Program for HC Andersen Swim Cup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 17, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Lasse Boisen |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 1:01.92 | |
2 | 429 | Svendsen Julie Kryer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:02.60 | |
3 | 196 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:02.67 | |
4 | 337 | Tison Giorgia | 2001 | RNL | 50 m | 1:02.79 | ||
5 | 193 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:04.65 | |
6 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:04.74 | |
7 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:04.78 | |
8 | 188 | Schn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:05.02 | |
9 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:05.12 | |
10 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:06.54 | |
11 | 284 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | Berns | 0082AG | 50 m | 1:06.59 | |
12 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:06.61 | |
13 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:06.64 | |
14 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 1:07.80 | |
15 | 410 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:09.41 | |
16 | 202 | Maage Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:09.42 | |
17 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:09.62 | |
18 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:10.29 | |
19 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:10.68 | |
20 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 1:10.99 | |
21 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:11.24 | |
22 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:11.69 | |
23 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:11.69 | |
24 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:12.58 | |
25 | 300 | Bkgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:13.11 | |
26 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 1:13.14 | |
27 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 1:13.20 | |
28 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 1:13.24 | |
29 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:13.51 | |
30 | 191 | Vlund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:14.02 | |
31 | 248 | Jrgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 1:15.32 | |
32 | 156 | Sjgren Sofie | 2002 | ERRITS | 0292BB | 50 m | 1:15.63 | |
33 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:15.69 | |
34 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:17.25 | |
35 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:17.52 | |
36 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 1:18.25 | |
37 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 1:18.45 | |
38 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 1:18.57 | |
39 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 1:19.65 | |
40 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 1:19.89 | |
41 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:20.79 | |
42 | 29 | Blow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 1:22.17 | |
43 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 1:24.59 | |
44 | 160 | Farag Sara | 2003 | SNDERBORG | 0356AT | 50 m | 1:24.61 | |
45 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 1:30.87 | |
46 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 1:32.00 | |
47 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 1:34.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |