Startliste for Danbolig Aarhus Open 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 35, 200m Medley Damer |
Sponsor: Danbolig Aarhus City |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 71 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 3:10.39 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 181 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 50 m | 2:24.51 | |
2 | 178 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 50 m | 2:32.44 | |
3 | 418 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:34.46 | |
4 | 139 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 2:38.77 | |
5 | 404 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 50 m | 2:44.30 | |
6 | 356 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:57.31 | |
7 | 142 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 50 m | 3:10.37 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 59 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:31.07 | |
2 | 161 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 2:34.18 | |
3 | 67 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 2:37.40 | |
4 | 66 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 2:40.21 | |
5 | 68 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:42.56 | |
6 | 62 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 2:48.52 | |
7 | 65 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 50 m | 2:52.71 | |
8 | 394 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 2:54.55 | |
9 | 149 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 50 m | 2:54.93 | |
10 | 180 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 50 m | 2:58.49 | |
11 | 163 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 50 m | 3:02.74 | |
12 | 162 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 50 m | 3:10.53 | |
13 | 100 | Kristoffersen Line Back | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0336AO | 50 m | 3:19.40 | |
14 | 103 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 3:26.79 | |
15 | 88 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 50 m | 3:29.45 | |
16 | 354 | Buthke Luca | 2003 | AGF | 0366BC | 50 m | 3:34.07 | |
17 | 91 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 50 m | 3:37.65 | |
18 | 92 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 50 m | 3:41.17 | |
19 | 17 | Eskesen Katja | 2003 | HEI | 0388AM | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 137 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 2:38.24 | |
2 | 175 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 50 m | 2:46.21 | |
3 | 176 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:47.70 | |
4 | 87 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 2:50.27 | |
5 | 413 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 2:51.14 | |
6 | 134 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 2:54.27 | |
7 | 15 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | HORNSLET | 0528AQ | 50 m | 3:01.35 | |
8 | 368 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 3:14.98 | |
9 | 146 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 3:22.45 | |
10 | 96 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 50 m | 3:39.63 | |
11 | 151 | Rasmussen Mina Have | 2004 | AAS | 0442AS | 50 m |
Årg. 2006-2017 |
1 | 2 | Schneider Lea | 2006 | HEDDOS | 50 m | 3:22.40 | ||
2 | 376 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 3:23.36 | |
3 | 7 | Diehl Verena | 2007 | HEDDOS | 50 m | 3:31.80 | ||
4 | 371 | Guo Anne Yongliang | 2006 | AGF | 0628AQ | 50 m | ||
5 | 372 | Guo Anni Yongliang | 2006 | AGF | 0638AQ | 50 m | ||
6 | 421 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 maj 2017 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 15:17 |