDA  AW0805  25 m  40.78   
56  106  Krekus Moa  2004  LULEÅ SS  BS1604  25 m  40.79   
57  Häkkilä Laura  2002  KemTU  02A677  25 m  41.44   
58  78  Ollinen Anna  2005  HAPARANDA  AW1805  25 m  41.99   
59  140  Johansson Marina  2005  PITEÅ SIM  AA5205  25 m  42.15   
60  98  Forssten Ebba  2003  LULEÅ SS  BL0603  25 m  42.74   
61  162  Eriksson Millie  2007  SKELLEFTEÅ  AA1207  25 m  43.05   
62  70  Westermark Maja  2006  BURTRÄSK  AM5806  25 m  43.35   
63  144  Marklund Alma  2006  PITEÅ SIM  AD6206  25 m  43.58   
64  76  Mäki-Ampomah Amber  2005  HAPARANDA  AW3605  25 m  43.82   
65  119  Schröder Sara  2004  LULEÅ SS  AK7404  25 m  44.02   
66  147  Markstedt Nova  2006  PITEÅ SIM  AD8206  25 m  44.74   
67  122  Tjärnberg Ebba  2004  LULEÅ SS  AX5404  25 m  45.16   
68  Kangas Sofia  2005  KemTU  05A944  25 m  45.76   
69  34  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  50 m  46.15   
70  190  Naess Uma  2005  LULEÅ SS  AY4405  25 m  46.98   
71  148  Mueller Elina  2004  PITEÅ SIM  BL8204  25 m  47.42   
72  176  Westerlund Stina  2007  SKELLEFTEÅ  AH7807  25 m  47.64   
73  152  Skogslind Dahlia  2006  PITEÅ SIM  AD0406  25 m  48.20   
74  97  Eriksson Thyra  2005  LULEÅ SS  BP6605  25 m  48.52   
75  54  Marklund Nora  2006  BUREÅ SS  AU4406  25 m  50.27   
76  114  Nordholm Ester  2007  LULEÅ SS  AM2407  25 m  51.10   
77  112  Losell Alice  2005  LULEÅ SS  BP5605  25 m  51.11   
78  125  Åström Klara  2006  LULEÅ SS  BH2606  25 m  55.62   
79  60  Vestin Thyra  2006  BUREÅ SS  AU9406  25 m  58.88   
80  101  Isaksson Ester  2006  LULEÅ SS  BH3606  25 m  1:00.02   
81  57  Svan Felicia  2007  BUREÅ SS  AJ0607  25 m     
82  58  Svan Hanna  2009  BUREÅ SS  AD1209  25 m     
83  92  Andersson Ebba  2007  LULEÅ SS  AW2607  25 m     
84  109  Lindahl Amanda  2006  LULEÅ SS  AC0606  25 m     
85  193  Anerud Viktoria  2009  ÄLVSBY SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 mars 2017 
Licensierad till: Piteå Sim  Utskriftstid  08:56 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner