2020-01-29   15:50:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden distrikt 2017, Uppsala (Försök)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 100m Medley Flickor 11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
79  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:17.39   
39  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:24.97   
98  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  1:25.04   
65  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  1:35.69   
48  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU  AM4607  25 m  1:36.43   
89  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  1:37.11   
68  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  1:37.43   
168  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:40.86   
104  Runarsson Emelie  2006  SÖDERHAMN  BD5206  25 m  1:42.14   
10  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  1:43.13   
11  139  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  1:43.22   
12  10  Färlin Emma  2006  FALUN  AV8206  25 m  1:44.30   
13  164  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m  1:44.42   
14  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  1:45.00   
15  102  Mossnelid Emma  2006  SÖDERHAMN  BB6406  25 m  1:45.15   
16  158  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  1:47.64   
17  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  1:50.15   
18  95  Andersson Saga  2006  SÖDERHAMN  BH8806  25 m  1:51.23   
19  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  1:51.62   
20  163  Svensson Ida  2006  UPSALA S  AU7806  25 m  1:52.44   
21  109  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  1:52.53   
22  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  1:53.82   
23  132  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  1:56.10   
24  110  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  1:57.75   
25  192  Karlsson Stella  2006  ÖSTERBY SS  AD9406  25 m  2:00.00   
26  166  Uljas Anni  2007  UPSALA S  AG4807  25 m  2:00.31   
27  138  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m  2:02.91   
28  14  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  25 m  2:03.35   
29  Eriksson Olivia  2007  FALUN  AT3207  25 m  2:10.00   
30  101  Karlsson Märta  2007  SÖDERHAMN  AV4407  25 m  2:11.34   
31  125  Hamberg My  2007  UPSALA S  AH2207  25 m  2:14.30   
32  142  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  01 maj 2017 
Licensierad till: Parasport Sverige  Utskriftstid  12:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner