2018-04-24   08:51:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 5
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Spektrum Odder Swim Cup 2017    Udskriftsdato  17 marts 2017   
  Stævne by  Odder    Udskriftstidspunkt  15:35   
  Arrangør  Odder Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  17 marts 2017         
 
 
 
Løb 5, 400m Medley Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
60  Xenia Juhl Leiszner  2005  0566AD  HORSENS    25m   
249  Mathilde Pihl  2005  0522AK  KVIK    25m   
273  Karoline Iversen  2005  0528AM  NORD    25m   
75  Thea Sofie Holm Petersen  2005  0568AR  HORSENS    25m   
218  Mille Maxwell Berthou  2005  0534AA  KVIK    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
54  Emilie Fig Kragh  2005  0534AQ  HORSENS    25m   
253  Elisabeth Roskær  2004  0464AC  KVIK    25m  6:16.10 
150  Matilde Dalgaard Lauridse  2003  0396AV  ODDER    25m  6:14.40 
107  Marie Louise Jørgensen  2003  0368AF  KOLDING    25m  6:15.83 
42  Stinne Holst Gregersen  2003  0346AX  HORSENS    25m  6:32.48 
257  Alma Heyn Stage  2004  0462AC  KVIK    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
224  Freja Gjerløv  2003  0378AC  KVIK    25m  6:01.66 
89  Cecilie Batz  2003  0386AT  KOLDING    25m  5:45.77 
274  Charlotte S. Jensen  2002  0242AF  NORD    25m  5:39.95 
269  Lærke Als  2002  0214AU  NORD    25m  5:44.82 
278  Karoline Nielsen  1997  9736AL  NORD    25m  5:55.22 
88  Laura Arentsen  2003  0338AT  KOLDING    25m  6:12.11 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
55  Anna Bull Kramer  2003  0382AE  HORSENS    25m  5:37.79 
240  Chastine Melhede  2002  0292AZ  KVIK    25m  5:33.07 
93  Cille Christensen  2004  0434AE  KOLDING    25m  5:25.47 
223  Rebekka Giessing  2003  0364AE  KVIK    25m  5:27.21 
244  Mathilde Yde Munkebæk  2003  0386AC  KVIK    25m  5:35.82 
216  Sofie Findahl Andersen  2003  0382AB  KVIK    25m  5:38.41 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
251  Celia Puggaard  2003  0346AA  KVIK    25m  5:21.87 
243  Amalie Michelsen  2003  0308AC  KVIK    25m  5:13.71 
219  Caroline Brink  2003  0316AE  KVIK    25m  5:05.85 
248  Tine Petersen  2003  0304AO  KVIK    25m  5:08.27 
134  Marie Christensen  2002  0272AI  ODDER    25m  5:17.68 
267  Freya Nørlund Wentzel  2003  0374AC  KVIK    25m  5:22.90 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  17 marts 2017 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  15:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare