Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
18 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
08:03 |
|
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 13:52 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
Lærke Lucia Lehmann |
2005 |
0544AO |
HORSENS |
|
25m |
|
120 |
3 |
Laura Schmidt |
2003 |
|
KOLDING |
|
25m |
|
199 |
4 |
Kirstine Kjær Sørensen |
2003 |
0388AT |
SKANDERBOR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
51 |
1 |
Ida Marie Jørgensen |
2005 |
0502AU |
HORSENS |
|
25m |
|
285 |
2 |
Patricia Nættermann |
2007 |
0704AG |
S 68 |
|
25m |
4:23.00 |
45 |
3 |
Emma Bergene Hansen |
2005 |
0518AQ |
HORSENS |
|
25m |
3:59.53 |
75 |
4 |
Thea Sofie Holm Petersen |
2005 |
0568AR |
HORSENS |
|
25m |
4:03.68 |
179 |
5 |
Julia Vestergaard |
2004 |
0464AX |
ODDER |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Mathilde Olesen |
2005 |
0526AT |
HORSENS |
|
25m |
3:48.24 |
196 |
2 |
Gertrud Skov |
2003 |
0374AY |
SKANDERBOR |
|
25m |
3:42.27 |
303 |
3 |
Signe Gade |
2005 |
0598AQ |
S 68 |
|
25m |
3:37.88 |
60 |
4 |
Xenia Juhl Leiszner |
2005 |
0566AD |
HORSENS |
|
25m |
3:40.48 |
86 |
5 |
Amalie Marie Wienberg |
2005 |
0538AB |
HORSENS |
|
25m |
3:46.22 |
54 |
6 |
Emilie Fig Kragh |
2005 |
0534AQ |
HORSENS |
|
25m |
3:55.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
3:26.96 |
373 |
2 |
Sofie Hjorth Jakobsen |
2005 |
0586AO |
BJERRE HER |
|
25m |
3:23.66 |
235 |
3 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
KVIK |
|
25m |
3:21.83 |
331 |
4 |
Camilla Kjær |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
25m |
3:23.05 |
6 |
5 |
Fiona Hansen Hobolth |
2003 |
0376AO |
HSK |
|
25m |
3:26.39 |
304 |
6 |
Emma Oline Gadegaard |
2002 |
0298AR |
S 68 |
|
25m |
3:29.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
25m |
3:18.74 |
116 |
2 |
Anne Sofie Nørtoft |
2004 |
0408AP |
KOLDING |
|
25m |
3:15.48 |
87 |
3 |
Katrine Sofie Wienberg |
2002 |
0252AP |
HORSENS |
|
25m |
3:13.92 |
238 |
4 |
Freja Madsen |
2004 |
0404AW |
KVIK |
|
25m |
3:14.64 |
310 |
5 |
Mille Winther |
2003 |
0346AW |
S 68 |
|
25m |
3:16.29 |
31 |
6 |
Amalie Antonsen |
2003 |
0302AS |
HORSENS |
|
25m |
3:21.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Sara Bundgaard |
2003 |
0368AM |
S 68 |
|
25m |
3:09.72 |
8 |
2 |
Signe Frits Nielsen |
2002 |
0266AN |
HSK |
|
25m |
2:57.93 |
89 |
3 |
Cecilie Batz |
2003 |
0386AT |
KOLDING |
|
25m |
2:50.11 |
14 |
4 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
2:52.95 |
269 |
5 |
Lærke Als |
2002 |
0214AU |
NORD |
|
25m |
3:08.08 |
239 |
6 |
Tanja-Marie Mathies |
2004 |
0408AQ |
KVIK |
|
25m |
3:10.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
18 marts 2017 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
08:03 |
|