Program för Wasasimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Wasasimmet |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Filipstad |
|
Utskriftstid |
18:38 |
|
|
Arrangör |
Filipstads Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 1, 25m Fjärilsim Fl 11 år oy |
Finaler (6) |
Sponsor: Wasa Husman |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2 |
Cornelia Sörqvist |
2007 |
AG6807 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
163 |
3 |
Thea Eriksson |
2006 |
AS0606 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
53 |
4 |
Maja Englund |
2010 |
AA6410 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
173 |
5 |
Emilia Öhberg |
2006 |
AT5406 |
SOLSTA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Wilma Jonsson |
2007 |
AR6207 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
169 |
2 |
Vilma Thorpman |
2006 |
AS5406 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
134 |
3 |
Ida Emilsson |
2006 |
BK9806 |
NORA SS |
|
25m |
|
102 |
4 |
Nadja Ricken |
2006 |
BD1606 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
46 |
5 |
Ellen Aronsson |
2007 |
AU0207 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Inez Sandberg |
2006 |
AU4606 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
25 |
2 |
Alicia Bohlemark |
2007 |
AN7607 |
FILIPSTAD |
|
25m |
28.74 |
34 |
3 |
Agnes Larsson |
2007 |
AM7407 |
FILIPSTAD |
|
25m |
27.13 |
38 |
4 |
Märta Olsson |
2007 |
AM6607 |
FILIPSTAD |
|
25m |
28.58 |
114 |
5 |
Elin Wilde |
2008 |
AG8608 |
KARLSTAD |
|
25m |
28.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Emilia Tallberg |
2006 |
AO2206 |
DEJE SS |
|
25m |
25.37 |
4 |
2 |
Ellen Lundgren |
2007 |
AM8207 |
ARVIKA SS |
|
25m |
24.38 |
35 |
3 |
Greta Larsson |
2006 |
AI6606 |
FILIPSTAD |
|
25m |
23.70 |
94 |
4 |
Signe Lindberg |
2008 |
AJ5608 |
KARLSTAD |
|
25m |
23.96 |
26 |
5 |
Isabelle Bohlemark |
2008 |
AE6808 |
FILIPSTAD |
|
25m |
25.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Renée Ricken |
2007 |
AN1207 |
KARLSTAD |
|
25m |
23.17 |
61 |
2 |
Wilma Umeland |
2006 |
AI5206 |
GRUMS SS |
|
25m |
22.09 |
149 |
3 |
Ebba Locken |
2006 |
AH6606 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
21.13 |
54 |
4 |
Moa Englund |
2008 |
AA1408 |
GRUMS SS |
|
25m |
21.56 |
157 |
5 |
Hanna Widing |
2006 |
AH5606 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
23.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Ella Bäcker |
2007 |
AH1607 |
GRUMS SS |
|
25m |
20.87 |
106 |
2 |
Elin Segerström |
2007 |
AF7407 |
KARLSTAD |
|
25m |
18.34 |
133 |
3 |
Isabella Viklund |
2006 |
AP1206 |
LINDESBERG |
|
25m |
16.62 |
110 |
4 |
Sara Sjölander |
2006 |
AE0406 |
KARLSTAD |
|
25m |
17.89 |
80 |
5 |
Alva Granzell |
2006 |
AK1406 |
KARLSTAD |
|
25m |
20.23 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
Licensierad till: Filipstads Simklubb |
Utskriftstid |
18:38 |
|