2018-12-14   08:58:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

1_S
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
58  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  25 m  2:15.34   
342  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  2:18.40   
93  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  25 m  2:20.12   
337  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  25 m  2:21.25   
168  Rasmussen Emma  2002  ODDER  0292AL  25 m  2:21.52   
141  Hingeberg Liv  2001  ODDER  0154AK  25 m  2:22.56   
32  Broersma Feline Flytkjær  2004  HORSENS  0474AK  25 m  2:25.66   
336  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  2:25.78   
151  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  2:29.86   
10  116  Nørtoft Anne Sofie  2004  KOLDING  0408AP  50 m  2:32.22   
11  309  Kjærsgaard Lærke  2004  S 68  0488AQ  25 m  2:33.06   
12  80  Sund Ida  2002  HORSENS  0254AU  25 m  2:33.71   
13  Nielsen Signe Frits  2002  HSK  0266AN  25 m  2:34.52   
14  335  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  25 m  2:34.54   
15  74  Petersen Emma Ulka Bech  2002  HORSENS  0296AU  25 m  2:35.05   
16  107  Jørgensen Marie Louise  2003  KOLDING  0368AF  25 m  2:35.63   
17  118  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  2:35.72   
18  349  Tilsted Julie  2001  THISTED  0184BB  25 m  2:36.07   
19  62  Lomholt Merete Brixen  2001  HORSENS  0162AT  25 m  2:37.04   
20  34  Carstensen Clara Matilde  2004  HORSENS  0436AP  25 m  2:37.80   
21  158  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  2:37.80   
22  294  Asmussen Lærke  2003  S 68  0306AN  25 m  2:38.19   
23  374  Jensen Carla  2002  BJERRE HER  0216AT  25 m  2:41.81   
24  304  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  25 m  2:42.90   
25  31  Antonsen Amalie  2003  HORSENS  0302AS  25 m  2:42.95   
26  Hobolth Fiona Hansen  2003  HSK  0376AO  25 m  2:43.29   
27  277  Larsen Freja Klitgaard  2004  NORD  0494AU  25 m  2:43.57   
28  17  Stamholt Maja  2005  HSK  0528AH  25 m  2:44.41   
29  75  Petersen Thea Sofie Holm  2005  HORSENS  0568AR  25 m  2:44.73   
30  326  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  2:45.19   
31  114  Nielsen Freja Ulka  2003  KOLDING  0388AJ  25 m  2:46.75   
32  63  Madsen Caroline  2004  HORSENS  0446AQ  25 m  2:48.32   
33  270  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  2:48.88   
34  Møbes Amalie Averhoff  2002  HSK  0226BB  25 m  2:49.31   
35  10  Petersen Alberte Hedevang  2003  HSK  0352AO  25 m  2:50.54   
36  199  Sørensen Kirstine Kjær  2003  SKANDERBOR  0388AT  25 m  2:50.81   
37  187  Holst Amalie  2004  SKANDERBOR  0428AS  25 m  2:51.15   
38  308  Jørgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  2:51.89   
39  302  Drewsen Anne Kopp  2001  S 68  0106AX  25 m  2:53.00   
40  197  Stoltenborg Elisabeth  2002  SKANDERBOR  0252AZ  25 m  2:53.17   
41  180  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  25 m  2:53.62   
42  298  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  2:54.59   
43  111  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  2:54.84   
44  123  Toftgaard Laura  2007  KOLDING  0722AA  25 m  2:55.69   
45  143  Jensen Julie  2003  ODDER  0352BC  25 m  2:55.93   
46  334  Kristensen Ida  2004  THISTED  0498AQ  25 m  2:57.20   
47  384  Sørensen Cecilie  2003  BJERRE HER  0338AW  25 m  2:57.35   
48  92  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  2:57.78   
49  378  Mortensen Lotte Damgaard  2001  BJERRE HER  0166BD  25 m  2:58.44   
50  159  Nielsen Katrine Skyt  2003  ODDER  0326BB  25 m  2:58.48   
51  368  Daugaard Cecilie  2003  BJERRE HER  0312BB  25 m  2:59.59   
52  372  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  2:59.76   
53  155  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  3:00.06   
54  51  Jørgensen Ida Marie  2005  HORSENS  0502AU  25 m  3:00.41   
55  305  Høgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  3:01.83   
56  170  Sabroe Ida  2002  ODDER  0262BC  25 m  3:04.02   
57  56  Kristensen Signe  2006  HORSENS  0624AK  25 m  3:04.10   
58  238  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m  3:04.28   
59  108  Kann Julie  2005  KOLDING  0556AK  25 m  3:07.72   
60  303  Gade Signe  2005  S 68  0598AQ  25 m  3:09.47   
61  71  Olesen Mathilde  2005  HORSENS  0526AT  25 m  3:11.47   
62  91  Callesen Amalie Kjærgaard  2006  KOLDING  0614AI  25 m  3:12.48   
63  161  Nonbye Emma  2003  ODDER  0306AS  25 m  3:15.49   
64  45  Hansen Emma Bergene  2005  HORSENS  0518AQ  25 m  3:21.91   
65  282  Aaby Louise Bast  1998  NORD  9872BE  50 m  3:30.34   
66  285  Nættermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  3:35.10   
67  289  Jørgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  3:36.03   
68  86  Wienberg Amalie Marie  2005  HORSENS  0538AB  25 m  3:42.84   
69  186  Bisgaard Katrine  2003  SKANDERBOR  0306BE  25 m  3:42.96   
70  36  Christiansen Christina  2004  HORSENS  0436AZ  25 m  4:01.83   
71  13  Schmidt Mira Emilie  2003  HSK  0394AY  25 m     
72  43  Grønhøj Cathrine  2007  HORSENS  0758AE  25 m     
73  54  Kragh Emilie Fig  2005  HORSENS  0534AQ  25 m     
74  59  Lehmann Lærke Lucia  2005  HORSENS  0544AO  25 m     
75  64  Madsen Signe Vandborg  2005  HORSENS  0572AQ  25 m     
76  65  Mathiassen Isabella  2007  HORSENS  0708AD  25 m     
77  233  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m     
78  273  Iversen Karoline  2005  NORD  0528AM  25 m     
79  284  Christiansen Mathilde  2007  S 68  0786AI  25 m     
80  292  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  16 marts 2017 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  20:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark